25.09.2016

[112] Nowe blogi

Przypominamy o  możliwości nominowania blogów z wrześniowych aktualizacji oraz o głosowaniu na blog sierpnia!
Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.

Książę i żaba
Romans | trwające | autor: Damis

Opowiadanie opowiada o perypetiach życiowych nastoletniego Richarda, znanego jako Dick, D lub Dudziaczek. W przyszłości (miejmy nadzieję, że w bliskiej przyszłości) akcja skupi się na jego pierwszej miłości, którą (uwaga drobny spojler!) będzie osoba tej samej płci. Jeżeli nie odpowiada Ci taka tematyka (nie mam pojęcia, czemu mogłoby tak być, ale masz do tego prawo) nie komentuj negatywnie. Wszelkie przejawy homofobii w komentarzach będę kasować.
Całość będzie miała około 15 rozdziałów po około 4 tysięcy słów, więc czytanie będzie dużo, ale nie za dużo.
PS. Nie zrażajcie się po paru pierwszych rozdziałach, akcja później się rozkręca.

shadow of you.
Romans | trwające | autor: A.

Evelyn ma wszystko: bogatych rodziców, świetlaną przyszłość, grono oddanych przyjaciół, wiernego kota, który umila jej deszczowe popołudnia. Ma też depresję. Przed wszystkimi gra najszczęśliwszą osobę na świecie. Kiedy jednak wraca do swojego mieszkania tuż przy Central Parku, ściąga maskę i w końcu jest sobą: zagubioną outsiderką ze złamanym od lat sercem. Usilnie próbuje sprostać wszelkim wymaganiom i osiągnąć postawione sobie cele. Ale jak je realizować, gdy nie widzi się sensu we wszystkim co się robi?
Gdy wydaje jej się, że w miarę poukładała sobie wszystko w głowie pojawia się ktoś, kto znowu wywraca jej życie do góry nogami.

Kwiaty i papierosy
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: marlon

Randolph Avery oficjalnie został uznany za przestępcę, który jak najszybciej ma trafić za kratki. Największym problemem władz jest jednak to, że nikt nie wie gdzie znajduje się pan Avery i jego kluskowata zakładniczka. Postanawiają więc wysłać za nim nowego Podróżnika — nastolatka, który kompletnie nie radzi sobie z magią. Nikt nie spodziewa się jak barwne może być życie posiadacza magicznego zegarka i słuchanie marudnej dziewuchy, jak interesujące może być pomaganie innym, poznawanie świata i uciekanie przed kratkami.

"Walczę i zwyciężę"
Sensacyjne | trwające | autor: Ruda

"Masowe morderstwo na jednym z opuszczonych osiedli niszczy ułożone życie porucznik Catheriny Morgan. Wystarczy zaledwie kilka tygodni, by obrócić w pył wszystko w co wierzyła i znienawidzić ludzi, którym ufała. A tajemnicze morderstwa są zaledwie wierzchołkiem góry lodowej. Góry, która niebawem runie, zmuszając Catherinę do nieludzkiej walki o życie."

"Nawet ta przeszłość, o której rozmyślali bez przerwy, miała jedynie smak żalu". - Albert Camus
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Huncwotów | trwające | autor: Amin

Teraźniejszość jest dla nich tylko cierpieniem. Przeszłość słodyczą i ukojeniem. Egzystują, zatraceni w niej. Nie pozwala im ruszyć na przód. Nie byłoby dnia, żeby przestali myśleć o tym, jakie błędy popełnili i co stracili. Razem z Huncwotami rusz w głąb ich wspomnień. Poznaj przygody, które przeżywali za młodu i dotrzyj z nimi aż do samego końca, który zgotował im przewrotny Los. Nieszczęśliwa miłość, dramat, przyjaźń, walka o wolność i ciemna strona magii – to wszystko czeka cię właśnie tutaj. Bo codzienność nie ma już znaczenia. Więźniowie przeszłości – czy staniesz się jednym z nich? 

Zaufaj, kochaj, walcz, Loki
 Fan fiction -> Avengers | trwające | autor: Karla Pisarka
WATTPAD

Victoria dołącza do Avengersów. Nie wie nic o tym, co działo się w Nowym Yorku. Pewnego dnia Thor - bóg piorunów, prosi Avengersów o pomoc. Wszyscy udając się do Asgardu, aby tam pokonać nowego wroga. A tam spotykają… Lokiego, który wcale nie siedzi za kratami, jak powinno być. Wszyscy są oburzeni, tylko niczego nieświadoma Victoria daje mu czystą kartę.
Jednakże bóg kłamstw jest zdradziecki, a Victoria zaczyna go poznawać. Zaczyna poznawać tego prawdziwego Lokiego.

Między wspomnieniami
Dramat | trwające | autor: Lo

Dennis postanawia powspominać, tym samym wystawiając swoją pamięć na próbę. Wybiera się więc w podróż do San Francisco, gdzie niegdyś pojął znaczenie miłości. Tam poznaje Nadine, która postanawia zmienić jego samotne życie.

Ilość dodanych blogów: 7
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 167
- Dramat: 5
- Fan Fiction: 94
- Fantastyka: 31
- Hobby: 1
- Kryminał: 5
- Obyczajowe: 4
- Romans: 19
- Sensacyjne: 2
- Zbiory opowiadań: 6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics