06.08.2016

[81] Nowe blogi

Przypominamy o  możliwości nominowania blogów z sierpniowych aktualizacji oraz o głosowaniu na blog lipca!
Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.

Tracimy miłość
Fan fiction -> Gwiazdy i fani | trwające | autor: Roll Tioners

Dwudziestojednoletni Niall Horan wkracza w dorosłe życie. Wyprowadza się do Filadelfii, gdzie zaczyna pracę jako trener piłki nożnej. Zaprzyjaźnia się z kolegą z pracy, Louis'em Tomlinsonem. Poznaje jego młodszą siostrę, do której z czasem zaczyna coś czuć. Niall kiedyś miał problemy i one zaczynają wracać. Czy uda mu się im zapobiec? Życie nigdy nie jest i nie będzie proste, dlatego pojawiają się przeszkody. Czy uda im się je ominąć?

Ulubienica Śmierci
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Huncwotów | trwające | autor: CanisPL

Ginny Weasley nigdy nie była nadzwyczajną dziewczyną. Opętanie przez dziennik Toma Riddle’a i bycie najlepszą przyjaciółką Harry’ego Pottera to tylko drobne szczegóły ubarwiające jej życie. Ale co się stanie, kiedy wyląduje w roku tysiąc dziewięćset siedemdziesiątym szóstym? Czy będzie w stanie zmierzyć się z koszmarem prześladującym ją od pięciu lat? Czy w końcu pozna, co to jest miłość? A może pozna swój drugi dom, do którego miała należeć i którego czuje się częścią?

Last Minute Love
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | autor: Arcanum Felis

Ona — zdradzona przez chłopaka. On — oszukany przez współpracownika. Oboje chcą zniknąć i zapomnieć o nieszczęściu jakie ich spotkało. Chcą znaleźć się jak najdalej, tam gdzie nikt ich nie znajdzie. Przypadkowo wybierają ten sam kierunek — Teneryfę. Co się stanie gdy spotkają się w HOTELU? Czy będą w stanie znieść swoją obecność? Czy te dwa tygodnie odmienią ich życie na zawsze?

Lustrzane Miasto
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Kariel

Żaden żywy człowiek nie może wejść do Lustrzanego Miasta. Nikt nie dowiaduje się o jego istnieniu przypadkowo. Jego mieszkańcy to inne byty. Ich celem jest wyłącznie dbanie o porządek w naszym świecie.


Ilość dodanych blogów: 4
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 132
- Dramat: 1
- Fan Fiction: 78
- Fantastyka: 26
- Hobby: 1
- Kryminał: 4
- Obyczajowe: 4
- Romans: 12
- Sensacyjne: 1
- Zbiory opowiadań: 5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics