05.02.2017

[139] Nowe blogi

Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.

Piekielny Hotel Vince'a McMahona

Humor | trwające | WWEWARIATS

Piekielny Hotel Vince'a McMahona, miał być tylko eksperymentem i chwytem na zwabienie większej ilości fanów WWE. Miał to być test dla młodych ludzi, którzy samym istnieniem tworzyli intrygi. Kobiety miały kusić, a mężczyźni mieli upadać im do stóp. Jednak świat WWE rządzi się swoimi prawami i tutaj istnieje tylko prawo dżungli - tylko najsilniejsi przeżyją wielką katastrofę. Młodzi ludzie lubią eksportować i tego Vince McMahon nie mógł im zabronić. Na jednym piętrze ktoś zaczął zabawiać i nie miejmy tu na myśli zniewalającej Kelly Kelly. Kilka pięter wyżej nieco Szalony Enzo spodziewa się dziecka, którego ojcem na pewno nie zostanie kobieta... ani mężczyzna oczywiście. Na pierwszym piętrze w naszym wspaniałym hotelu mieszkają wspaniałe osobistości, które cóż... lubią eksperymentować ze swoim ciałem (nie chcę wymieniać dokładnie kto, ponieważ ten człowiek uważa się za boga seksu ekhemzigglerekhem). W czeluściach naszej piwnicy trwają zacięte walki o władanie internetem, które często kończą się interwencją  FBI, bo policja to za mało. A ja? Ja jestem Chris Jericho, jestem tutaj recepcjonistą, który zna każdy sekret. Jesteś chętny na spędzenie nocy w naszym Piekielnym Hotelu?

Tagged#MONSTERS

Fan fiction > Anime&Manga | trwające | Wilczy & Tenebris

Ergastulum to miasto złoczyńców i płatnych morderstw, tanich prochów i jeszcze tańszych prostytutek. Przemoc, seks i narkotyki, wszystko, czego potrzeba do pełni szczęścia, jest na wyciągnięcie ręki. Zobacz, jak radzi sobie tutaj grupa zmroków, ludzi o podejrzanej moralności i ponadprzeciętnej sile, za którą każdego dnia muszą płacić wysoką cenę.

Czerń uczuć. Czerwień zmysłów.

Fantastyka > Fantasy | trwające | Az.

W otoczeniu ciągłych spisków i walk wszystko widać jak na dłoni. Pragnienia, gniew, strach, przyjemność.
Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest odkrywać sieć powiązań wokół siebie? Jak walczy się z własnymi słabościami, by nie dać komuś satysfakcji? Jak w powietrzu czuć przeplatające się żądze innych? Ja nie.
Wychowano mnie w tej dżungli i jak każdy dałem się pochłonąć...

Ocalony - Draco Malfoy

Fan Fiction > Harry Potter > Czasy Harry'ego | trwające | knockturn_alley

Draco Malfoy przeżył właśnie najgorsze wakacje w życiu, a kolejny – szósty rok nauki w Hogwarcie, wcale nie zapowiada się lepiej. Ma do wykonania zadanie niebywałe, mocno wykraczające ponad jego możliwości i umiejętności, a zwłaszcza przekonania. Nie wie już, co jest dobre, a co złe. Nie wie, co powinien robić, a czego nie. Nie ma pojęcia, która z wyłaniających się z każdym kolejnym dniem stron w czarodziejskim świecie, jest tą, którą powinien poprzeć. Którą drogą podążać? Której się wystrzegać?
Rosnące oczekiwania ze strony rodziców, przyjaciół, a zwłaszcza ze strony oddanej grupy śmierciożerców i samego Lorda Voldemorta, zrzucają na duszę chłopaka ciężar ponad siły. Wie, co musi zrobić. Wie, czego musi dokonać. Wie, że nie ma wyboru.
Stoi nad przepaścią własnego istnienia, a w duszy Draco pojawiają się wątpliwości, którym nie umie, częściej jednak nie chce sprostać. Pozbawiony możliwości dokonywania własnych wyborów, od urodzenia przypisany służbie czarnej magii i przeznaczony śmierciożercom, traci wiarę w samego siebie, w ideały, które wpajano mu od dzieciństwa, nie ma już nadziei na przyszłość, nie ma widoków na przyjaźń, miłość, na zwykłe człowieczeństwo. Z Mrocznym Znakiem wypalonym na przedramieniu udaje się w swoją ostatnią podróż do Hogwartu, sprawdzić, czy równie mroczna jest jego dusza, czy równie splątany jest umysł chłopca, w którego rękach spoczął los całego świata czarodziejów.
Ma naprawić, ma zabić.
Draco Malfoy wie, że nie ma wyboru.
A mimo to wciąż powtarza błagalnie: Nie jestem złym człowiekiem.

 IMAGINY 5SOS

Zbiory opowiadań | trwające

Imaginy 5sos to pierwszy polski blog z jednoczęściowymi opowiadaniami o członkach zespołu 5 Seconds of Summer. Możemy poszczycić się największą bazą one shotów o 5sos, napisanych przez kilkanaście autorek, z różnych gatunków. Jesteśmy pewne, że bez problemu znajdziesz coś idealnego dla siebie. :)

Niektóre teksty mogą zawierać treści 18+. Posty pojawiają się rzadko.

short stories

Zbiory opowiadań | trwające | Koneko

Zbiór krótkich, około dziesięcio-rozdziałowych opowiadań oraz one shotów z różnych gatunków. Znajdziesz tu romanse, thrillery, teksty fantasy, jak i fanfiction z uniwersum HP.Ilość dodanych blogów: 6
Ilość usuniętych blogów: 1
Ilość blogów w katalogu: 159
- Dramat: 4
- Fan Fiction: 84 
- Fantastyka: 39
- Humor: 1
- Hobby: 1
- Kryminał: 3
- Obyczajowe: 3
- Romans: 13
- Sensacyjne: 2
- Zbiory opowiadań: 9

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics