Łączna liczba wyświetleń

Chciałbyś dołączyć do ekipy Księgi Baśni? Nabór znów otwarty! Po więcej informacji zajrzyj tutaj:
KLIK.

05.03.2016

[8] Nowe blogi

Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.

A ona słyszała już tylko cichy szczebiot
Zbiory opowiadań | trwające | autor: Olianne

Zbiór opowiadań pełen historii trochę bezładnych, zagmatwanych, dość mętnych... 
Znajdziesz tu formę krótszą i dłuższą. Fanfiki i historie zrodzone jedynie przez moją wyobraźnię. Osadzone w naszym świecie i w tych, gdzie wszystko może się wydarzyć.
Jesteś gotowy wybrać się do nich wraz ze mną? Obiecuję, że będę na wyciągnięcie ręki.

Krew północy
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Nitif

Od krwawej rzezi w królestwie Tangriv na północy mija piętnaście lat. Ocalały książę musi wyrzec się swojego imienia i żyć jako zwyczajny chłopak. W wyniku nieprzewidzianych wydarzeń zostaje na niego rzucona klątwa, a jedynym, który może mu pomóc, jest czarodziej Herslick. Aby go odnaleźć, musi sprzymierzyć się z jego prawą ręką – Akirą. W tym celu wyrusza do prastarych Szepczących Wierzb, które są miejscem spotkań wyklętych przez Północ magów.

Legendy Verionu: Iskra
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Valakiria

Olav, chłopiec z niewielkiej wsi na Wybrzeżu, w wyniku tragicznego wypadku odkrywa, że dysponuje niezwykłą mocą. Wkrótce potem zostaje wyrwany z rodzinnej wsi i rzucony w wir wielkiego, groźnego świata. Świata, który właśnie zaczyna się zmieniać...
Jak Olav poradzi sobie ze swoim darem? Czy dojrzeje do odkrycia swojego powołania? I jaki udział będzie miał w piszącej się na jego oczach historii?

Love me again~Leonetta
Fan Fiction -> Violetta | trwające | autor: Candy

Violettcie śni się, że jest aniołkiem Victoria's Secret, ale prawda jest nieco inna. Pracuje ona jako barmanka w pobliskim klubie. Ma również problemy rodzinne. Wtedy zjawia się o n. Ich relacje na początku będą nie najlepsze.

Niełatwo zmienić otoczenie
Fan Fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | autor: Annabeth Magritte

W Hogwarcie pojawia się nowa, czerwonowłosa uczennica - Justine Morgan. Jak potocza się jej losy w nowej szkole oraz jak splotą z losami innych bohaterów?

Life of Shinigami
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Emelia DSE 

Nicodemus Vilnius to zupełnie normalny shinigami. Ma nietypową Kosę Śmierci, jest wzorowym Żniwiarzem, a jego najlepszym przyjcielem jest demon. Tak, Nicodemus Vilnius jest zupełnie zwyczajny.

Codzienna praca jest dla niego przyjemnością, do czasu, gdy zostaje wplątany w pewną intrygę, skutkiem której może być zupełne zniszczenie świata. Jak poradzi sobie Bóg Śmierci, który zamiast zabierać dusze, będzie je ratował?

Hogwart skuty lodem - Jelsa fanfiction 
Fan Fiction -> Crossover | trwające | autor: Oliwia Szlufik 

Elsa Vintersen to ambitna uczennica, utalentowana czarownica. Niestety, w Hogwarcie nie ma żadnej bliskiej osoby. Uczniowie szkoły uważają ją za zarozumiałą, sztywną snobkę. Dziewczyna musi radzić sobie ze swoimi niesamowitymi zdolnościami, które przysparzają jej wiele problemów.
Jack Frost uważa Hogwart za swój drugi dom. Uwielbia rozrabiać, grać w quidditcha i nie uczyć się. Chłopak ze względu na swój status krwi, wielokrotnie wdaje się w sprzeczki z grupką Ślizgonów. W Hogwarcie ma być zorganizowany Turniej Trójmagiczny. Czy chłopak zgłosi swą kandydaturę w tym niebezpiecznym wydarzeniu?

Armia Niezwyciężonych
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Juliette C.

Biegniesz przez życie. Ciągle przed czymś uciekasz. Twoje nogi są w ciągłym ruchu. Nigdy się nie zatrzymujesz. Nie pozwalasz sobie na złapanie oddechu. Nie pozwalasz sobie na chwilę odpoczynku. Nie pozwalasz sobie na podziwianie świata. Nie pozwalasz sobie, żeby los cię przegonił. Biegniesz i biegniesz. Ile sił w nogach. Uciekasz. Uciekasz. Ciągle uciekasz. Przed czym?
Jestem Lilian. Należę do Wykluczonych. Pokażę tym, którzy uważają, że nic nie znaczę, iż mam siłę. Wygram tę wojnę. Zwyciężę. Zmienię wszystko. Nie będę już Wykluczoną. Nie będę mieszkać poza murami królestwa. Nigdy więcej. Taki jest mój cel i nikt nie powstrzyma mnie przed jego wypełnieniem.


Ilość dodanych blogów: 8
Ilość blogów w katalogu: 37
- Fan Fiction: 23
- Fantastyka: 9
- Kryminał: 1
- Romans: 3
- Zbiory opowiadań: 1

Przypominamy o głosowaniu na blog miesiąca (ankieta z boku)!

1 komentarz:

  1. Dziękuję bardzo za dodanie mnie do Księgi Baśni! Pozdrawiam, Emelia :)

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy