Łączna liczba wyświetleń

Chciałbyś dołączyć do ekipy Księgi Baśni? Nabór znów otwarty! Po więcej informacji zajrzyj tutaj:
KLIK.

09.06.2016

[47] Nowe posty

I dla złych ludzi słońce wschodzi
http://bigxliar.blogspot.com/
autor: Aleks 
Obyczajowe

O N E
Od nieszczęśliwych wydarzeń w poprzednią sobotę Alison nie mogła normalnie sypiać po nocach. Gdy tylko zamykała oczy w jej głowie pojawiał się widok martwego ciała, które leży bezwładnie przy krawężniku. Wyrzuty sumienia dręczyły ją najbardziej ze wszystkich osób, które się znajdowały na tej imprezie. Wszyscy inni ruszyli dalej ze swoim życiem, a ona myślała o tym cały czas. 

No Control
http://no-control-mix-fanfiction.blogspot.com/
autor: VougeTrisha
Fanfiction - Gwiazdy i Fani

Rozdział VII - Tango
"...Spojrzałem na zegarek w swoim telefonie. Zbliżała się umówiona godzina, w której miała zabrzmieć piosenka, którą zamówiłem specjalnie dla swojej przyjaciółki. Jej chłopak do tej pory nie ruszył się spod baru, więc miałem okazję wcielić swój plan w życie.
– Księżniczko, zatańczymy? – spytałem z nadzieją w głosie.
Dziewczyna uśmiechnęła się szeroko i wyciągnęła swoją drobną dłoń w moją stronę. Szybko pobiegłem do Seleny i złapałem jej rękę, po czym pomogłem jej wstać.
– Pamiętasz układ „Roxanne”? – wyszeptałem do jej ucha. Dziewczyna skinęła entuzjastycznie głową i zajęła swoje miejsce tuż przy swoim chłopaku.
Skinąłem w stronę mężczyzny, który obsługiwał muzykę. Kiedy usłyszałem znajome dźwięki, ujrzałem pełne gracji kroki swojej przyjaciółki. Gdy dziewczyna stanęła na środku parkietu, zacząłem się do niej zbliżać..."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy