Łączna liczba wyświetleń

Chciałbyś dołączyć do ekipy Księgi Baśni? Nabór znów otwarty! Po więcej informacji zajrzyj tutaj:
KLIK.

23.04.2016

[23] Nowe blogi

Przypominamy o głosowaniu na blog miesiąca (ankieta z boku) oraz o możliwości nominowania blogów z kwietniowych aktualizacji!
Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.

„Wschód księżyca w twoich oczach”
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | autor: Lady Lovely

Czy na wojnie i w miłości istnieją zasady? Jak oddzielić rozum od serca? Jak wiele krzywdy potrafi wyrządzić człowiek owładnięty nienawiścią? Oto opowieść przepełniona magią, namiętnością oraz nasycona przygodami.
Tuż przed rozpoczęciem ostatniego roku nauki w Hogwarcie, Draco Malfoy poznaje intrygującą osobę, która odmienia całe życie młodzieńca. Nie wie jednak, że nie pojawiła się ona na jego drodze przypadkiem, a tym bardziej nie przypuszcza co może skrywać uwodzicielskie spojrzenie Dorindy. Tymczasem niebezpieczną grę pomiędzy nimi rozpoczyna wspólnie spędzona noc.
Wielka miłość, trudne wybory, mnóstwo pojedynków, intrygi... Wszystko to stanowi tło płomiennego romansu. Kto tym razem zwycięży? Czy bezpieczeństwo świata czarodziejów ponownie zawiśnie na włosku? Ile można poświęcić dla ukochanej osoby? Przekonajcie się sami!

Phasmathos
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Leslie M

"Emma Winfield od dłuższego czasu miewa niezrozumiałe, lecz realistyczne sny. Obrazy, które widzi każdej nocy, tłumaczy zmęczeniem lub nawet szaleństwem. Z czasem jednak próbuje odgadnąć ich znaczenie i sens. Postanawia odkryć, co tak naprawdę symbolizują. Jej działania przyniosą nieuniknione konsekwencje i nikt nie będzie w stanie powstrzymać lawiny wydarzeń."

I killed her.
Kryminał | trwające | autor: ☆Ż.J☆

Rok temu Scarlett Toretto opuściła Cherry Hill i wyjechała do ojca, do Toronto. Chciała zacząć nowe życie. Teraz wie, że to był błąd. Zrozumiała, że kłamstwo i ucieczka nie są rozwiązaniem wszystkich kłopotów, a raczej ich kontynuacją. 
Dziewczyna wraca do miasta, a wraz z nią wszelkie kłamstwa, wspomnienia i kłopoty. W końcu kiedyś wraz z przyjaciółkami były najpopularniejszymi dziewczynami w Cherry Hill. Wszystko było dobrze do czasu pożaru w garażu rodziny Marano. 
To on wszystko zapoczątkował. 
Shay Marano zaginęła w tajemniczych okolicznościach, a policja umorzyła śledztwo. Nikt nie wie jednak, że tamtej, feralnej nocy wszystkie przyjaciółki były razem...Ilość dodanych blogów: 3
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 71
- Fan Fiction: 45
- Fantastyka: 16
- Kryminał: 2
- Obyczajowe: 1
- Romans: 4
- Zbiory opowiadań: 3

Na początku maja zostanie zorganizowany konkurs z nagrodą książkową.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy