12.08.2016

[84] Nowe blogi

Przypominamy o  możliwości nominowania blogów z sierpniowych aktualizacji oraz o głosowaniu na blog lipca!
Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.

You Are the Only One - FRFW
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | autor: MrsLogan

Do Hogwartu na czwarty rok nauki przybywa pewna dziewczyna o imieniu Felicja. Tajemnicza przeszłość, która dla jej bliskich jest śmiertelnym niebezpieczeństwem, sprawia, że dziewczyna wybiera samotne życie pośród murów zamku. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej zawarte obietnice powoli rozsypują się jak piasek. A to wszystko za sprawą jednego, rudego żartownisia.

Królowa życia i śmierci.
Fan fiction -> Harry Potter -> Inne | trwające | autor: Clairy Blue

Rok 1986. Madeline Blackwood uczęszcza do piątej klasy wraz z Williamem Weasley'em — najstarszym dzieckiem państwa Weasley'ów, który zarazem jest jej najlepszym przyjacielem. Jednak przeszłość nieżyjącego ojca dziewczyny, która jest związana z znienawidzonym nauczycielem Madeline — Severusem Snape'em komplikuje niektóre sprawy. Dziewczyna po odkryciu tej tajemnicy zaczyna zbliżać się do swojego profesora aż w końcu się w nim zakochuje. Niestety, w Hogwarcie pojawia się dawny wróg Severusa, który zrobi wszystko by go zniszczyć. Czy Madeline i Severus zaznają szczęścia mino różnicy wieku i zakazanego związku? Czy jeden z zakochanych umrze?

Kwestia Sporna
Fan fiction -> Harry Potter -> Nowe pokolenia | trwające | autor: Kometa

Lily Luna Potter dorosła, po ukończeniu trzyletniego kursu na aurora spakowała się i z dnia na dzień przeprowadziła do nowego miasta. Zostawiła Londyn w tyle, rozpoczynając nowe i samodzielnie życie w Los Angeles. Motywy jakimi się kierowała nadal nie są znane dla jej rodziny i przyjaciół. Owiana tajemnicą akcja aurorów zmieniła wszystko w życiu panny Potter. Co więcej, Ted Remus Lupin nie potrafi zniknąć z jej myśli. Jest to historia o ucieczkach i powrotach, o wzlotach i upadkach. Pełna impulsywnych zachowań, wykrzyczanych zdań i niewerbalnych zaklęć.
Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego. 

Wojna pomiędzy złem
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Adna

Idąc wśród tłumu nigdy nie wiesz kto przechodzi obok. Demony nie istnieją, to przecież tylko bajka dla niegrzecznych dzieci... Ale gdyby się okazało, że żyją obok, a dwa najstarsze upadłe anioły walczą między sobą o piekło i ty jesteś kluczem do zakończenia tej wojny, które zło byś wybrał? Pamiętaj, że stawką są ludzkie dusze...

Dil jeetna aasaan nahin hai
 Romans | trwające | autor: Rani Mathur
WATTPAD

Akcja opowiadania toczy się głównie w Punjabie, w Indiach. Jest to historia dziewczyny, która chciałaby być kimś innym oraz mężczyzny, który zauważy w niej coś, czego nikt inny nie dostrzegł. Oboje jeszcze nie wiedzą czego chcą od życia. Ich drogi krzyżują się przypadkiem, co z tego wyniknie?Ilość dodanych blogów: 5
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 137
- Dramat: 1
- Fan Fiction: 81
- Fantastyka: 27
- Hobby: 1
- Kryminał: 4
- Obyczajowe: 4
- Romans: 13
- Sensacyjne: 1
- Zbiory opowiadań: 5

1 komentarz:

  1. Czy blog "Królowa życia i śmierci" został usunięty? co się stało?

    OdpowiedzUsuń

Netka Sidereum Graphics