Łączna liczba wyświetleń

Chciałbyś dołączyć do ekipy Księgi Baśni? Nabór znów otwarty! Po więcej informacji zajrzyj tutaj:
KLIK.

04.06.2016

[44] Nowe blogi

Przypominamy o  możliwości nominowania blogów z czerwcowych aktualizacji!

Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.

Imaginy i pairingi o postaciach z Harry'ego Pottera
Fan fiction -> Harry Potter -> Inne | trwające | autor: Gabrielle, Kasiulek :3

Blog dwóch nastolatek, które połączyły swoje zainteresowania tworząc w ten sposób bloga.
Blog jest zbiorem opowiadań, które dzieją się w magicznym świecie wykreowanym prze J.K. Rowling. Są na nim trzy opowiadania:
- "Ja i Draco"
- "W poszukiwaniu w swojego znicza"
- "Zwyczajnie magiczne"
Akcja dwóch pierwszych ma miejsce w szkolnych czasach. Oba są ze sobą powiązane. Pierwsze jest o Lunie Lovegood i Draco Malfoyu, których miłość przez pół roku kwitnie, lecz potem zaczynają się kłopoty. Drugie jest o Cho Chang i Harrym Potterze, których związek powoli rozkwita, ale niejasne zakończenie poprzedniego związku Krukonki, strata i jednoczesna zdrada przyjaciółki nie dają jej spokoju. Dziewczyna za wszelką cenę chce wszystko wyjaśnić.
"Zwyczajnie Magiczne" jest naszym eksperymentem, ponieważ rozdziały piszemy na zmianę i nie wiemy, co druga przygotowuje w następnym. Bohaterkami są dwie piętnastoletnie czarownice, których przygody dopiero się zaczynają.

Szept Papierowego Miasta
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: InfernalTear

Wielka wojna zrównała stolicę Tarionu z ziemią. W ciągu paru godzin kraj stracił władce oraz następcę tronu. Z całej rodziny królewskiej przeżyły jedynie dwie osoby, a pięcioletnia księżniczka zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach.
Od tych wydarzeń minęło trzynaście lat. Stolica została odbudowana, krajem rządzi nowy władca, a ludność odzyskała RADOŚĆ życia. Po długich, męczących poszukiwaniach, w niewielkiej wiosce na obrzeżach Tarionu królewski najemnik odnajduje zaginioną księżniczkę. Leria wraca na dwór, nie wiedząc kompletnie nic o swojej rodzinie i skrywanej przez nią historii, a pomimo tego, nikt nie ma najmniejszego zamiaru odpowiedzieć na gnębiące ją pytania.
Jak poradzi sobie z nową rzeczywistością?

Potomkini Kamary
Fan fiction -> Harry Potter -> Dawne Czasy | trwające | autor: Susan Kelley

Morgan Torenson rozpoczyna w tym roku naukę w Publicznym Instytucie Magii i Czarodziejstwa Maradon - wschodnioeuropejskiej szkole magii. Jednak w jej życiu pojawiają się problemy i dziwne zjawiska, a ONA pomału poznaje mroczną historię swojej rodziny i strzeżony od lat sekret o swoim pochodzeniu.

Pech
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Swualo

Poznajcie Coena. Co warte uwagi Coen jest elfem. Przez splot złośliwego losu, który postanowił chyba sobie zrobić żart pod opiekę naszego Pana elfa trafia młodzieniec. Rozkapryszony, bezczelny, uparty, dziecinny
<- może wystarczy PANIE elfie?
- Zapomniałeś o rozpieszczony 
- tak, tak....>
Więc na czym to ja... a tak. rozpieszczony panicz Vincent. Ich z założenia nieskomplikowana podróż traktem zmienia się w prawdziwą eskapadę w głąb nieznanego świata. A co zbliża bardziej dwójkę ludzi niż wyprawa w nieznane, olbrzymy, wampiry, demony i groźba śmierci czyhająca niemal na każdym kroku?

I dla złych ludzi słońce wschodzi
Obyczajowe | trwające | autor: Aleks

Czy byliście kiedyś w sytuacji, w której ktoś próbuje wam mówić co macie robić, a wy nie możecie się tej osobie sprzeciwić, ponieważ ta osoba może do końca zniszczyć wasze życie? W takiej sytuacji znalazła się Alison wraz ze swoimi przyjaciółmi. Co wpłynęło na to, że nad ich życiem przejęła kontrolę osoba z zewnątrz? Co takiego ukrywa grupa przyjaciół? Czy wszystko skończy się dla nich szczęśliwie? 

Gajowa 7
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Beatrice

Łucja ma problem. I to nie byle jaki, lecz Problem przez wielkie "P" – posiada wyjątkowo wybuchowy charakter. Dosłownie. Nieustannie zdarza jej się coś podpalić i absolutnie nie robi tego specjalnie. Nic nie może przecież poradzić, że ludzie wciąż ją drażnią, denerwują lub zwyczajnie sobie kpią, a wtedy BUM! Wszystko wokół idzie z dymem. To jest właśnie powód, przez który dziewczyna często zmienia szkołę – niezależnie jakby się nie starała, w końcu i tak ją wyrzucają.
W ten sposób Łucja, jej bardzo niefrasobliwi rodzice, trzy młodsze siostry oraz kolejna w drodze, trafiają do położonej na końcu świata Łysogóry Nowej. Tam, przy ulicy Gajowej, stoi odziedziczony po nieznanej nikomu ciotecznej babce dom.
A to dopiero początek kłopotów Łucji.

Strach, lecz nie tej nocy
Fan fiction -> Gravity Falls | trwające | autor: Szklany Stwór

Z całego kraju dochodzą informacje o brutalnych morderstwach. Policja jest bezradna, gdyż na miejscach zbrodni nie pozostaje żaden ślad, który byłby dla nich punktem zaczepienia. Dipper zaczyna podejrzewać, że ma to związek z siłami nadprzyrodzonymi. Jeden TELEFON od dawnej znajomej udowadnia mu, że nie tylko on tak myśli. Nie pozostaje mu więc nic innego jak spakować manatki i ruszyć do Wodogrzmotów wraz z siostrą. Szkoda tylko, że powroty zawsze są ciężkie, a przez trzy ostatnie lata wiele mogło się zmienić. Rodzeństwo Pines na nowo będzie musiało znaleźć wspólny język i odkryć kto jest prawdziwym wrogiem. Jednakowoż nikt nie zamierza im tego ułatwić.

Our Destiny
Fan fiction -> Gwiazdy i fani | trwające | autor: Elliaze

Gabriela Adamczyk to prosta, zwariowana i otwarta dziewczyna. Jej marzeniem jest skończyć STUDIA na Politechnice Poznańskiej, a potem zacząć pracę w swoim zawodzie. Jednak zanim to nastąpi ma zamiar spędzić wspaniałe trzy miesiące w Notthingam gdzie mieszka jej starsza siostra. Przypadek sprawia, że na swojej drodze spotyka Thomasa Sangstera. Ten sam przypadek sprawia, że zaczynają się przyjaźnić, a potem zakochują się w sobie. Jednak Gabby zawsze powtarza, że szczęście jak szybko się pojawia, tak szybko znika. 
Nic nie jest łatwe, a już najbardziej związek zwykłej dziewczyny polskiego pochodzenia i sławnego aktora. 

Everyone is a Murderer
Kryminał | trwające | autor: Frucia Muuucia

Annalise Keating prowadzi sprawy sądowe odkąd pamięta oraz naucza o tym pierwszoroczniaków. Jak zrozumieć, jak się nie poddawać, jak wygrać. Pewnego dnia w wiadomościach zaczynają mówić o morderstwie młodej dziewczyny. Nikt nie może zrozumieć co się stało, a sama policja nie może dotrzeć do tego co się wydarzyło. Jednak morderca zostawia własne inicjały, wycięte na ciele ofiary. Kto zostanie niesłusznie osądzony o morderstwo? Czy Annalise Keating wygra?

They called you the Glue
Fan fiction -> Więzień labiryntu | trwające | autor: Black Angel

Malia budzi się w windzie nie pamiętając kim jest, ani gdzie się znajduje. Chwilę później trafia to dziwnego miejsca zwanego Strefą. Nie może sobie przypomnieć niczego ze swojego dawnego życia do momentu gdy spotyka Newt'a. Blondyn jest jedyną osobą, którą Malia dobrze pamięta i czuje, że może mu zaufać.
Z czasem dziewczyna zacznie odzyskiwać wspomnienia. Okaże się, że ma brata, który trafił tutaj kilka dni przed nią, dowie się też że pracowała dla tajemniczej organizacji o nazwie DRESZCZ. Gdy pamięć wróci okaże się, że nic nie jest takie jak się wydaje, a każdy ze Streferów skrywa własną, mroczną tajemnicę.


Ilość dodanych blogów: 10
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 103
- Dramat: 1
- Fan Fiction: 66
- Fantastyka: 19
- Kryminał: 4
- Obyczajowe: 3
- Romans: 4
- Zbiory opowiadań: 6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy