10.06.2017

[186] Nowe blogi

Aby przejść na bloga, kliknij w obrazek.Live as if live were to end tomorrow
Fantastyka, fantasy | trwające | O.A.Ł.

Zoe jest pozornie zwykłą, zagubioną osiemnastolatką. Jeden dzień zmienia wszystko, jak zwykle ucieka od problemów, tym razem jednak jest inaczej.Spotyka dwóch podejrzanych nieznajomych w opuszczonym domu. Od tej chwili jej życie całkowicie się zmienia. Czy dziewczyna uchroni siostrę przed losem, który spotkał jej rodziców? Czy odkryje prawdę o sobie? Czy pozna powód śmierci jej najbliższych?

Syriusz Black - Inna historia
Fanfiction > Harry Potter > Czasy Harry'ego Pottera | trwające | Dolce Veneziana

Kiedy tracimy bliskich czujemy ból w sercu. Ból, który ciężko opisać słowami. Czasami zatracamy się w nim, błagając w duchu, by bliska nam osoba wróciła. Dobrze wiemy, że tak się nie stanie i właśnie ta myśl najbardziej nas rani. Zapominamy jednak, że Ci, którzy umierają nigdy nas nie opuszczą, ponieważ są w sercach każdego z nas. Na zawsze. Harry to wiedział. Syriusz także. A jednak udaje mu się przechytrzyć śmierć i otrzymuje drugą szansę. Jak ją wykorzysta?


Serce Łani
fanfiction - Harry Potter - czasy Huncwotów | trwające | Dolce Veneziana

Jesteś ciekawy jak spędziłaby Lily i inni bohaterowie siedem lat w Hogwarcie? To opowiadanie zaczyna się od pierwszego roku nauki, a dobiegnie końca u zmierzchu siódmego. Bohaterka przeżyje liczne rozterki, pozna czym jest prawdziwa przyjaźń i miłość, wiele straci, ale i też zyska. Nadal ciekawi? Zapraszam, bowiem serce Łani skrywa więcej niż ktokolwiek mógłby pojąć.Ilość dodanych blogów: 3
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 166:
-Dramat (4)
-Fan fiction (85)
-Fantastyka (38)
-Historyczne (1)
-Humor (1)
-Kryminalne (4)
-Obyczajowe (5)
-Przygodowe (1)
-Romans (14)
-Sensacyjne (2)
-Thriller (1)
-Zbiory opowiadań (7)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics