15.08.2016

[87] Tydzień z Percym Jacksonem - losowanie

(c) Silver Graphic

Witam ponownie!
Jest już po północy, więc nadszedł czas na kolejny post! Możliwe, że nie będę mogła go wstawić później, więc udostępniam teraz. C:

Poniżej można zobaczyć 20 numerów (w miarę możliwości będziemy aktualizować, które zostały już zajęte). Wystarczy wybrać jeden z nich i podać go w komentarzu. 
Jednak nie ma tak łatwo! Poza numerkiem musicie napisać, kto jest waszą ulubioną postacią z Percy'ego Jacksona. Swój wybór uzasadnijcie. :)
Liczby zostały już wylosowane, a screen zaraz znajdzie się w podsumowaniu. ^^

1. 
2. Susan Kelley
3. 
4. Kariel
5. 
6. 
7. Kasiulek :3
8. 
9. 
10. Aleksandra 
11. 
12. 
13. 
14. 
15. Armin.Armin.
16. 
17. 
18. 
19. Gall Anonim
20. Mee Lord

Co można wygrać? 
Wylosowałam 9 numerów. Trzy pierwsze otrzymają dodatkowy punkt do rankingu, cztery kolejne reklamę swojego bloga (po kolei: dwa tygodnie, dziesięć dni i 2x jeden tydzień), a dwa ostatnie (jeżeli zwycięzcy będą chętni) porcję grafiki.

Przy numerkach podajcie również kategorię i tytuł swojego bloga. Będzie Nam łatwiej je odnaleźć, jeśli wygrają reklamę.

WYZWANIE
+ Głosujcie na Waszego ulubionego bohatera. :>

7 komentarzy:

 1. Poproszę numer 7. ;)
  Chyba będzie to sam Percy Jakson, ponieważ ma świetne (i bardzo podobne do mnie) poczucie humoru. Jest zabawny, ale czasem nie najbystrzejszy. Podoba mi się w nim, że nie boi się stanąć w obronie słabszych. I lubię to, że lubi niebieski. :D

  Fanfiction > Harry Potter > Inne "Imaginy i pairingi o postaciach z Harry'ego Pottera".

  OdpowiedzUsuń
 2. 20
  Krwawy szlak uczuć – fanfiction HP – inne
  Nico di Angelo – jego miłość do Percy'ego jest słodka, no i jest synem Hadesa ^.^ W dodatku możemy obserwować jego przemianę z niewinnego dziecka żyjącego w świecie gier w herosa :D

  OdpowiedzUsuń
 3. 10 - aldehyd walerianowy; romans
  A ja wybieram Grovera.Zawsze gdy o nim myślę, robi mi się ciepło na serduszku. Chciałabym mieć takiego opiekuna, który by nade mną czuwał. Poza tym zazdroszczę mu zjadania puszek i braku niestrawności... No i dodatkowo podoba mi się jego przemiana oraz nieustępliwość w szukaniu Pana.

  OdpowiedzUsuń
 4. 2 - fanficton Percy Jackson, The Story Of New Generation
  Najbardziej lubię Nica di Angelo. Jestem bardzo związana z tą postacią i zawsze chciałam być córką Hadesa. Utożsamiam się z nim trochę i za każdym razem wstrzymuję oddech, gdy coś mu się dzieje.

  OdpowiedzUsuń
 5. 19- Moją ulubioną postacią jest Sally Jackson. Ogólnie zawsze w książkach lubię najbardziej postacie dorosłe. Podoba mi się w niej ten spokój na różne mistyczne sprawy. Jak na przykład, kiedy w trzeciej części przywiozła Percy'emu bronie z niebiańskiego spiżu. Poza tym lubię niebieski :DD


  ff -> Harry Potter -> Hermiona-kochać to niebezpieczna rzecz

  OdpowiedzUsuń
 6. 4
  Ja tam lubię Clarisse. Konkretna babka, wie, czego chce i nie daje sobą pomiatać. Bywa okropna, ale lubię postaci nieidalne. Poza tym jest bardzo lojalna.
  Fantastyka, fantasy, Lustrzane Miasto

  OdpowiedzUsuń
 7. 15
  Moja ulubiona postać? Zdaje się, że Clarisse - jest konkretna, zawsze wie, czego chce i nie daje sobą pomiatać. Kiedyś bywała okropna i rządziła twardą pięścią, ale wyrosła już z topienia innych w toalecie i pokazała, że jej serce nie jest z głazu, gdy ocaliła i sama zajmowała się Chrisem, nie biorąc nawet pod uwagę, że był zdrajcą.
  Fantastyka, fantasy - ||Zawsze?||

  OdpowiedzUsuń

Netka Sidereum Graphics