Łączna liczba wyświetleń

Chciałbyś dołączyć do ekipy Księgi Baśni? Nabór znów otwarty! Po więcej informacji zajrzyj tutaj:
KLIK.

13.06.2016

[48] Nowe blogi

Przypominamy o  możliwości nominowania blogów z czerwcowych aktualizacji!

Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.

"Smokobójca"
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Alenna

Gdy na kontynencie smoki zaczynają być niechcianymi szkodnikami, które niszczą wioski i kradną złoto zawód smokobójcy staje się coraz bardziej zyskowny. Wielu próbuje swoich sił w starciu ze smokami, jednak tylko nieliczni są w stanie zdobyć kilkuletnie doświadczenie. Erik sam siebie uważa za najlepszego w tej nietypowej profesji, jednak szybko okazuje się, że zabicie smoka jest dopiero początkiem jego problemów. Niespodziewanie musi odnaleźć się w roli detektywa i odkryć kto zabił starego bankiera.

 Barwy snów
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | autor: Szmaragdowa

Draco Malfoy traci na wojnie przyjaciela, a sam zostaje aresztowany. Zaraz po ułaskawieniu zrywa z wszystkimi kontakt, wyjeżdża i przez sześć lat wiedzie cudownie spokojne życie po za ojczyzną, a niedługo po powrocie do kraju styka się z dawno pochowanymi tam demonami przeszłości. Cały jego świat ponownie wywraca się do góry nogami, zupełnie jakby naprawdę był przeklęty, zdolny jedynie do sprowadzenia nieszczęść na tych, których kocha.
W tej opowieści można znaleźć wszystko: począwszy od przepowiedni, nocnych koszmarów, ciekawskich i natrętnych reporterów, poprzez czarodziejskie kasyno, spotkanie po latach inteligentną studentkę psychologii, a skończywszy na dostrzeżeniu wśród szarej codzienności, kolorów tęczy...
,,Barwy snów'' to opowiadanie przede wszystkim o życiu, jego sensie i barwach.


Ilość dodanych blogów: 2
Ilość usuniętych blogów: 4
Ilość blogów w katalogu: 101
- Dramat: 1
- Fan Fiction: 63
- Fantastyka: 20
- Kryminał: 4
- Obyczajowe: 3
- Romans: 4
- Zbiory opowiadań: 6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy