Łączna liczba wyświetleń

Chciałbyś dołączyć do ekipy Księgi Baśni? Nabór znów otwarty! Po więcej informacji zajrzyj tutaj:
KLIK.

05.05.2016

[29] Nowe posty

FanFiction
 Restless - Dramione
http://restless-dramione.blogspot.com/
Harry Potter / Czasy Harry'ego
autor:milksop


01. Wścibstwo nad pieczenią, czyli uczta powitalna
─ Zostaw mnie. Pewnie też uważasz, że jestem przemądrzała i nieznośna... ─ mruknęła, pociągając głośno nosem. Wyglądała naprawdę żałośnie, siedziała skulona na trawie i wyrywała źdźbła, które następnie puszczała na wiatr, najwyraźniej próbując się w ten sposób uspokoić.
Draco usiadł obok niej i podał Gryfonce chustkę, na której srebrną nicią wyszyto inicjały "D.L.M.". Wzięła ją, wytarła nos i schowała do kieszeni, czemu chłopiec nie zaprotestował. Miał takich chustek mnóstwo, poza tym uznał to za swego rodzaju dowód ich przyjaźni.
Zasmarkaną chusteczkę, a jakże.

Hogwart skuty lodem — Jelsa fanfiction 
http://hogwart-skuty-lodem-jelsa-fanfiction.blogspot.com/
 Crossover
Autor: OliSz

Rozdział XXI — Pochwały
— Nieźle ci poszło, młody — pan Haddock zwrócił się do Jacka luźnym, nawet trochę ojcowskim tonem. Położył Gryfonowi dłoń na ramieniu. — Te chimery, skurczybyki... specjalnie wybrałem najbardziej rozwścieczone, abyście mieli pod górkę, a wy i tak sobie poradziliście! Nie karmiliśmy ich przez kilka dni, aby dodać smaczku wyzwaniu — zarechotał, chociaż ani Jackowi, ani Czkawce, ani dziewczynom do śmiechu z tego powodu nie było. — No, ale widać, że wystarczy mocny charakter, aby sobie poradzić.
Pan Haddock, pomimo że teoretycznie zwracał się do Jacka, to świdrował spojrzeniem Czkawkę. Krukon patrzył buntowniczym wzrokiem na swojego ojca. Gryfon nigdy przedtem nie czuł się tak dziwne, jak w tym momencie.
— Musisz chyba być nieustraszony, skoro zgłosiłeś się do turnieju — powiedział pan Haddock.
— Albo głupi... — burknął pod nosem Czkawka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy