03.04.2016

[17] Nowe blogi

Przypominamy o głosowaniu na blog miesiąca (ankieta z boku) oraz o możliwości nominowania blogów z kwietniowych aktualizacji!
Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.


LOST PRINCE AND REBELLIOUS PRINCESS
Fan Fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | autor: Nikt Ważny

Po wojnie wszystko się zmieniło. Pojawiają się nowe osoby, jedną z nich jest Lexi, której życie znowu się skomplikowało. Teraz musi dopasować się do otoczenia, do którego niezbyt pasuje. Co było powodem tego, że musiała zacząć naukę w Hogwarcie? Czy odnajdzie odpowiedzi, na nurtujące ją pytania? Jak potoczy się jej historia kiedy spotka na swojej drodze oziębłego Ślizgona Dracona Malfoya? Możecie się tego dowiedzieć, czytając tą historię.

Czarna Róża Demona
Fan Fiction -> Anime&Manga | trwające | autor: Nami

Historia Elizabeth Roseblack - młodej dziewczyny, która, porwana do badań przez tajemniczą organizację, z pomocą demona - Sebastiana Michaelisa - ucieka oprawcom. W zamian za pomoc w zniszczeniu organizacji i zemście za wyrządzone cierpienia nastolatka obiecała demonowi duszę. Wciągająca historia o wewnętrznych zmaganiach, oddaniu, miłości i zemście. Jak potoczą się losy hrabianki? Czy uda jej się zemścić na swych oprawcach? Czy kiełkujące z wolna uczucie stanie na drodze do osiągnięcia celu? Odpowiedzi na te pytania, oraz na wiele innych, znajdziecie, czytając nieukończony jeszcze pięcioksiąg Czarnej Róży Demona. Dodatkowo, dla fanów Sebastiana i Ciela, na blogu znajdziecie tłumaczenia doujinshi oraz specjalnych rozdziałów mangi autorstwa Yany Toboso, które nie zostaną wydane w Polsce.

Wszyscy ludzie generała
Fan Fiction -> Gwiezdne Wojny | trwające | autor: Q

Podbój Galaktyki bywa niezwykle trudny. Zwłaszcza, jeśli w okolicy przebywa Kylo Ren, całkiem dosłownie obracający wszelkie starania w kupkę śmierdzącego popiołu.
Generał Hux próbuje nie zwariować, mając na głowie nie tylko zarządzanie Starkillerem, ale też żonę, dzieci i Kylo, okazującego uczucia. Bardzo dobitnie okazującego uczucia.
Innymi słowy: pre-TFA, później post-TFA, trochę komedii, trochę tragedii, życie rodzinne, romans, kyluxy, seks, przemoc i duch Anakina Skywalkera unoszący się nad wodami z twarzą zastygłą w dzikim przerażeniu. I Kylo. Bo każdy kocha Kylo.

Lady Marika z Zamku Kriegler
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Apartamentowiec na Manhattanie

Były ze mną:
Archie. Znawczyni ziół wszelkiego rodzaju i mój odwieczny wróg. Wysoka blondynka o głębokich oczach, najczęściej widziana w różu i zieleni. Zabawne, że po wielu latach wspólnej nauki nadal potrafię przeinaczyć jej imię, a ona za każdym razem jątrzy się równie mocno, co za pierwszym.
Rita. Przyszła mistrzyni alchemii, poznała wszystkie tajniki magii, o jakich słyszały wybitne osobistości niezmierzonego świata czarów, a i znała niemało takich, o których nawet najznamienitsi uczeni nie słyszeli. Prywatnie rozpromieniony, wiecznie zadowolony i służący pomocą dobry duszek zamku. Deklaruje się na bycie moją najlepszą przyjaciółką, podobnie jak, przed moim pojawieniem się na Kriegler, zapewniała o tym fakcie wyżej wymienioną, Archie. Nie było to pierwszym powodem, dla którego ta zaczęła pałać do mnie nienawiścią. Później, owszem, i to dolało oliwy do ognia, ale z początku była to ot co, czysta zawiść od pierwszego wejrzenia.
I kilka innych, o których nie pamiętam, bądź którzy z łaski i miłosierdzia bogów królujących ponad nami śpią snem głębokim i wiecznym. Im chwała i cześć po wiek wieków.Ilość dodanych blogów: 4
Ilość usuniętych blogów: 1
Ilość blogów w katalogu: 56
- Fan Fiction: 35
- Fantastyka: 13
- Kryminał: 1
- Obyczajowe: 1
- Romans: 4
- Zbiory opowiadań: 2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics