18.03.2017

[157] Nowe blogi

Aby przejść na bloga, kliknij w obrazek.

(Nie)zakazana Miłość
Romans | Trwające | AniaKornacka

Nastolatka Bella Robinson po śmierci matki przeprowadza się do Miami. Zamieszkuje u babci, której nie widziała od kilku lat. Dziewczyna jest zagubiona, nie może pogodzić się ze śmiercią mamy. Ma problemy z odnalezieniem się w nieznanym miejscu. Boi się tego, jak zostanie przyjęta w nowej szkole. Czuje, że nikomu nie może zaufać, a otaczającą ją rzeczywistość uważa za ulotną. Wszystko się jednak zmieni, kiedy pozna jego...
W którą stronę pójdzie ta znajomość? Ku miłości czy nienawiści? Jak zareaguje na to otoczenie? Wszystkiego się dowiesz, czytając (Nie)zakazana miłość.

We Must Be Killers
Fan Fiction -> Teen Wolf | Trwające | Rilnen Christensen

Dewizą rodziny Argent jest: „Wychowujemy synów za żołnierzy, a córki na przywódczynie.” Po dziesięciu latach do Beacon Hills wracają dwie siostry, a wraz z nimi serie niefortunnych zdarzeń. Nowa pula śmierci, biegający samopas Berserkerzy i panterołaki. Kim jest Fenriz Stark? Czy morderstwa Talii Hale i Lorraine Martin były powiązane? I co wspólnego z tymi ludźmi miała Claudia Stilinski?


Miniaturki DOSME - Doskonale Oddające Szaleństwo Mojej Egzystencji
Fan Fiction -> Harry Potter -> Inne | Trwające | BellatriX

Zapraszam na bloga z miniaturkami potterowskimi! Znajdziesz tu pairingi kanoniczne i niekanoniczne, zaskakujące bądź zupełnie powszechne, kompletnie wymyślone lub te dobrze znane. Czytałeś kiedyś opowieść o Dolores Umbridge i Albusie Dumbledore? Czy poznałeś Cytrynowe Piwo i jego tajemnicę? A może na równi Severusem Snape'm nie możesz usiedzieć z niepewności z powodu, jak się na pierwszy rzut oka wydaje, listów? Nie? W takim razie zapraszam na Miniaturki DOSME - Doskonale Oddające Szaleństwo Mojej Egzystencji!


Elviren's revival
Fantastyka -> Fantasy | Trwające | Martina Avarosa

Nad Elviren wisi groźba wojny. Król Hans ogłasza nabór do wojska, do którego zgłasza się osiemnastoletnia Farya. Jej zgłoszenie zostaje odrzucone, dlatego wraca w przebraniu mężczyzny i rozpoczyna trening. Armią dowodzi William, który wkłada wszelkie starania, aby osiągnąć zwycięstwo. 
Wiedziona przypadkiem dziewczyna, trafia do pałacu, gdzie poznaje tajemnice tragicznej śmierci poprzednich władców Elviren.
Jak długo uda jej się trzymać swoją prawdziwą tożsamość w sekrecie? I co łączy ją ze śmiercią rodziny królewskiej?


Ilość dodanych blogów: 4
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 184
- Dramat: 5
- Fan Fiction: 96
- Fantastyka: 44
- Humor: 1
- Hobby: 1
- Kryminał: 3
- Obyczajowe: 5
- Romans: 18
- Sensacyjne: 2
- Zbiory opowiadań: 9

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics