Łączna liczba wyświetleń

Chciałbyś dołączyć do ekipy Księgi Baśni? Nabór znów otwarty! Po więcej informacji zajrzyj tutaj:
KLIK.

12.03.2016

[10] Nowe blogi

Przypominamy o głosowaniu na blog miesiąca (ankieta z boku)!
Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.

Hermiona - kochać to niebezpieczna rzecz
Fan Fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | autor: Niebieska Krukonka

Hermiona - mądra dziewczyna, gryffindor, pochodzenie mugolskie. Właśnie mugolskie. Granger zawsze myślała, że pochodzi z Londynu, a jej rodzicami są dentyści. Myślała. Ale od 
jakiegoś czasu nawiedzają ją dziwne sny z kobietą, która wydaje jej się dziwnie znajoma. Hermiona nie wie kim ona jest, jedyne co ma to przeczucie. Tylko czy to zwykłe przeczucie, nie przeszkodzi jej w skończeniu szkoły, w miłości, przyjaźni ? A czy ty wierzysz przeczuciom ?

Kilka mądrości na temat miłości
Fan Fiction -> Harry Potter -> Czasy Huncwotów | trwające | autor: Dominika Strymińska 

Spokojnie i niczym nie zachwiane życie państwa Blacków zakłóca anonimowy list. Tajemnica skrywana przez ponad dziewiętnaście lat wychodzi na jaw. Zdrada, rozpacz, gniew, smutek i długo skrywane uczucie. Dowiedz się jak błędy z młodości Druelli Black zniszczyły życie jej córce i zakochaj się w historii niemal tak zakręconej jak jej autorka.  

Niewinne Grzechy: Piękna i Bestia
Romans | trwające | autor: CM Pattzy

Niewinna dziewczynka i zgorzkniały mężczyzna — czy taki związek ma jakąkolwiek szansę? Delikatna, krucha i nieznająca świata istotka kontra gruboskórny, dumny i arogancki facet po przejściach. Wielka willa przeciw zaniedbanej kawalerce. Pieniądze w zestawieniu z pustymi kieszeniami. Jej niewinność na równi z jego grzechami. To przecież nie mogło się udać. 

Muzyczna misja
Fan Fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | autor: Arcanum Felis

Hermiona Granger pracuje w Biurze Aurorów i świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Pewnego dnia Minister Magii Kingsley Shacklebolt wyznacza jej specjalne zadanie — ochronę jego siostrzenicy, niesfornej studentki pianistyki w Royal Academy of Music w Londynie, przed śmierciożercami, którzy prześladują jej rodziców. Była Gryfonka podejmuje wyzwanie i razem z Olivią rozpoczyna naukę w akademii. Pewnego dnia podczas popołudniowego spaceru spotyka tajemniczego bruneta, który wywraca jej życie do góry nogami. Kim jest tajemniczy mężczyzna? Czy Olivia przysporzy więcej kłopotów niż pożytku? Tego dowiecie się, czytając moją historię.

Świat Yuno
Zbiory opowiadań | trwające | autor: Kim Yuno

Publikuję opowiadania: zarówno serie, jak i oneshoty. 
Piszę hetero i yaoi. Obecnie głównym tytułem jest "Join us" - dłuższe, rozdziałowe opowiadanie o miłości dwóch chłopaków - członków zespołu Super Junior. Czy jednak zdążą wyznać sobie uczucia, zanim ten piękny (aczkolwiek bolesny) sen dobiegnie końca?


Ilość dodanych blogów: 5
Ilość usuniętych blogów: 2
Ilość blogów w katalogu: 40
- Fan Fiction: 24
- Fantastyka: 9
- Kryminał: 1
- Romans: 4
- Zbiory opowiadań: 2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy