05.10.2016

[116] Nowe blogi

Przypominamy o głosowaniu na blog września!
Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.


My Own World
http://myownworld-fanfiction.blogspot.com/
 Fan Fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego| trwające | autor: Meryem

 Martina jest szesnastoletnią czarownicą. Urodziła się we Włoszech, w małej miejscowości niedaleko Rzymu. Kilka lat później przeprowadziła się, do dziadków, do Londynu, ponieważ rodzice, którzy zarządzali wielką firmą nie byli w stanie się nią zajmować. List z Hogwartu dostała trzy lata wcześniej niż inni. Będąc w trzeciej klasie stało się coś strasznego, co spowodowało, że dziewczyna porzuciła naukę i wróciła do swoich rodziców do Włoch tłumacząc się tym, że to nie dla niej i nie daje rady. Martina opuszczając Hogwart nie porzuciła jednak magii i wciąż zgłębiała jej tajniki, aby w końcu powrócić i wykonać powierzone jej zadanie.
Jaką tajemnicę skrywa? Czy kiedyś wyzna komuś prawdę?

  Kiedy lilie umarły
http://kiedy-lilie-umarly.blogspot.com/
Fantastyka -> Horror | trwające | autor: Osobliwość

Są na świecie miejsca, które już na samym początku wzbudzają w ludziach niepokój. Są przesiąknięte dawno zapomnianym złem. Takim miejscem była właśnie Kamienna Kotlina, która od połowy wieku stała zapomniana gdzieś w mroźnych górach. Ekspedycja sponsorowana przez bogacza miała szybko zbadać teren i wrócić nie pozostawiając po swojej działalności żadnych śladów. Jednak wszystko się zmieniło, gdy śnieżyca zerwała kontakt. W miejscu takim jak te odciętym od cywilizacji rozpoczyna się prawdziwa walka o przetrwanie. Kluczem do ucieczki jest poznanie sekretu sprzed lat, a co za tym idzie, rozpoczęcie walki z własnymi słabościami. Co czai się we wnętrzu Boskiej Góry? Jak mroczną tajemnice strzeże zrujnowany, hitlerowski kompleks? I co sprawiło, że lilie umarły?
 
 Bezowe opowiadania
 http://bezoweopka.blogspot.com/
 Zbiory Opowiadań | trwające | autor: Beza

Zagubiona w rzeczywistości, lekko stuknięta malarka i jej przedziwne, autorskie opowiadania i fanfiki z uniwersów przeróżnych. Dla osób lubiących dzieła nieoczywiste, nutkę tajemnicy i brak odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Szary Dym
http://szary-dym.blogspot.com/
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Susan Kelley

 Rodzina królewska ginie w wypadku. Rozpoczyna się walka o władzę. Cała rodzina staje przeciwko sobie w boju o tron. Anastazja, Derek i Dorian dołączają się do walki niekoniecznie z własnej woli. Warunek sprawowania władzy jest jeden - królewska krew. W czyich żyłach płynie szary dym?

Opowiadania Iryska
http://niuch.blogspot.com/
 Zbiory opowiadań | trwające | autor: Irysek

Zbiór opowiadań wszelakich - od fanficków po teksty całkowicie autorskie. Panuje tu wielogatunkowość, choć zdecydowanie są to teksty dla osób lubiących przemyślenia i refleksje. Zapraszam do świata historii, które zadadzą wam wiele pytań i pozostawią bez konkretnych odpowiedzi.

 Little Complainers
http://little-complainers.blogspot.com/

 Romans | trwające | autor: Lusmyth

  Louise jest wieczną marudą, cały czas coś jej nie pasuje. Pewnego dnia przyjaciółka zabiera ją na koncert lokalnego zespołu i od tego czasu wszystko zaczyna się zmieniać. Przyjaciółka odnajduje swojego Pana Idealnego, a ona musi użerać się z jego młodszym, zapatrzonym w siebie bratem. Czy dwie marudy dadzą radę się dogadać? Czy może skończy się to katastrofą? 


Ilość dodanych blogów:6
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 167
- Dramat: 2
- Fan Fiction: 95
- Fantastyka: 30
- Hobby: 1
- Kryminał: 5
- Obyczajowe: 4
- Romans: 20
- Sensacyjne: 2
- Zbiory opowiadań:8

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics