20.08.2016

[92] Nowe blogi

Przypominamy o  możliwości nominowania blogów z sierpniowych aktualizacji oraz o głosowaniu na blog lipca!
Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.

Dwadzieścia lat przed jutrem
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Huncwotów | trwające | autor: Monemi

Torturowana w posiadłości Malfoyów, trafia do świata, gdzie musi radzić sobie bez Harry’ego i Rona. Otaczają ją nie obcy, a przyjaciele, których jeszcze nie poznała… tak jakby.
Co zrobi Hermiona, mając szansę zmienić kurs historii? Ile istnień tym razem pochłonie Pierwsza Wojna Czarodziejów? Kto okaże się wrogiem, a kto przyjacielem? I dlaczego jej włosy są rude?
Jedno wie na pewno – będzie walczyć.
Dwadzieścia lat przed jutrem to opowieść o przyjaźni i miłości.
O wybaczaniu i odbudowywaniu zaufania.
O nowej przepowiedni oraz związanymi z nią konsekwencjami.
Dwadzieścia lat przed jutrem to jej historia.
To ich historia…

Wiarołomny
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | autor: Miss Sheriedan

Szósty rok. Trwa zimna wojna z Voldemortem. Draco Malfoy walczy sam ze sobą. Nie jest ani przyjacielem ani wrogiem… Działa tylko na swoją korzyść… Przynajmniej tak mu się wydaje.
W pewnym momencie dostaje szansę od losu. Ale czy przypadkiem nie jest już zbyt późno?
„Wiarołomny” to opowieść o zwykłym chłopaku, który dostaje niespodziewaną możliwość zwycięstwa. Jednak aby wygrać musi wiele poświęcić, możliwe że nawet szansę na miłość…

Prowadzeni światłem księżyca, znów się przypadkiem spotkamy
Fan fiction -> Anime&Manga | trwające | autor: Kaiserin

Wojna z Galaxią jest już przeszłością. Każda z Czarodziejek żyje swoim życiem, ma plany i cele na przyszłość. Powoli, aczkolwiek nieubłaganie oddalają się od siebie, w pogoni za normalnym życiem. Jednocześnie na drodze każdej z Inner Senshi pojawia się postać, którą kochała, lecz przez przewrotność losu musiała walczyć. Teraz znów się spotykają, lecz dawni ukochani nie pamiętają ani swojego poprzedniego życia ani walk. Jednakże czują, że coś ciągnie ich do spotkanych przypadkiem dziewczyn budząc zakopane głęboko wspomnienia.

Pozwól mi uciec w twe ramiona 
Romans  | trwające | autor: Katarzyna Anonim

Żądza, miłość, przyjaźń. Te uczucia zawładniają nasze umysły i nie pozwalają myśleć racjonalnie. Cały świat stoi przeciw nam, wszystko się sypie... Czy zdążymy wyjawić nasze uczucia na czas? Czy może nigdy nie będzie nam dane być razem?
Opowiadanie " Szczęście jest bliżej niż myślisz...", jest moim pierwszym ( i na pewno nie ostatnim ) autorskim opowiadaniem na tym blogu. Jeśli chcesz zgłębić historię życia Clary i Jasona, to serdecznie zapraszam w moje skromne progi!

Piraci z Karaibów ~ podążaj za tym, czego pragniesz...
Fan Fiction -> Piraci z Karaibów | trwające | autor: Meg Skywalker

Kompania Wschodnioindyjska ściga piratów z całego świata, nastał czas kolejnych zamieszek. Wojny domowe nie mają końca. Tymczasem zaślepieni walkami królewscy marynarze nie zauważają nadnaturalnej zmiany, która może przesądzić o losach świata. Jack Sparrow odkrywa sekret całej tej sytuacji i za wszelką cenę chce zdobyć „klucz” do władzy. Jednak wkrótce dowiaduje się, że nie tylko on pragnie dotrzeć do źródła tej afery. Rozpoczyna się wyścig po Łamacz Czasu...

Aldanaari
http://swiatlomrok.blogspot.com/
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Patrycja O. (Igrająca ze Śmiercią)

 "Światłomrok" to historia Aquilli, północnej krainy starego świata, historia pełna magii, wzruszeń, walki i odwagi.
Towarzyszyć będziemy mieszkańcom tej krainy: pięknym dryadom, tajemniczej Silence, różnym szczepom ludzi, oraz wielu innym, fantastycznym rasom, które uczestniczą w pozornie zakończonej wojnie ze Svartami, mrocznymi istotami z południa oraz z ich panem, Mrokiem.

Igranie ze Śmiercią
http://igraniezesmiercia.blogspot.com/
Fantastyka -> Fantasy  | zakończone | autor: Patrycja O. (Igrająca ze Śmiercią)

Poznaj historię rodzeństwa znanego przez wszystkich ludzi - Życia, Snu i Śmierci, oraz niezwykłej śmiertelniczki, Leny. Lena była wychowywana pod skrzydłami samego Lucyfera. Nie miała styczności z ludźmi, a jej najlepszym przyjacielem jest Władca Snów. Ma plany i marzenia, które niespodziewanie legną w gruzach.
Poznaje młodszego brata Snu - Śmierć, którego obdarza odwzajemnioną nienawiścią.
A ze Śmiercią lepiej nie igrać...
Chcąc nie chcąc Lena wkracza w sam środek konfliktu Życia i Śmierci, a jej decyzje mogą zaważyć nie tylko na jej losie...
Czy nienawiść może zmienić się w miłość?
Czy przyjaźń może przetrwać wszelkie przeciwności?
Czy można zmienić to, co w rzeczywistości jest niezmienne?
Wystarczy mieć nadzieję... 

Au-delà de la bourde
Romans  | trwające | autor: kjergen

Testament pana Griffithsa z roku 1991 został przez wszystkich w rodzinie Marjorie bardzo dobrze przyjęty — jej matka i ona dziedziczyły po zmarłym mężu i ojcu wszystko, co po sobie zostawił. Jego wielkie domy w Maine, wozy, pieniądze, pracowników, firmę i bibeloty. Pozostali członkowie rodziny, prócz ukochanego brata i jego syna, nie dostali nawet krótkiego pożegnania.
Teraz życie Marjorie jest we władzy matki, która postanawia powiększyć majątek rodzinny i zaaranżować małżeństwo córki z — dziedziczącym po ojcu firmę — Harrym Shawem. Małżeństwu temu jednak protestują swoim niemym krzykiem dosłownie wszyscy: sama Marjorie, niedawno poznany taksówkarz, przyjaciółka dziewczyny, chytry Ambrose Groom, chciwe kuzynostwo i prywatny ochroniarz — Winston.
W dodatku ktoś przejrzał stare papiery i niektóre skrywane rzeczy mogą wyjść na jaw, tym samym zagrażając życiu Marjorie.

Poukładane życie wampira
Fantastyka -> Fantasy  | trwające | autor: Adna

Na pierwszy rzut oka to szkoła dla lepiej urodzonych. Jednak gdy zagłębisz się bardziej, dostrzegasz nieprawidłowości. Są idealni, bez skaz. Robią co chcą i kiedy chcą, ale jednak czegoś się boją... Przez dziesięciolecia wampiry idealnie wtopiły się w świat ludzi, zaczęły żyć z nimi w symbiozie. Każdy ma swoją określoną rolę, jak trybiki w wielkiej maszynie, ale co się stanie gdy jeden z tych trybików wyciągniesz? Gdy zmącisz harmonię, kto obroni twój świat przed dzikimi?


Ilość dodanych blogów: 9
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 144
- Dramat: 1
- Fan Fiction: 83
- Fantastyka: 30
- Hobby: 1
- Kryminał: 4
- Obyczajowe: 4
- Romans: 15
- Sensacyjne: 1
- Zbiory opowiadań: 5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics