19.03.2016

[11] Nowe blogi

Przypominamy o głosowaniu na blog miesiąca (ankieta z boku)!
Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.

Adore
Fan Fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | autor: Anoliia Vera

- Porozmawiasz ze mną? - zapytała w końcu.
Draco otrzeźwiał i spojrzał na zegar powieszony w pokoju. Był już przemieniony ponad piętnaście minut, ale nie mógł tak po prostu jej porwać. Najpierw musiał zdobyć jej zaufanie na tyle, aby sama wyszła z nim na zewnątrz. Bał się teleportować z cudzą różdżką, więc nie pozostało mu nic innego jak odnaleźć punkt aportacji w klinice. 
- Porozmawiam - odpowiedział lakonicznie i wyjął różdżkę - Wiesz co to jest?
- Wiem, ale nie wiem jak tego używać.
Mężczyzna wycelował różdżką w pół pełne naczynie z brązowym napojem i wyszeptał zaklęcie. Po chwili na stole znajdywały się dwa kubki zapełnione czekoladą tylko w połowie. Dziewczyna wpatrywała się w przedmioty zafascynowana.
- Zostaną tak na zawsze?
- A nie chcesz wypić? - zapytał ,,auror" sarkastycznie.

Inna Wersja
Fan Fiction -> Xiaolin Showdown | trwające | autor: Raylie

Historia alternatywna kreskówki Xiaolin Showdown: wojownicy przegrywają pojedynek z księciem ciemności i muszą odtąd mu służyć. Jak odnajdą się w nowej rzeczywistości? Dużo psychologii, nieco filozofii, szczypta dramatu, walka o przetrwanie, upadek moralny, no i momenty +18. Dzieci niech się trzymają z daleka.

Imaginacja bursztynu – alternatywna rzeczywistość
Fan Fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | autor: Varii

Zawsze zastanawiałam się co było dalej. Nie problem się domyśleć że zbawca świata będzie wiecznie szczęśliwy, bo to doskonale pasuje do schematu, jednak autorka popełniła największy błąd w swoim życiu, zapomniała że Harmiona nigdy nie będzie szczęśliwa z Ronem. Zajrzyjmy więc do Hermiony. Czterdziesto jedno letnia kobieta z dwójką dzieci, mało ambitną pracą i zdradzającym ją mężem. Czy to nie aż nazbyt gryfońskie że stara się to przetrwać? A gdyby wszystko potoczyło się inaczej, gdyby zmienić jeden mały szczegół w jej przeszłym życiu? Pobawmy się w Boga. Wszystko zmieniliśmy, wszystko jest gorsze tylko… dlaczego zamknięta jest w ramionach pewnego, przystojnego blondyna? Czy odważysz się poznać tą dziwną historię? Co z niej wyniknie?
UWAGA: Na blogu będą się pojawiać rozdziały +18 !!!

Nie tylko Andy jest w zespole
Fan Fiction -> Gwiazdy i fani | trwające | autor: †Infernal Queen†

Tay to typowa "niby-fanka" zespołu Black Veil Brides, zapatrzona w Andy'ego Biersack'a. Kiedy wokalista wraz z przyjaciółmi przyjeżdża do jej miasta, dziewczyna wkrada się niepostrzeżenie do ich autobusu. Wkrótce zostaje odkryta, ale od domu dzieli ją cały kontynent, Ocean Atlantycki i sekret całej piątki...
Czy przygoda z Black Veil Brides przekona Tay do reszty zespołu?

Zapach Tulipanów
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Ari

Mieszanka fantasy i romansu, doprawiona odrobiną baśniowości i nie zawsze przyjemnych przygód. Akcja opowiadania toczy się w dwóch światach. Pierwszy z nich jest miejscem, gdzie widok elfa czy krasnoluda siedzącego przy piwie w karczmie raczej nikogo nie zdziwi, drugie natomiast to nasza swojska Ziemia. Losy bohaterów żyjących w obu tych krainach wydają się nie mieć ze sobą nic wspólnego... A jednak już po pewnym czasie okazuje się, że łączy ich coś więcej, niż tylko to samo imię czy kolor oczu. Ilość dodanych blogów: 5
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 45
- Fan Fiction: 29
- Fantastyka: 10
- Kryminał: 1
- Romans: 4
- Zbiory opowiadań: 2


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics