07.11.2016

ZAWIESZAMY

Cześć!
Sprawa jest raczej nieprzyjemna, ale to, co się dzieje, było zdecydowanie nieuniknione, a my tylko odkładałyśmy to w czasie. 
Nie dajemy sobie rady. Chodzę do technikum z bardzo wysokim poziomem, a nauka bardzo ogranicza mój wolny czas, którego wcale nie mam sporo, bo szkoła jest oddalona o kilkanaście kilometrów, co równa się niemal dwóm godzinom w jedną stronę komunikacją miejską. Patrycja ma w tym roku maturę, a Lena egzamin gimnazjalny, więc ich czas również jest mocno ograniczony.
Prosiłyśmy o pomoc niejednokrotnie, ale nikt się nie zgłosił.
Przykro mi to mówić, ale z pewnością nie zobaczymy się do końca tego roku. Jak będzie później - zobaczymy.
Na tę chwilę to tyle, dziękujemy wszystkim, którzy się angażowali w życie KB.

4 komentarze:

 1. jejku, szkoda, Księga baśni była bardzo przyjemnym miejscem. Ale cóż, to dość zrozumiałe, sama nie mam zbyt dużo czasu wolnego, zapewne nie ja jedna wśród czytelników i to chyba dlatego nikt się nie zgłosił. Choć z drugiej strony to jakby obowiązki rozłożyć na więcej osób to chyba nie byłoby tak ciężko (sama już kilka razy prawie się zgłaszałam haha).
  W każdym razie czekam na powrót, życzę powodzenia w szkole i serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Księga Baśni jest wyjątkowym katalogiem i wierzę mocno, że Wam się uda i po nowym roku wrócicie z nowym zapałem do pracy. Sama bardzo często wracam do domu dopiero późnymi wieczorami, a muszę ogarnąć naukę :( Ale takie jest życie i myślę, że wszyscy pozostali także Was zrozumieją ;)
  Pozdrawiam cieplutko, Meg :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurczę, szkoda. Stworzyłyście bardzo fajny katalog, który wyróżniał się między innymi. Nie ograniczyłyście się do dodawania wiadomości o nowych blogach/postach, ale robiłyście też ciekawe tygodnie tematyczne, wywiady i posty o podstawach pisania. Jednak rozumiem Was. Egzaminy i nauka zabiera czas... sama teraz przygotowuję się do gimnazjalnego i wiem, jak to jest.
  Jednak życzę Wam powodzenia :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Netka Sidereum Graphics