13.07.2016

[64] Tydzień z Harrym Potterem - wstęp


Witam!
Od dziś aż do 19 lipca mamy wielką przyjemność przeprowadzić dla Was tydzień z Harrym Potterem. W planach mamy m.in. quiz oraz ciekawostki, o których wiecie lub nie. Nie martwcie się, to nie wszystko, co przygotowałyśmy!
Każdy post zostanie na początku przyozdobiony sygnaturą z jednym z bohaterów HP. Dziś jest to Daniel, który w ekranizacji wcielił się w rolę głównego bohatera. Oczywiście, jest to chamska reklama mojego nowego bloga graficznego. Jakżeby inaczej. Jednak, wracając do sygnaturek, będą na nich cytaty z HP, w końcu trzeba jakoś oddać ten klimat.

Wybrałyśmy Harry'ego Pottera, ponieważ jest to książka, którą większość z Was kojarzy w mniejszym lub większym stopniu. Kolejną wybierzecie Wy. Gdy skończy się ten tydzień, dodamy ankietę, w której będzie kilka tytułów, a Wy zagłosujecie na swoją ulubioną.

Podczas Tygodnia z... będzie prowadzany ranking, ponieważ w ciągu niektórych dni będziecie mogli zdobyć punkty. Oczywiście, przewidziane są dla Was nagrody!
Chcemy zachęcić Was do udziału w życiu naszego katalogu i urozmaicić posty o coś więcej niż aktualizacje oraz blogi miesiąca. Mamy nadzieję, że Nasze pomysły spodobają się Wam.

Zapraszam do kolumny bocznej, gdzie możecie głosować na ulubionego bohatera tej serii książek. Oczywiście, nie wymieniłyśmy wszystkich, ponieważ ciągnęłoby się to bez końca.

A teraz czas odetchnąć cywilizacją.
Nie polecam dzikiej dziczy pełnej lasu. Zdecydowanie nie.
Pozdrawiam!

Mam nadzieję, że zaszczycicie mnie swoją obecnością. :>


8 komentarzy:

 1. Jedynymi osobami, których brakuje mi w ankiecie są bliźniacy Weasley, Fred i George
  Pozdrawiam i na pewno zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiedziałam, że o kimś zapomniałam. Szkoda, że nie mogę dodać już opcji do ankiety. :/

   Usuń
 2. A sam Voldemort, Lucjusz?
  Chciałam się zapytać, czy mogę dodać bliga, ale jest to blog yaoi i nie widziałam takiej kategorii w tym spisie.
  Czy jest szansa, że mogłabym dodać swój blog?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lucjusz raczej nie jest głównym bohaterem, a starałam się tylko ich umieścić w ankiecie (z wyjątkiem Landrynki ^^), ale faktycznie, zapomniałam o Voldemorcie. Tak to jest, jak pisze się posta na ostatnią chwilę. :/
   Raczej nie przewidujemy osobnej kategorii yaoi, ale jeżeli opowieść opiera się, np. głównie na wątki miłosnym, możesz ją przypasować do romansu, prawda? Myślę, że znajdziesz coś dla siebie. ;)

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
 3. W jaki sposób będą oceniane drabble? Zostanie stworzona ankieta czy to administratorzy będą się w to bawić? I jak będą przyznawane punkty?
  Tak, zastanawiam się na naskrobaniem czegoś...
  Pozdrawiam, Mee

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba pomyliłam posty... Przepraszam. To z radości. Mam nadzieję, że nie będzie większych problemów ^^

   Usuń
  2. Punkty będą przyznawane za ortografię, interpunkcję oraz sam pomysł. Tak krótką formę wypowiedzi raczej trudno ocenić pod jakimkolwiek innym kątem.
   Ja oraz dwie inne organizatorki podamy swoją punktację i wyciągniemy z niej średnią arytmetyczną.
   Będzie Nam bardzo miło, jeśli postanowisz coś wysłać. ;)

   Usuń

Netka Sidereum Graphics