Łączna liczba wyświetleń

Chciałbyś dołączyć do ekipy Księgi Baśni? Nabór znów otwarty! Po więcej informacji zajrzyj tutaj:
KLIK.

06.05.2016

[30] Nowe blogi

Przypominamy o  możliwości nominowania blogów z majowych aktualizacji! 
Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.

Dwie twarze
Kryminał | trwające | autor: Dellirah

Jedna noc może zakłócić pozornie spokojne życie Rayny. Od tego momentu jej problemem nie będzie bezsenność czy pogodzenie pracy i nauki, tylko gra, której jest uczestnikiem. Dokąd zaprowadzi ją trop zmarłej dziewczyny, która wyglądała identycznie jak ona? 
Czas start. 
Gra rozpoczęta.
Pozostaje tylko pytanie, kto pierwszy odpadnie.

I'm your nightmare
Fan fiction -> Gwiazdy i fani | trwające | autor: Kidra94

Wszystko co do tej pory znałam i wszystko w co wierzyłam okazało się jednym wielkim snem. Teraz muszę od początku zmierzyć się z rzeczywistością i odróżnić prawdę od wytworów mojej wyobraźni.

Unwanted
Fan fiction -> Harry Potter -> Nowe pokolenie | trwające | autor: Nocna Mara

Lyssandra Rosier jest siedemnastoletnią czarownicą, jednak dopiero w tym roku zaczyna naukę w Hogwarcie, w którym mękę z nauczycielami przedłużono do 11 lat. Dziewczyna do tej pory uczyła się w domu, we Francji. 
Gdy przybywa do szkoły nie martwi się o to, czy inni ją zaakceptują, lecz o pewną jednostkę do której należy. Zresztą kto by się przejmował akceptacją, kiedy w Hogwarcie jest jeszcze kilku „odmieńców” podobnych do niej.
W nocy nie będzie płakać, ponieważ zerwał z nią chłopak, którego uważała za tego jedynego, lecz z innego powodu. Poważniejszego... Choć może nie tak bardzo innego od tego wspomnianego wcześniej... Główną rolę też będzie odgrywał mężczyzna. 

Na skraju wieczności
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | autor: Carolyn Salvatore- Black

Najbardziej nie lubiła tych wielkich oczu swojej siostrzyczki. Tych oczu, które potrafiły wywlec z niej każde uczucie. Smutek, przerażenie, radość, próbę żartu. Czuła się okropnie z tym, że jeszcze potrafi czuć. A przecież tak nie powinno być. Przecież każdy z nas cieszy się, że coś czuje. Mówią, że to oznacza, że żyjemy. Wszyscy lubimy to uczucie, kiedy jesteśmy szczęśliwy. Lubimy endorfiny, które wydziela nasz organizm. 
Ale Vivienne Domenica Ramos nie lubiła żyć. 

Nikt nigdy nie pokazał jej, czym jest życie. Wszystkiego musiała nauczyć się sama. Miłości, radości, smutku, cierpienia czy nawet niepokoju.
I kiedy nagle każdy zaczyna jej szukać, podejmuje najważniejszą decyzję w jej życiu.
Decyzję, która zmienia wszystko.
Nagle czuje, że wszystko nabrało sensu. 
Jak za dotknięciem magicznej różdżki.
Dosłownie. 

The Story Of New Generation
Fan fiction -> Percy Jackson | trwające | autor: Susan Kelley

Nowe pokolenie. Nowi herosi. Nowe przepowiednie. Nowa misja. Nowe zagrożenie. Dzieci najlepszych herosów będą musiały zmierzyć się z nowymi przeciwnikami, ocalić najbliższych i uratować świat. Obydwa obozy są zagrożone, sojusznicy zamieniają się we wrogów, zagłada jest bliska. Czy Bianca, Silena, Luke, Leo, Sammy i Esperanza dadzą radę powstrzymać nowego największego wroga? Potężniejszy niż Kronos, silniejszy niż Gaja. Czy półbogowie przetrwają?Ilość dodanych blogów: 5
Ilość usuniętych blogów: 2
Ilość blogów w katalogu: 76
- Fan Fiction: 51
- Fantastyka: 14
- Kryminał: 3
- Obyczajowe: 1
- Romans: 4
- Zbiory opowiadań: 3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy