11.03.2017

[154] Nowe blogi

Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.

Żonkile i chryzantemy
Romans | trwające | prudie

Iris i Matthew walczą. Ona ze wstydem i dumą, on z samotnością. Iris od dwóch lat jest mężatką, okazuje się jednak, że jej mąż nie jest tak idealny jak każdy sobie wyobrażał. Matthew nie potrafi sobie poradzić z tym, że jego ukochana Nina wychodzi za mąż. Ona postanawia nigdy nie wybaczać mężowi. On, że nie umówi się z żadną kobietą, choć prześladują go jego byłe. Iris i Matthew nagle poznają kogoś, kto zmienia wszystko. 


Girl With Tattoo
Fanfiction -> Gwiazdy i fani | trwające | Jesica Evans

Jak wiele jesteś w stanie poświęcić dla najlepszego przyjaciela? Majątek? Innych znajomych? Własne życie? Czy byłbyś gotów postawić wszystko na jedną kartę i tyle samo oddać za zupełnie nieznaną osobę? Czy ciemne oczy, nieśmiały uśmiech i tatuaż zdołają przekonać Nialla do tego co powinien zrobić? A jego decyzja - podjęta pod wpływem wielu sprzecznych emocji - czy aby na pewno będzie właściwa? Jedno jest pewne. Nikt w Cork nie spotkał się wcześniej z taką historią.


Słuchając dźwięku ciszy
Romans | trwające | Magdalena

Trzy kobiety i trzy z pozoru odrębne historie, splatające się w wielowątkową opowieść o przeciwnościach losu, uporze i sile dążenia do szczęścia.

Cykl „Słuchając dźwięku ciszy” to słodko-gorzkie opowieści, snute przez samotne młode kobiety. Każda z nich pragnie szczęścia, jednak by móc je w pełni osiągnąć, musi zmierzyć się z wciąż na nowo pukającą do drzwi przeszłością. Każda z nich może również spełnić swoje najskrytsze marzenia pod warunkiem, że uważnie wsłucha się w ciszę, tak, by móc usłyszeć szept swojego serca. Bo właśnie to czasem serce a nie rozsądek wie, co jest dla nas najlepsze. 


Istniejemy póki ktoś o nas pamięta - Meadowes and Black
Fanfiction -> Harry Potter -> Czasy Huncwotów | trwające | Adaline

Miłość, przyjaźń, rodzina..
Moje opowiadanie nie składa się tylko z radosnych momentów. Jest to historia przede wszystkim o miłości w stanie wojny. W wielu przypadkach szczęście łączy się z nieszczęściem, radość z bólem, a miłość z nienawiścią.


Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich - Alfard Black
Fanfiction -> Harry Potter -> Dawne czasy | trwające | Adaline

Alfard jest na szóstym roku w Hogwarcie i ma dwójkę rodzeństwa - siostrę Walburgę i brata Cygnusa oraz najlepszego przyjaciela Garricka Ollivandera. Jak potoczy się jego historia? Jak to jest być całkowicie innym niż reszta rodziny? A przede wszystkim jaki udział w tej historii bierze sam Tom Marvolo Riddle?


Stała Czujność!
Fanfiction -> Harry Potter -> Inne | trwające | Adaline

Zginąłem w czasie Bitwy pod Little Whinging. Lord Voldemort ugodził mnie śmiercionośnym zaklęciem prosto w twarz. Obudziłem się w pewnego rodzaju czyśćcu, by pogodzić się z przeszłością do której już nigdy nie chciałem wracać.


Mam cię w snach
Obyczajowe | trwające | CharlieBrown

A co jeśli nie ma mnie w twoich snach,
i spokojnie śpisz po nocach?

Dziewiętnastoletnia Aurelia przeżywa niespełnioną miłość. W pewnym dniu trafia do świata snu, Sfery Sennej, w której społeczność pomaga ludziom zwykłym, bez ich wiedzy dostając się do umysłów. Dziewczyna, nie radząc sobie z problemami, nie potrafi skupić się na swoim zadaniu. Gdy powoli traci nadzieję na ponowne spotkanie swojej miłości, dostaje prezent od losu. Powoli zaczyna wierzyć, że jest tu potrzebna. W samą porę, bo będzie musiała rozwikłać sprawę, która dotyczy jej przeszłości.


Shining Path To Dreams
Fanfiction -> Anime i Manga | trwające | JoannaVeal

eden blog poświęcony wszystkiemu, co zrodzi się w mojej małej łepetynce. Shining path to dreams, inaczej Świecąca ścieżka do marzeń ma jedno proste zadanie. Zabrać mnie, oraz czytelników w otchłań magicznego świata, uwolnić od rzeczywistości, by choć na chwilę się zatracić w tym, co nierealne.
Prowadzone opowiadania: 
"Czerwień" Akashi x OC
"Light" Nishinoya Yuu x OC
"Rivera" Autorskie fantasy
"Kier" Akashi x Kuroko
"Haikyuu" shoty Yaoi
"Kaoru" Hitsugaya x OC
"My little heart" uniwersum Dragon Ball
"Other Reality" uniwersum Durarara. Akademia Chrumków na Świniarszczyźnie
Fanfiction -> Harry Potter -> Inne | trwające | Lilyanne Balor

Polski świat czarodziejski nie należy do zaawansowanych, żeby nie powiedzieć, że jest iście malutki. Malutki, nie oznacza jednak, że nieznany. Oj, nie. Akademia Chrumków na Świniarszczyźnie cieszy się ogromną sławą. Jednakże... niekoniecznie jest to dobra sława. Od wielu dziesiątek lat, słowa: "Państwa dziecko jest czarodziejem!" brzmi dla polskich charłaków jak wyrok. Biedni, pozbawieni magicznych zdolności członkowie polskiej czarospołeczności zalewają się łzami na samą myśl o posłaniu swojego dziecka do Chrumkowa... Czemuż to? Zaczynając od znajdującej sie na niebezpiecznym, bagnistym terenie zabitej dechami szkoły, przez kadrę nauczycielską, regularnie gonioną przez zabobonnych wieśniaków z widłami po całej, pięknej Świniarszczyźnie, po pędzących w katakumbach i ukrytych bunkrach bimber uczniów najstarszych klas, Chrumków nie jest najbezpieczniejszym miejscem dla buzującego chormonami nastolatka. A jednak, wynik jest wynikiem, test testem, jeśli twoje dziecko zostanie bezlitośnie ostęplowane tłustym, czerwonym napisem CZARODZIEJ, nie masz innego wyjścia, jak go tam wysłać. Możliwe, że gdy już do ciebie wróci, nie będzie tym samym słodkim Piotrusiem, lub grzeczniutką Marysią.


Wachlarz Uczuć
fanfiction - Xiaolin Showdown | trwające | Layali

Romans w zestawieniu z dramatycznymi zwrotami akcji, poruszający problematykę wpływów innych ludzi i uczuć na nasz los. Opowiadanie rozgrywa się na chińskim dworze, w Pałacu jakby nie z tego świata. Występują: zły Imperator, niewolnica-konkubina, przystojny generał. Treści +16/+18.


Tagged #Scarlet
Fanfiction -> Manga & Anime | trwające | Tenebris

Historia opowiada o przeszłości Szkarłatnej Tris, jednej z bohaterek Tagged #Monster - opartego na uniwersum Gangsty. Skąd wziął się jej przydomek i jak trafiła z powrotem do Ergastulum? Kto jest jej bratem i jak zareaguje na powrót dziewczyny do rodzinnego miasta? Przekonaj się sam.
Ilość dodanych blogów: 11
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 180
- Dramat: 5
- Fan Fiction: 94
- Fantastyka: 43
- Humor: 1
- Hobby: 1
- Kryminał: 3
- Obyczajowe: 5
- Romans: 17
- Sensacyjne: 2
- Zbiory opowiadań: 9

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics