30.10.2016

[127] Nowe blogi


Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek. 


Wątpliwość
Romans | trwające | Queen Of Spades

Gdzie leży źródło naszych wątpliwości oraz granica zła? Dlaczego absolutnie nic nie jest takie, jakim się wydaje? Oto wstrząsająca opowieść o grzechach, ukrytych za pozorami przykładnej pobożności.
Boston, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Leon to młody, tudzież przystojny kapłan, obdarzony nieprzeciętną charyzmą. Widzi przed sobą świetlaną przyszłość. Nigdy również nie zwątpił w słuszność podjętej decyzji. Ale czy na pewno dokonał właściwego wyboru? Pewien późny, jesienny wieczór i jedna zagubiona duszyczka wystarczą, aby wszystko przestało być oczywiste... Zakazana namiętność wywołuje lawinę nieprzewidzianych zdarzeń, których konsekwencjami są makabryczne zbrodnie. Obsesję duchownego stanowi rozwiewanie wszelkich podejrzeń wiernych co do swej prawdziwej – przerażającej natury.
Mroczne żądze, morderstwa, utrata wiary, bezkarność... Czy można zapobiec głośnemu skandalowi?


N I E M O R A L N I E
zbiory opowiadań | trwające | ReNu

Zbiór jedno- i wieloczęściowych opowiadań, zwykle poruszających tematy kontrowersyjne, niekoniecznie etyczne i moralne. Zawiera treści 18+.


Powiedz, że się boisz
romans | trwające | Blondynka❤

Wojna – to życie, które nie może istnieć bez śmierci.
Niewiele tajemnic odmienia ludzkie losy oraz wypełnia istotne białe plamy w historii. Miłość, okrucieństwo, zdrada... Tutaj ścierają się namiętności, a bohaterowie dokonują trudnych wyborów i ponoszą ich konsekwencje.
Kraków, rok 1940. Osierocona działaczka polskiego podziemia ratuje przed eksterminacją uzdolnionego artystycznie Roma o imieniu Cesar. Charyzmatyczny mężczyzna prędko skrada fascynację młodziutkiej Julii. Pragnie zaskarbić sobie jej serce, nie wiedząc, iż w rzeczywistości ma do czynienia z tajną agentką Armii Krajowej – szpiegiem lawirującym wśród nazistowskiej elity.
Eliza Junge zdobywa względy znamienitych przywódców III Rzeszy za sprawą wyjątkowej urody, wrodzonego czaru, tudzież wypracowanej elokwencji. Niespodziewanie – wbrew własnemu sumieniu – ulega magnetycznemu urokowi pewnej „pięknej bestii”.
Jaką stawkę posiada tak skrajnie niebezpieczna gra? Czy prawdą jest, że na wojnie nawet przy najlepszej taktyce decyduje odwaga?


Dark And Light Inspirations
Fantastyka > Fantasy | trwające |  Hebe Agotho, Julia Ziemba

Celine była nieśmiałą, nie pewną siebie nastolatką. Z naciskiem na BYŁA. Zmieniły ją podejrzane okoliczności śmierci jej najlepszej przyjaciółki. Dziewczyna odkrywa, że jej przyjaciółka została zamordowana przez niebezpieczną organizacje nazywaną Zakonem Trzech Wilków. Celine chce się zemścić oraz odkryć dlaczego zabito jej przyjaciółkę. Czy jej się to uda? 
I czy tajemniczy chłopak o szarych oczach jej w tym pomoże?


Cirk Damonia
Fantastyka > fantasy | trwające | Mery Raven

Moonlight nie należy z pewnością do najcieplejszych i najsłoneczniejszych miejsc na ziemi. Otoczone lasami i skąpane we mgle miasteczko daje schronienie Kammie i jej przyjaciołom. Nie tak dawno musieli zmierzyć się z wampirem, a teraz przyszedł czas na kolejnego przeciwnika. Z Podziemia uciekł jeden z najniebezpieczniejszych demonów, w ślad za nim podążają wilki, a Kamma niespodziewanie sama staje się jednym z nich. A jednak nie tylko to czeka ich w najbliższej, pełnej niebezpieczeństw przyszłości.


Live as if life were to end tomorrow
Fantastyka; fantasy | trwające | O.A.Ł.

Zoe jest pozornie zwykłą, zagubioną osiemnastolatką. Jeden dzień zmienia wszystko, jak zwykle ucieka od problemów, tym razem jednak jest inaczej.Spotyka dwóch podejrzanych nieznajomych w opuszczonym domu. Od tej chwili jej życie całkowicie się zmienia. Czy dziewczyna uchroni siostrę przed losem, który spotkał jej rodziców? Czy odkryje prawdę o sobie? Czy pozna powód śmierci jej najbliższych?


Miłość nie patrzy na liczby
FanFiction > Gwiazdy i fani | trwające | AniaKornacka

Kiedy Alex dowiedziała się o śmierci swojej mamy, była roztrzęsiona i zrozpaczona. Nie potrafiła poradzić sobie z samą sobą, przez co straciła rok studiów. Musiało minąć piętnaście miesięcy, aby Alex wróciła do "świata żywych". Rozpoczyna pracę u boku Georga Smitha - znanego producenta i krytyka muzycznego, despoty, tyrana, a co najgorsze, swojego ojca.
Wydawałoby się, że gorzej być nie może. Niestety. Okazuje się, że to początek koszmaru, a dopiero rozpoczęta współpraca z Iglesiasem to wisienka na tym jakże przepysznym torcie, zwanym życie.


 Koniec to dopiero początek...
Fantastyka > fantasy | trwające | Cavaletti

W Królestwie zachodzą nieuchronne zmiany, powodowane nieubłaganym upływem czasu. Okrucieństwo losu przygniata Madelyn. Kiedy wydaje jej się, że wszystko traci sens, ratuje ją Cassandra. Po burzliwej naradzie dziewczyny dochodzą do wniosku: trzeba przezwyciężyć lęki i ruszyć na bitwę. Czy na pewno będzie to dobre rozwiązanie?


Dusze naszpikowane cierniami
Fantastyka > Fantasy | trwające | Moira

Annabell ma problem. I to nie byle jaki. Ścigana przez jednego z aniołów ucieka od kilku lat, poszukując kogokolwiek, kto mógłby udzielić jej pomocy. Nie jest to łatwe. Na ogół wszyscy nienawidzą pół-demonów. Mawia się o nich, że są zlepkiem problemów, a przystawanie z nimi grozi ścięciem głowy. Lecz Ash jest inny. On uwielbia kłopoty. Kocha niezłą zabawę, dobrą walkę, ostry seks i używki — równie mocno co gumę cynamonową.
Ponadto Ash jest demonem, którego pewna sprawa łączy z aniołem prześladującym Ann. 
Wkrótce oboje zostają wplątani w coś, co przerasta ich wyobrażenia, a ucieczka skłania ich niebezpiecznie blisko ku sobie. 
Co dobrego jednak może wyniknąć ze znajomości demona z kobietą, której wyrok śmierci zapadł już dawno temu?

Ilość dodanych blogów: 9
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 176
- Dramat: 2
- Fan Fiction: 96
- Fantastyka: 35
- Hobby: 1
- Kryminał: 5
- Obyczajowe: 4
- Romans: 21
- Sensacyjne: 2
- Zbiory opowiadań: 9


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics