18.01.2016

Czasy Harry'ego

Auror z wymiany
autor: Charlotte Petrova
Nowy Rok zawsze przynosi wiele zmian, co przyniesie Hermionie Granger – utalentowanej aurorce i vice szefowej Biura Aurorów?
Zapewne dużą dawkę humoru, jeszcze więcej złości i zdecydowanie wiele radości! Bo przecież, każdą osobę pracującą z Draconem Malfoyem, spotyka WIELKI ZASZCZYT! Chcesz dowiedzieć się jak potoczą się losy (nie) zgodnej pary aurorów? Jeżeli tak zapraszam na Aurora z wymiany!
ZAKOŃCZONE

Ciemność i Światło
 autor: cyropi    
 tłumacz: Arcanum Felis
 Blog jest tłumaczeniem 
Miłość trwa wiecznie - a przynajmniej tak myśleli. Mijają miesiące, a związek Draco i Hermiony trwa w najlepsze. Ale Lucjusz ma plan... który zniszczy ich miłość zawsze. Opowiadanie jest kontynuacją historii „Ogień i Lód"
ZAKOŃCZONE
Dramione - Nie myśl o przeszłości 
autor: zakręcona01

Hermiona Granger jest postrzegana przez wszystkich jako czarownicę mądrą, silną i odważną, jednak nie wszystko jest takie, jak nam się wydaje. Pewnego dnia zostaje zaatakowana. Jakie będą tego skutki? Czy Draco Malfoy wyratuje dziewczynę z opresji? Jaką rolę odegra w jej życiu ten właśnie chłopak?
 ZAWIESZONY

Last Minute Love
autor: Arcanum Felis

Ona — zdradzona przez chłopaka. On — oszukany przez współpracownika. Oboje chcą zniknąć i zapomnieć o nieszczęściu jakie ich spotkało. Chcą znaleźć się jak najdalej, tam gdzie nikt ich nie znajdzie. Przypadkowo wybierają ten sam kierunek — Teneryfę. Co się stanie gdy spotkają się w HOTELU? Czy będą w stanie znieść swoją obecność? Czy te dwa tygodnie odmienią ich życie na zawsze?
Rozdziały pojawiają się rzadko.

Live Again [PL]
http://ingis-at-glacies-dramione.blogspot.com/p/ogien-i-lod.html
autor: Sophie733
 tłumacz: Arcanum Felis
 Blog jest tłumaczeniem 
Wojna trwała trzy lata zanim przegrali. Przeżyła tylko jedna osoba — Hermiona Granger. Dziewczyna rzuca zaklęcie, dzięki któremu cofa się w czasie. Jedno zaklęcie zmieni wszystko. Jedno zaklęcie spowoduje, że nawet wrogowie się zaprzyjaźnią.
ZAWIESZONE
Muzyczna misja
autor: Arcanum Felis

Hermiona Granger pracuje w Biurze Aurorów i świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Pewnego dnia Minister Magii Kingsley Shacklebolt wyznacza jej specjalne zadanie — ochronę jego siostrzenicy, niesfornej studentki pianistyki w Royal Academy of Music w Londynie, przed śmierciożercami, którzy prześladują jej rodziców. Była Gryfonka podejmuje wyzwanie i razem z Olivią rozpoczyna naukę w akademii. Pewnego dnia podczas popołudniowego spaceru spotyka Davida, który wywraca jej życie do góry nogami. Jakiś czas później w Biurze Aurorów pojawia się ten, który od zawsze był po stronie zła — Draco Malfoy. Co się stanie gdy dwoje wrogów połączy siły? Czy Hermiona będzie musiała wybierać między Davidem a Draco? Czy Olivia przysporzy więcej problemów niż pożytku? Tego dowiecie się, czytając moją historię.
Rozdziały pojawiają się rzadko.

New Beginning
autor: xemwiesx

Jeden dzień może zmienić całe twoje dotychczasowe życie. Jeden artykuł potrafi sprawić, że wszystko zacznie się walić. Jeden pocałunek umie na nowo ożywić w tobie miłość. Dwa słowa, które zostaną z tobą do końca. Po burzliwym rozstaniu z Ronem, do Hermiony odzywa się Ginny. Granger na nowo poznaje się z trójką byłych Ślizgonów, a z jednym z nich zaczyna łączyć ją coś wyjątkowego.

Ocalony - Draco Malfoy

autor: knockturn_alley

Draco Malfoy przeżył właśnie najgorsze wakacje w życiu, a kolejny – szósty rok nauki w Hogwarcie, wcale nie zapowiada się lepiej. Ma do wykonania zadanie niebywałe, mocno wykraczające ponad jego możliwości i umiejętności, a zwłaszcza przekonania. Nie wie już, co jest dobre, a co złe. Nie wie, co powinien robić, a czego nie. Nie ma pojęcia, która z wyłaniających się z każdym kolejnym dniem stron w czarodziejskim świecie, jest tą, którą powinien poprzeć. Którą drogą podążać? Której się wystrzegać?
Rosnące oczekiwania ze strony rodziców, przyjaciół, a zwłaszcza ze strony oddanej grupy śmierciożerców i samego Lorda Voldemorta, zrzucają na duszę chłopaka ciężar ponad siły. Wie, co musi zrobić. Wie, czego musi dokonać. Wie, że nie ma wyboru.
Stoi nad przepaścią własnego istnienia, a w duszy Draco pojawiają się wątpliwości, którym nie umie, częściej jednak nie chce sprostać. Pozbawiony możliwości dokonywania własnych wyborów, od urodzenia przypisany służbie czarnej magii i przeznaczony śmierciożercom, traci wiarę w samego siebie, w ideały, które wpajano mu od dzieciństwa, nie ma już nadziei na przyszłość, nie ma widoków na przyjaźń, miłość, na zwykłe człowieczeństwo. Z Mrocznym Znakiem wypalonym na przedramieniu udaje się w swoją ostatnią podróż do Hogwartu, sprawdzić, czy równie mroczna jest jego dusza, czy równie splątany jest umysł chłopca, w którego rękach spoczął los całego świata czarodziejów.
Ma naprawić, ma zabić.
Draco Malfoy wie, że nie ma wyboru.
A mimo to wciąż powtarza błagalnie: Nie jestem złym człowiekiem.

 Ogień i Lód
http://ingis-at-glacies-dramione.blogspot.com/p/ogien-i-lod.html
 autor: cyropi    
 tłumacz: Arcanum Felis
 Blog jest tłumaczeniem 

 Hermiona i Draco. Gryffindor i Slytherin. Mugolska i czysta krew. Serdeczna i zamarznięta dusza. Zmuszeni do pracy razem. Ona niszczy jego przekonania jednym zadanym pytaniem. I tu zaczyna się zabawa...
ZAKOŃCZONE 

Simply Irresistible
autor: Arcanum Felis

Blog jest tłumaczeniem.
Hermiona Granger dwa tygodnie przed ślubem zostaje porzucona przez swojego narzeczonego Rona Weasleya. Niecałe 24 godziny później dowiaduje się, że Ron zdradził ją z dziewczyną Draco Malfoya. Malfoy postanawia się zemścić i wystylizować Hermionę tak, że żaden facet nie będzie mógł jej się oprzeć. Czy zemsta przerodzi się w coś nieoczekiwanego? Czy przyjaźń może zamienić się w miłość? Tego dowiecie się czytając moje tłumaczenie.
ZAKOŃCZONE

Siostry Hexwood

autor: Oleńska

Severus Snape, ratowanie świata i pewna bardzo autorytarna hrabina O.
ZAKOŃCZONE

Skrzydła Kruka
http://skrzydlakruka.blogspot.com
autor: Vleee

  Śmierciożercy napadają na dom Hermiony Granger i zabijają jej rodziców.
Rozgoryczona i wściekła dziewczyna, decyduje się wstąpić do Zakonu Feniksa, by pomścić bliskich.
Ku jej niedowierzaniu w odkryciu mrocznych sekretów, zamiatanych pod hogwarckie dywany pomaga jej znienawidzony Mistrz Eliksirów.

Smocza opowieść
autor: Martwiała

„Nie jesteś zabójcą.”
Co by było, gdyby Draco Malfoy na Wieży Astronomicznej zgodził się na propozycję Dumbledore’a i trafił pod opiekę Zakonu Feniksa? Czy ta decyzja go uratuje? Czy uda mu się pokonać klątwę śmierciożerczej przeszłości? Czy Zakon poradzi sobie bez swojego założyciela i w porę odkryje szpiega, który ukrywa się w jego szeregach? I wreszcie, czy Harry Potter pokona Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać, skoro tym razem wszystko potoczyło się inaczej?
Alternatywa siódmego tomu. Opowieść o wojnie. Opowieść o życiu, śmierci i miłości. Opowieść o tym, jak decyzja jednego nastolatka może zmienić bieg historii. Smocza opowieść.
PS Nigdy nie łaskocz śpiącego smoka!

Trzy etapy
autor: Koneko

Historia opisuje trzy etapy znajomości Hermiony Granger i Draco Malfoya. Jest kilka lat po Wojnie o Hogwart, oboje pracują w Ministerstwie. Pewnego dnia, Draco pojawia się w domu Hermiony z propozycją. Propozycją nie do odrzucenia. Propozycją, która zmieni życie ich obojga. 

Włochate serce

autor: mózg_leniwca

Harry Potter na lewej stronie, czyli co by było, gdyby Voldemort wybrał Neville'a.
Historia czwórki przyjaciół, którzy trafiają w samo centrum niecodziennych wydarzeń i jakoś muszą się w tym wszystkim odnaleźć.

Wschód słońca
autor: Charlotte Petrova

Prawdą jest, że najpiękniejszy wschód słońca potrzebuje zachmurzonego nieba…
Wojna odbiera wszystko… Wojna to chaos… Ból. Cierpienie. Rozpacz. Pustka. Otchłań. Nicość. Śmierć. Wojna ich zniszczyła… 
Ale życie trwa dalej… Życie to radość. Szczęście. Szaleństwo. Głupstwa. Błędy. Euforia. Spokój. Przyjaciele. Rodzina.
Życie to miłość…
Ale czy uda im się to dostrzec?
A oni wciąż czekają aż ze wschodem słońca nadejdzie lepszy dzień…

Zakochana fretka
http://ingis-at-glacies-dramione.blogspot.com/p/ogien-i-lod.html
autor: eccentric indeed
 tłumacz: Arcanum Felis
 Blog jest tłumaczeniem

 — Nie kocham Granger. Ja tylko czuję się tak śmiesznie i wszystko we mnie wiruje, kiedy jestem w jej pobliżu. I to nie jest miłość! Miłość to jednorożce, tęcze i wielkie milusie misie.
— Twój obłęd nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.
Bycie zakochaną fretką jest takie trudne. Cholerna Granger.
ZAWIESZONE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Theme by Lydia | Land of Grafic