Łączna liczba wyświetleń

Chciałbyś dołączyć do ekipy Księgi Baśni? Nabór znów otwarty! Po więcej informacji zajrzyj tutaj:
KLIK.

16.05.2016

[34] Nowe posty

FanFiction
Muzyczna misja
http://music-and-love-mission.blogspot.com/
Autor bloga: Arcanum Felis
Harry Potter | Czasy Harry'ego

Rozdział 4: Ekscentryczna i cyniczna Olivia Morgan
Nagle usłyszeli stukot obcasów i w drzwiach stanęła ona — Olivia Morgan. Hermiona aż westchnęła, kiedy ją zobaczyła. Była piękna. Miała figurę jak modelka. Długie, ciemne włosy ładnie kontrastowały z jasną cerą. Duże brązowe oczy, mały nos i wydatne usta, które układały się w piękny, radosny uśmiech, powodowały, że wyglądała uroczo. Ubrana była w skórzaną kurtkę i czarne spodnie. Wysokie szpilki dodawały jej zadziorności. Dziewczyna rozglądała się po pomieszczeniu i uchwyciła spojrzenie Hermiony. Mierzyły się wzrokiem. Po chwili Olivia przeniosła swoje spojrzenie na Harry’ego, który stał z boku i patrzył na nią jak oczarowany. Popatrzyła na niego, unosząc lekko brew. Uśmiechnęła się słodko i powiedziała: – Cześć, przystojniaku.
Harry słysząc te słowa rozejrzał się nerwowo, ale kiedy zorientował się, że dziewczyna cały czas na niego patrzy, przesunął się w bok, przewracając przy okazji krzesło. Kingsley i Hermiona wymienili zdziwione spojrzenia. Chłopak podniósł krzesło, uśmiechnął się przepraszająco i podrapał się po głowie. Zawsze tak robił, kiedy był zdenerwowany. Hermiona spojrzała na Olivię, która spoglądała na Harry’ego wyraźnie rozbawiona jego zachowaniem.
– Jesteś taki uroczy – wymruczała, przybliżając się do niego.

Restless - Dramione
http://restless-dramione.blogspot.com/
Autor: milksop
Harry Potter | Czasy Harry'ego

02. Trollom wąsy niepotrzebne
Hermiona westchnęła i ułożyła się wygodniej na poduszce. Liścik, który otrzymała w pociągu, też nie dawał jej spokoju i cały czas próbowała dopasować go do jakiejś osoby. Przez krótki moment myślała o Malfoyu, wszak kiedyś wydawało jej się, że są blisko, ale czy zdolny był przyznać się do wszystkich błędów, zwłaszcza po tylu latach, gdy bez mrugnięcia okiem wyzywał ją od szlam? Wierzyła, że ludzie czasem się zmieniają, acz w tym wypadku musiałaby przekonać się o tych zmianach na własnej skórze, aby móc w nie uwierzyć.


Hogwart skuty lodem — Jelsa fanfiction
hogwart-skuty-lodem-jelsa-fanfiction.blogspot.com/
Autor: OliSz
Crossover

Rozdział XXII — Wybuch
 — Nie musiałaś tego robić — stwierdził Jack, w jego głosie nie dało się słyszeć wyrzutów ani złości. — Mhm... chyba... dziękuję. Zastanawia mnie, czemu tak zareagowałaś na szlamę? Przecież ty jesteś z rodziny czystej krwi.
Elsa parsknęła śmiechem, jakby to było oczywiste.
 — Powinnam się obrazić wiesz? — powiedziała z ironią. — Nie każdy czarodziej czystej krwi jest takim głupim, ograniczonym fanatykiem jak Hans i jemu podobni. To idiotyzm, że mugolacy są uważani za gorszych. Może trochę trudniej rozeznać im się w świecie magii, ale potem funkcjonują w nim świetnie. Wiesz, że znaczna część znanych czarodziejów i czarownic to dzieci mugoli? Na przykład Medea, Ivan Pavlovich, Maelon Wielki... jest ich sporo więcej. Czasami nawet ta szlamowata krew — wypowiedziała to słowo, wzdrygając się z obrzydzeniem — jest lepsza od błękitnej, czystej krwi.
Jack jeszcze raz przetworzył w umyśle to, co powiedziała Elsa. Uśmiech mimowolnie cisnął się na usta chłopaka.


Bać się to nic złego. Tylko ludzie głupi, pozbawieni wyobraźni się nie boją.
kazdymafobie.blogspot.com/
autor: Kyane
sport

Fobia czwarta.
 - Kto ci sypnął, że to był mój pomysł? Pewnie Olieg? - zaśmiał się nerwowo. - Nic nie można temu chłopakowi powiedzieć.
- Domyśliłem się sam – rzuciłem swobodnie, choć krew zaczynała buzować mi w skroniach. - Tylko ty byłeś gotowy wleźć w to bagno z własnej woli.
- Bardzo jesteś wściekły, co? - zachichotał.
- Módl się, żeby pompa związana z waszą wygraną trwała dłużej niż tydzień.
- No, ja mam nadzieję, że będzie trwała dłużej! - obruszył się, a ja musiałem ugryźć się w język, żeby się nie roześmiać. Zamiast tego wywróciłem oczami, kręcąc lekko głową.
- Jesteś najbardziej upartym, upierdliwym stworzeniem, jakie znam – sparowałem, oddychając ciężko.
- Zbyszek… - westchnął cicho. Nagle wielka wrzawa i huk ustały; nie wiem, gdzie Igła polazł, do szatni czy w ustronne miejsce, ale musiałem przyznać, że chwila wytchnienia była dla mojego ucha niczym zbawienie. - Wiem, że się złościsz. I nie zdziwię się, jeżeli w głębi duszy mi tego nie wybaczysz, choć mam nadzieję, że za pół roku zrozumiesz, co mną kierowało – powiedział spokojnie. Czułem się jak mały, zagubiony chłopiec, któremu ojciec próbuje wytłumaczyć bardzo trudną sprawę.
Tylko, że ja miałem prawie trzydziestkę na karku, a Ignaczak był tylko moim kumplem z boiska. A może aż kumplem...?


we were younger
http://foresee-obstacles.blogspot.com/
Autor: agni kai
Percy Jackson

happened so fast and it hurt so much
— Percy, żyjesz! — Chaldene podbiegła do swojego przyrodniego brata, przytulając go do siebie delikatnie. Odetchnęła z ulgą.
— Już myślałem że nigdy więcej…
— Nie mamy na to czasu! — błogą chwilę przerwał Alec. W dłoniach trzymał łuk, a jego mięśnie były napięte. Całe jego ciało było gotowe do tego, aby odpowiednio zareagować, gdy ktoś ich zaatakuje.
— Fanney — powiedziała dziewczyna, patrząc uważnie na Percy'ego. — Widziałeś ją?
— Tak, była ze mną… chwilę temu. Ale… jakieś stworzenie nas rozdzieliło. Ja pobiegłem tu, a ona w stronę Areny.
— W takim razie musimy po nią iść. Nie zostawię jej, jeśli istnieje chociażby cień szansy, że żyje. Poza tym dla nas zrobiłaby to samo!

Kryminał

Dwie Twarze
http://short-stories-dellirah.blogspot.com/
Autor: Dellirah

Rozdział 3
Jedna noc może zakłócić pozornie spokojne życie Rayny. Od tego momentu jej problemem nie będzie bezsenność czy pogodzenie pracy i nauki, tylko gra, której jest uczestnikiem. Dokąd zaprowadzi ją trop zmarłej dziewczyny, która wyglądała identycznie jak ona?
Czas start.
Gra rozpoczęta.
Pozostaje tylko pytanie, kto pierwszy odpadnie.
Wattpad

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy