15.01.2017

POWRÓT

No cześć.
Nie było nas tu ponad dwa miesiące, a nowy rok to doskonały czas by wrócić. Pojawiamy się z nową energią, wypoczęte i gotowe do działania.
Od dzisiaj możecie ponownie zgłaszać swoje blogi oraz powiadamiać o nowych rozdziałach. Pomóżcie nam w tworzeniu Księgi na nowo. Gdyby ktoś był chętny zabrać się za to "od kuchni", zapraszamy do zakładki z naborem. Przyda się nam każda para rąk do pomocy! C:

Już jutro pojawi się pierwszy post, a niedługo ogłosimy konkurs. W końcu w lutym Księga Baśni ma urodziny. Mamy nadzieję, że postanowicie świętować z nami ten dzień.

Z katalogu zostały usunięte blogi nieaktywne, usunięte i z ograniczonym dostępem (łącznie 43). Jeśli autorzy chcieliby je ponownie zgłosić, zachęcamy do tego.

10 komentarzy:

 1. Miło widzieć, że wracacie! Mam nadzieję, że katalog będzie tak samo ciekawy z konkursami i tygodniem z... tak jak przed nowym rokiem i zawieszeniem! ;) A ja już lecę zgłosić nowy rozdział hihi
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wracamy ze wszystkim, a dodatkowo nie pogardzimy pomysłami na nowe serie postów. :>

   Usuń
 2. Noo w końcu! - wiedziałem, że wrócicie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Miło, że blogsfera nam odżywa <3.

  OdpowiedzUsuń
 4. O, jejku, super, że wróciliście :D
  Powodzenia w prowadzeniu katalogu

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale się cieszę, że wracacie!:) Tylko gdzie zniknął czat?:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Zajrzałam tu wczoraj, zobaczyłam nowy wygląd bloga i pomyślałam "ocho! Pewnie wracają!". Cieszę się, że się nie pomyliłam ;D. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląd tymczasowy, bo kolumny są tutaj bardzo niepraktyczne przy tak dużej ilości gadżetów. A szkoda, bo szablon uroczy. :C

   Usuń

Netka Sidereum Graphics