19.01.2016

Zbiory opowiadań

Blue Oneshots
http://blue-oneshots.blogspot.com/
 Autor: Blue 
Blog poświęcony historiom różnego gatunku, objętości, przekazu, fandomu. Znajdziesz tu psychologiczne miniaturki bawiące się twoim pojęciem istniejącego świata; odprężysz nerwy przy słodkim przekomarzaniu zakochanych par; jeśli zasugerujesz, stworzę uniwersum fantasy, w którym każdy powymiera. Próbuję wszystkiego zaledwie skinieniem palca na klawiaturze komputera – ty także możesz tego spróbować, wchłaniając powstające przeze mnie słowa.


 Inna Sfera
autor: Allz

Blog poświęcony autorskim opowiadaniom. Możesz znaleźć tutaj głównie tematykę postapokaliptyczną z zombie w roli pobocznej, ale także urban fantasy, nieco mniej realistyki. Czy odważysz się zobaczyć Inną Sferę? 
Rozdziały pojawiają się rzadko.

Myśli Maou
http://mysli-maou.blogspot.com/
autor: Maou
 Blog zawiera opowiadania poruszające trudną tematykę, zmuszające do refleksji. Obecnie publikowane są dwie historie. Jedna z nich zawiera treści na temat homofobi, druga natomiast opowiada sytuację pewnej dziewczyny zakochanej w swoim nauczycielu. Po więcej informacji zapraszam do opisów opowiadań na samym blogu.
Myszy i ludzie
autor: Gall

Zbiory opowiadań różnorakiej tematyki, łącząca się w jeden wspólny świat. Myśli i miniatury historii, od długich do krótkich.

"Noc zabije nas nie mieczem, lecz jaśminem i konwalią!" ~B. Leśmian
  Autor: Shana
JZbiór różnych krótkich i długich opowiadań, o odmiennych tematykach. Od tego, co myślę, że dzieje się w niebie, do realnego życia, z przyziemnymi problemami. Już od jakiegoś czasu myślałam, aby coś takiego stworzyć, bo niektóre pomysły nie pasowały mi do mojego opowiadania, tak więc tu mogę je realizować.
Rozdziały pojawiają się rzadko.

Opowiadania Kim
  autor: Kim Miracle
Cóż można powiedzieć o zbiorze opowiadań? Znajdziecie tu krótkie one shoty, w których postaram się ciekawie opisać różne historie. W takich opowieściach staram się pisać o czymś ważny, zabawnym, aby się więcej dowiedzieć trzeba spojrzeć. 

Rzan tłumaczy i komentuje.
autor: Rzan.

Blog jest miejscem, w którym przerzucam wszystkie swoje dotychczasowe teksty i tłumaczenia. Znajdziecie na nim zarówno fanfiction do Harry'ego Pottera, głównie Severus/Remus, Draco/Hermiona, Fred/George, teksty o założycielach - pairingowe i bezpairingowe, czy też miniaturki do anime, tj. Bleach, One Piece, Yu-Gi-Oh!. Nie mogę również nie wspomnieć o swoich własnych tekstach do fandomu muzycznego, j-rockowego - the GazettE czy alice nine.

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie chcesz znaleźć trochę fluffu, angstu, komedii albo tekstu, który zmusi Cię do myślenia to zapraszam serdecznie do siebie! 

Rzeka Opowieści 
autor: Sovbedlly

Lubisz czytać? Interesują Cię krótkie nowele? Wejdź do zaczarowanej rzeki i daj się jej ponieść! Rzeka Opowieści to zbiór krótkich opowiadań na różne tematy. Każdy znajdzie coś dla siebie! 
Rozdziały pojawiają się rzadko.

short stories
autor: Koneko

Zbiór krótkich, około dziesięcio-rozdziałowych opowiadań oraz one shotów z różnych gatunków. Znajdziesz tu romanse, thrillery, teksty fantasy, jak i fanfiction z universum HP.


Zbiory Opowiadań Panny Black
https://zbior-opowiadan-panny-black.blogspot.com/
autor: Aleksandra Lestrange 

Zbiór opowiadań panny Black to mieszanką opowieści w kategorii fantasy, science-fiction, thriller i horror, a czasami i czegoś lżejszego. Blog ten jest lekarstwem na nudę, przystanią pełną słów i historii, które wciągną Cię w światy piękne i straszne. Zaznasz tutaj rozbawienia i wzruszenia, a także miłości, wiele pasji i bohaterstwa w walce o dobro.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Theme by Lydia | Land of Grafic