08.08.2017

[206] Nowe blogi

Aby przejść na bloga, kliknij w obrazek.

Cyberpunk Stories
http://cyberpunkowepowiesci.blogspot.com/
Fantastyka --> Science Fiction | trwające | graf zer0

Opowiadania w klimacie cyberpunku. Wielkie korporacje, metropolie, w których mieszka po kilkadziesiąt milionów osób, intrygi na globalną skalę, cyberwszczepy, manipulacje genetyczne, cybeprzestrzeń, szeroko pojęta cyberprzestępczość, życie na Krawędzi, gdzie liczy się tylko styl, zasada 3M: Miasto, Masa, Maszyna, relacje ludźmi z maszynami i innymi ludźmi. Wszystko po trochu, czyli nasza przyszłość.
Rozdziały pojawiają się rzadko.


Kto pierwszy powie "kocham" - przegrywa
https://melodie-duszy.blogspot.com/
Fanfiction --> Harry Potter --> Czasy Harry'ego | trwające | Ew
WATTPAD

Historia oczami Dracona Malfoya; bogata w liczne komentarze i sarkastyczne uwagi dotyczące nie tylko Hermiony Granger, ale również problemów dojrzewania i odkrywania w sobie nieznanych do tej pory uczuć. Opowieść o za szybkim dorastaniu, braniu odpowiedzialności za własne czyny i walce z Szakalem, czarnoksiężnikiem, którego wpływy przedarły się nawet przez bramy Hogwartu.


Chronica Genusmuto: Nigrum Cor
https://chronica-genusmuto.blogspot.com/
Fantastyka --> Fantasy | trwające | Kuroneko

Na blogu publikowane będą różne historie w zakresie świata, w którym żyją Genusmuto - ludzie z genotypem demonów, zmieniający się w zwierzęta i posiadający magiczne zdolności. Obecnie publikuję Nigrum Cor.
Nigrum Cor
Dziewiętnastoletni Hei jest chemikiem jednej z triad stacjonujących na terenie Tokio. Jego w miarę przewidywalne życie zaczyna się zmieniać, kiedy znienawidzona matka przyprowadza do domu nowego partnera i jego syna - przystojnego aktora Soujirou. Co gorsza, ktoś wrabia Heia w kolaborowanie z wrogimi mafiami. Na jaw zaczyna też wychodzić dotąd niejasna historia rodziny.

Szakal
https://jackalsoul.blogspot.com/
 Fan Fiction --> K-pop | trwające | Ichigo

,,Szakal'' to historia, w której codzienne, nowe perypetie mieszają się ze zwykłymi obowiązkami, włączając w to kolorowy wachlarz emocji i zobowiązań. Pokazuje, że nawet w najbardziej radykalnych gestach i zachowaniach można znaleźć osobę, która pomoże jej w dążeniu do celu bądź wyjściu z problematycznych sytuacji; poprzez miłość, przyjaźń, spontaniczność i zwykłą ciekawość.

 Niedopowiedziane historie
http://niedopowiedziane-historie.blogspot.com/
 Fantastyka --> Fantasy | trwające | Zorana

 "Trwa wojna. Ziemie kawałek po kawałku trafiają w ręce najeźdźcy. Okupant dociera do bram Twierdzy Myrmydii, a losy rycerzy i kapłanek Boginii Wojny stają pod znakiem zapytania. Mierząc się z widmem rozwiązania, mieszkańcy Zakonu Wśród Wzgórz podejmują desperackie kroki, aby przetrwać. W szereg ich intryg zostaje wplątana tajemnicza istota.
Spiski, ryzykowne misje, walki, a w tle historia inna niż można by się tego spodziewać. Mieszanka low i high fantasy."
Rozdziały pojawiają się rzadko


Ilość dodanych blogów: 5
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 177
- Dramat (4)
- Fan fiction (93)
- Fantastyka (45)
- Historyczne (1)
- Hobby (1)
- Humor (1)
- Kryminalne (4)
- Obyczajowe (6)
- Przygodowe (2)
- Romans (11)
- Sensacyjne (1)
- Thriller (1)
- Zbiory opowiadań (7)

2 komentarze:

  1. Dziękuję bardzo za dodanie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za dodanie Niedopowiedzianych :) Cudzysłów był jednak wyłącznie po to, by odseparować opis od reszty komentarza, więc jeśli chce Wam się zmieniać, prosiłabym o jego usunięcie (właściwie ten dodatkowy enter w opisie też wygląda na niepotrzebny).
    Jeśli chcecie udziergany przeze mnie banner:
    http://orig03.deviantart.net/ff2d/f/2017/221/1/9/niedopowiedziane_historie__banner__by_dyjanna-dbjgks5.png

    OdpowiedzUsuń

Netka Sidereum Graphics