23.07.2016

[72] Nowe blogi

Przypominamy o  możliwości nominowania blogów z lipcowych aktualizacji oraz o głosowaniu na blog czerwca!
Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.

...bo miłość jest słaba...
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego| trwające | autor: lady Delphie:3

Hermiona Granger ma w życiu kilka celów. Zdać OWTMy, dostać dobrą pracę, poznać smak prawdziwej miłości, pokonać Voldemorta.
Ostatni cel nieco się komplikuje, kiedy Hermiona zostaje porwana. 
Dziewczyna zaczyna odkrywać prawdę o morderstwie Potterów i dziwnej relacji łączącej Toma Riddle'a z Lily. Jednocześnie próbuje zagłuszyć wyrzuty sumienia związane z opuszczeniem rodziców, Rona i Ginny. Szuka pocieszenia także tam, gdzie nie powinna...

Pozostało tylko wspomnienie, po wyschniętych, pełnych bólu łzach
Romans | trwające | autor: vPauLieen

Jedna iskra,
Druga iskra,
Rozpalony płomień.
Widzę to światło,
Tą nadzieję,
Tkwiącą niedaleko ode mnie.
Nie uciekaj,
Wróć.
Pozwól mi żyć na nowo.
Chcę być zaszczycona,
Jedną,
Jedyną,
Dodatkową,
Szansą.

Daughter of the Frozen Forest
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Justyna Weronika

Migua - synonim wolności, tolerancji i pokoju, urodzajna i malownicza kraina staje w płomieniach targana przez Wielką Wojnę. Kataklizm ten wywołał chciwy i okrutny Holdon, władca Królestwa Światłości. Po 50 latach, wraz ze śmiercią zbrodniczego władcy, nastaje czas pokoju. Nie trwa on jednak długo. Ludy dotąd spokojne i pacyfistyczne postanawiają zemścić się na swoich byłych oprawach. Rządzą zemsty i nienawiść ogarnia całą krainę, wywołując kolejną falę zniszczeń, która tym razem dosięgnie jej twórców. 

Wbrew Grawitacji
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Huncwotów | trwające | autor: Świniareczka

Wpadłem jak śliwka w kompot.
Jako dzieciak z dość ograniczonymi umiejętnościami socjalnymi i do tego kompletny nudziarz nigdy nie przypuszczałem, że w życiu przydarzy mi się coś tak szalonego. Głupio sądziłem, że bycie zaatakowanym przez wilkołaka jedynie przypieczętuje mój los samotnika, który nie ma prawa doświadczyć radości płynącej z codziennego życia. Myślicie, że jak zareagowałem na list z Hogwartu? Radością? Myślicie, że obudziła się we mnie nadzieja na to, że będę mógł bezkarnie wślizgnąć się w przebranie normalnego jedenastolatka i zapomnieć, kim tak naprawdę byłem? Nie mylicie się.
Tylko że los pokarał mnie za tę zuchwałość i postawił na mojej drodze tajemniczego Syriusza Blacka, który nauczył mnie, że każdy skrywa wewnątrz siebie bestię.
Wpadłem po uszy.

Księżniczka i trener
Romans | trwające | autor: Mardzia

Księżniczka zakochuje się w swoim trenerze fitness. Czy ta miłość ma szansę na przetrwanie?

Wschód słońca
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego| trwające | autor: Charlotte Petrova

Prawdą jest, że najpiękniejszy wschód słońca potrzebuje zachmurzonego nieba…
Wojna odbiera wszystko… Wojna to chaos… Ból. Cierpienie. Rozpacz. Pustka. Otchłań. Nicość. Śmierć. Wojna ich zniszczyła… 
Ale życie trwa dalej… Życie to radość. Szczęście. Szaleństwo. Głupstwa. Błędy. Euforia. Spokój. Przyjaciele. Rodzina.
Życie to miłość…
Ale czy uda im się to dostrzec?
A oni wciąż czekają aż ze wschodem słońca nadejdzie lepszy dzień…

Ogarnąć Apokalipsę
Sensacyjne | trwające | autor: Rinkashi Meari

Reva od zawsze wiedziała, że jej przeznaczeniem jest bycie kimś niesamowitym. Nie mogła sobie wymarzyć lepszej pracy niż łowca zombie, była w tym naprawdę świetna. Podczas standardowego zadania nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem. Po tej misji wszystko się zmieniło. W życiu dziewczyny pojawiło się od cholery nowych problemów. Nie miała wyjścia, musiała się przystosować. Jedno jest pewne, przeżyją tylko prawdziwi badassi.

Ognie Niezbyt Piekielne
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Rinkashi Meari

Bycie licealistką nie jest proste, zwłaszcza jeśli jesteś demonem. Hormony buzują, a demoniczna natura ciągle daje o sobie znać. Magda jest całkiem potężna, jednak marzy jedynie o w miarę normalnym życiu. Nigdy nie będzie jej to dane, ponieważ los wyznaczył jej naprawdę ważne zadanie. Póki co musi walczyć i co chwile udowadniać, że mimo wszystko pozostała człowiekiem, a klątwa, która sprowadza na nią grad idiotów, wcale jej tego nie ułatwia.

Życie okiem Verdant
Hobby | trwające | autor: Crossover

To blog dla ludzi, którzy pomimo przeciwności losu nadal znajdują czas, by coś zmienić. To przede wszystkim blog o życiu trochę z przymrużeniem oka, a trochę nad wyraz śmiertelnie.

Nie bój się cieni. To one świadczą, że gdzieś znajduje się światło.
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Huncwotów | trwające | autor: Scarlett Meadowes

Historia opowiadająca życie szesnastoletniej Dorcas Meadowes. Pewnego dnia dziewczyna dowiaduje się, że jej najlepszy przyjaciel "założył" się o nią. Postanawia się na nim zemścić. Jednak będąc coraz bliżej celu, na światło dzienne wychodzą ciemne sprawki dotyczące jej przyjaciół, rodziców, ukochanego, przeszłości a może nawet przyszłości? W dodatku do tego dochodzą dziwne sny, niepokojące zmiany nastroju,posiadające związek z Voldemortem, który ciągle rośnie w siłę...

Francuski sen
Fan fiction -> Sport | trwające | autor: Karolinetta

Antoine poświęcił dla piłki swoją pierwsza wielką miłość. Karierę postawił na pierwszym miejscu i chociaż twierdzi, że tak musiał postąpić do dzisiaj boryka się z wyrzutami sumienia. Kiedy wreszcie dorósł, ułożył sobie życie i założył rodzinę, los ponownie stawia na jego drodze dawną miłość. Tylko tym razem to właśnie to co ich wcześniej rozdzieliło –piłka - splata ich losy ze sobą. Co może się stać jeśli dwójka kiedyś zakochanych w sobie do szaleństwa nastolatków po latach znowu się spotka?

Wielka Draka w WWE
Fan fiction -> Wrestling | trwające | autor: Sleepka Ambrose

Tara i Eveline są najlepszymi przyjaciółkami od dziecka, obie mają jednak przedziwną pasję. Uwielbiają... wrestling. Zarówno jego oglądanie jak i uprawianie. Dzień, gdy dziewczyny pierwszy raz wybierają się na galę Raw będzie dniem, który zapamiętają do końca życia. Wtedy bowiem przez jedną imprezę sprawy nabierają niezapowiedziany obrót, a dziewczyny, przez okrutny a jednocześnie niebywale szczęśliwy zbieg okoliczności trafiają w sam środek Federacji WWE, ku ich nieszczęściu, na ich drodze stają dawni członkowie The Shield- Dean Ambrose i Roman Reigns. Jak potoczą się ich dalsze losy w Raw? Jakie będą konsekwencje ich jednego kłamstwa? Czy przetrwają w niebiezpiecznym, wrestlingowym świecie?

something mine - Yaoi
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: akatsuki sm

Historia młodego następcy tronu, który by uratować swój lud został przeklęty. Aby uwolnić się spod uroku prosi o pomoc pewnego czarodzieja. Z czasem dochodzą do większej intrygi oraz odkrywają całkiem nowe dla nich uczucie...


Ilość dodanych blogów: 13
Ilość usuniętych blogów: 7
Ilość blogów w katalogu: 130
- Dramat: 1
- Fan Fiction: 77
- Fantastyka: 28
- Hobby: 1
- Kryminał: 4
- Obyczajowe: 3
- Romans: 11
- Sensacyjne: 1
- Zbiory opowiadań: 4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics