28.05.2016

[39] Nowe blogi

Przypominamy o  możliwości nominowania blogów z majowych aktualizacji!

Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.


„Niektóre wojny są konieczne. O pewne rzeczy trzeba walczyć.”
Fan fiction -> Dary Anioła | trwające | autor: agni kai

Rok 2007. Nowy Jork. Miasto, które nigdy nie śpi, pełne blasków i cieni. Większość ludzi nie wie, co kryje się pod pozornym spokojem tego miejsca, jakie kreatury czyhają na resztę świata, aby tylko zacisnąć na nim swoje ostre zębiska. Na szczęście nie został on pozostawiony sam sobie. Nocni Łowcy zapewniają innym istotom bezpieczeństwo, zabijając demony. Szczycą się faktem, iż w połowie są ludźmi, a w połowie aniołami. Jedną z nich jest Clary Fray, desperacko próbująca wybudzić swoją matkę, w czym pomagają jej przyjaciele z Instytutu w Nowym Jorku. Wspólnymi siłami starają się także raz na zawsze pokonać Valentine'a, który nie cofnie się przed niczym, aby tylko zdobyć Kielich Anioła. Trop prowadzi do Ragnora Fella — potężnego czarownika, który najprawdopodobniej wie, jak pomóc Clary. Okazuje się jednak, że Podziemny przepadł, a ostatnim razem widziany był w Atenach Ameryki, w Bostonie.

Granica Olimpu
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Rolaka

Być zwykłym człowiekiem - to odległe marzenie staje się dla młodej Penelopy mottem, dzięki któremu będzie w stanie przetrwać czas próby, jaki wyznaczyli jej Bogowie.
Dręczona przez sny i wizję swojej niechybnej śmierci, ucieka przez wołaniami Najwyższych, którzy oczekują od niej czynów, jakich nie jest w stanie dokonać.
Wplątana zostaje jednak w wojnę, którą wypowiedział sam Ares.
I choć postanawia przywrócić swojemu życiu normalność zabraną przez jej matkę, Atenę, przeznaczenie wprowadza ją na zupełnie inną ścieżkę.
Czy uda jej przezwyciężyć proroctwo i jak zakończy się wojna, której konsekwencje rozpoczną nową erę?

 It's too late to say sorry |J.B|
Fan fiction -> Gwiazdy i fani | trwające | autor: FallenAngel
WATTPAD | ZWIASTUN

On - nie może poradzić sobie po "śmierci" ukochanej. Stara się wychować swoją córkę, jak najlepiej potrafi. Niestety nie może znaleźć dziewczyny, przy które czułby się tak, jak przy Sevilli.
Ona - po wyjściu z szpitala wyjechała do innego miasta. Tam przez 10 lat uczyła się żyć w nowej rzeczywistości.
Co stanie się, jeśli ta dwójka się spotka? Czy dawna miłość odnajdzie się nawzajem? Co stanie się, jeśli chłopak i bliscy dziewczyny dowiedzą się, że ona jednak żyje? Jaki udział w tym wszystkim będzie miała biologiczna matka jego dziecka? A może pojawi się ktoś nowy w życiu głównych bohaterów?

I was praying that you and me might end up together
Fan fiction -> Pamiętniki Wampirów | trwające | autor: Olga D

Elena budzi się z magicznego snu. Marzy tylko o tym, aby znaleźć się przy boku swojego kochanego Damona. Jednak nikt nie wie gdzie on się znajduje. Wszyscy rozpoczynają poszukiwania z jeszcze większym zaangażowaniem niż dotychczas. Do tego dochodzi śmierć Bonnie w tajemniczych okolicznościach. Czy grupie przyjaciół uda się odnaleźć Damona i odkryć co się stało z Bonnie? 

Dramione - Nie myśl o przeszłości 
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | autor: zakręcona01

Hermiona Granger jest postrzegana przez wszystkich jako czarownicę mądrą, silną i odważną, jednak nie wszystko jest takie, jak nam się wydaje. Pewnego dnia zostaje zaatakowana. Jakie będą tego skutki? Czy Draco Malfoy wyratuje dziewczynę z opresji? Jaką rolę odegra w jej życiu ten właśnie chłopak?

 Taniec przeciwieństw
Fan fiction -> Harry Potter -> Nowe pokolenia | trwające | autor: Katja

Ona jest ruda, jego włosy są niemalże białe. Ona szuka towarzystwa w książkach, on króluje na siódmym roku. Ona jest Krukonką, on Ślizgonem. Jej brakuje pewności siebie, on jest aż nazbyt zadufany w sobie. Ona jest córką Ronalda Weasleya, on synem Dracona Malfoya,
Są swoimi przeciwieństwami, ale i tak ze sobą tańczą, bo taniec jest całym ich życiem.

 Nadejdzie czas
Fan fiction -> Harry Potter -> Nowe pokolenia | trwające | autor: szerly x

Wydawałoby się, że wszystko jest z nim w jak najlepszym porządku, ale równie dobrze pod jego zdjęciem ze sztucznym uśmiechem i podpisem redaktor miesiąca, można by napisać — Scorpius Malfoy, lat dwadzieścia trzy, sześćdziesiąt osiem kilogramów sarkazmu i ironii, fatalny kontakt z rodzicami, pół—mugolskie życie; obecnie bez nadziei i kompletnego serca. Przekrój życia Scorpiusa Malfoy'a ukazuje momenty i decyzje, które wpłynęły na dzień obecny. Co z jego beznadziejną sytuacją ma wspólnego kontrowersyjna gazeta, Quidditch, ślub, eliksiry koloryzujące oraz kilkoro młodych czarodzejów w roli niezbyt pomocnych przyjaciół? No i, oczywiście, Albus Severus Potter szatan na miotle, gwiazda Quidditcha oraz kapitan Sępów z Vracy?

 Inna Sfera
Zbiory opowiadań | trwające | autor: Allz

Blog poświęcony autorskim opowiadaniom. Możesz znaleźć tutaj głównie tematykę postapokaliptyczną z zombie w roli pobocznej, ale także urban fantasy, nieco mniej realistyki. Czy odważysz się zobaczyć Inną Sferę? 


Ilość dodanych blogów: 8
Ilość usuniętych blogów: 1
Ilość blogów w katalogu: 93
- Dramat: 1
- Fan Fiction: 61
- Fantastyka: 16
- Kryminał: 3
- Obyczajowe: 2
- Romans: 4
- Zbiory opowiadań: 6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics