03.07.2016

[58] Nowe blogi

Przypominamy o  możliwości nominowania blogów z lipcowych aktualizacji oraz o głosowaniu na blog czerwca!
Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.


Not all those who wander are lost.
Romans | trwające | autor: A.

Aurora jest na pozór dziewczyną jak każda inna: studiuje, ma znajomych, z którymi stara się spotykać jak najczęściej. Jest też typową introwertyczką, która preferuje samotne wieczory aniżeli dzikie imprezy. Mimo całkiem poukładanego życia, czegoś jej brakuje.
Wszystko się zmienia, gdy poznaje Christophera: starszego od niej, nowojorskiego prawnika, który fascynuje ją i intryguje. Nic jednak nie idzie tak jak powinno: ona nie chce ograniczać swojej wolności i rezygnować z dotychczasowego życia, on chciałby zbudować trwały związek, co jest niemożliwe gdy druga połówka ciągle wyjeżdża i ryzykuje swoje życie.

ANGEL
Fan fiction -> Gwiazdy i fani | trwające | autor: Koneko

Gdy Rebecca po 5 latach wraca do Sydney, odnawia przyjaźń z dawnym sąsiadem i poznaje jego przyjaciół. Niczego nieświadoma wywołuje w jednym z nich silne emocje. Już po pierwszym spotkaniu Caluma i Reb znikąd pojawiają się czerwone róże. Niedługo potem dziewczyna znajduje pamiętnik, którego tajemnicza autorka opisuje podobne zjawisko – wszędzie znajduje herbaciane róże; a Calum zaczyna się dziwnie zachowywać.
Jaki związek ma zachowanie chłopaka z magicznymi kwiatami i dziennikiem? Do kogo należał ów pamiętnik? I najważniejsze, czy ta dwójka młodych ludzi ma szansę na poważny związek?
Spokojnie, przecież amor omnia vincit.

 Sprzedana
 Fan fiction -> Gwiazdy i fani | trwające | autor: Koneko

Blog zawiera treści +18.
Sprzedana to opowiadanie o losach słodkiej Daisy i tajemniczego Caluma. Dziewczyna zostaje porwana z ulicy, w środku dnia i wśród tłumu ludzi, następnie wywieziona i sprzedana na Aukcji. 
Świat przedstawiony to ziemia rok po III Wojnie Światowej. Rządzi Elita, a Calum Hood właśnie do niej należy. Jest jednym z ważniejszych ludzi w Australii, chociaż w rzeczywistości nie robi praktycznie nic. 
Po Aukcji, Daisy zostaje niewolnicą Caluma. Co będzie musiała robić? Czego Cal będzie od niej wymagał? I jak będzie żyła, zamknięta w dużym dworku na obrzeżach Sydney, jedynie z Calumem, małą Chloe, która jest dla Daisy wielką zagadką, i służbą?

deadline
 Fan fiction -> Gwiazdy i fani | zakończone | autor: Koneko

Blog zawiera treści +18.
Abigail McKenzie to młoda, dwudziestotrzyletnia kobieta, która rozpoczyna staż w firmie Hood Company i podlega bezpośrednio szefowi, Calumowi Hoodowi. Gdy dziewczyna nie wyrabia się z pierwszym deadlinem, szef postanawia nauczyć ją dotrzymywania terminów.

 Mental
 Fan fiction -> Gwiazdy i fani | zakończone | autor: Koneko

Co się stanie, jeśli dowiesz się o czymś, o czym nie powinieneś?
Co zrobisz, gdy od ciebie będzie zależało czyjeś życie?
Zaryzykujesz czy zaprzepaścisz tę szansę?
Uratujesz komuś życie, wiedząc, że jesteś w stanie?
I wiedząc, że prawdopodobnie stracisz swoje?
Własne życie za czyjeś?
Jesteś w stanie to zrobić?

A ja wciąż łudzę się, że Ty tyl­ko za­pom­niałeś, że mnie kochasz... 
  Fan fiction -> Sport | trwające | autor: Aniaa ♥

Młodzi małżonkowie wiodą idealne życie. Spełniają się zawodowo i mają siebie nawzajem.
Cóż im może brakować do szczęścia? Nic.
Wszystko diametralnie się zmienia, gdy na skutek wypadku jedno z nich traci pamięć.
Czy to drugie zawalczy o nich, o to wszystko co ich łączyło?

Opowiadania Arrow
  Fan fiction -> Arrow | trwające | autor: Crossover

Kim tak naprawdę jest Oliver Queen. Bogaczem, byłym kobieciarzem czy mordercą? Czy nadal kocha Laurel Dinah Lance, a może jej młodszą siostrę Sarę? Czy nadal jest na pograniczu życia i śmierci, nękany przez pamięć o Shado? Co jeśli się zakocha? Ale nie w Laurel, Sarze czy kimś innym. Co jeśli się zakocha w niej: słodkiej informatyczce o blond włosach - Felicity Smoak. Co na to panna Lance? I co na to sam Oliver?

Aldehyd walerianowy
Romans | trwające | autor: Aleksandra

Bezimienna zyskała popularność dzięki serii wpisów określanych przez czytelników mianem „Instrukcji obsługi chłopaka”. Pisząca bloga Amanda, zaczyna jednak żałować publikacji swoich przemyśleń, kiedy jej najlepsza przyjaciółka przychodzi do niej po sercową poradę. Zwłaszcza że ona sama wydaje się kilku potrzebować, a rozpoczynający się rok szkolny jeszcze bardziej wszystko komplikuje. Druga klasa liceum już na wstępie wydaje się być mniej sympatyczna, biorąc pod uwagę nietypową prośbę wychowawczyni, nowego ucznia i stare konflikty... Czasami jednak w naszym życiu nic nie jest pewne. Nawet chemia. 

Your enemy can save you
  Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Huncwotów | trwające | autor: The Julire

Nigdy nie wierzyłam w historie o podobieństwie miłości do nienawiści. Byłam w błędzie. Gdy w Hogwarcie zaczynają się tajemnicze morderstwa, każdy z nas się zmienia. Przyjaciel staje się wrogiem, wróg przyjacielem. Na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo. Nie dość, że muszę dowiedzieć się, jak powstrzymać mordercę, w dodatku muszę zrozumieć, kim tak naprawdę jest dla mnie James Potter i czy Severus naprawdę chce mnie zabić...


Ilość dodanych blogów: 9
Ilość usuniętych blogów: 1
Ilość blogów w katalogu: 115
- Dramat: 1
- Fan Fiction: 72
- Fantastyka: 23
- Kryminał: 4
- Obyczajowe: 3
- Romans: 7
- Zbiory opowiadań: 5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics