08.04.2017

[163] Nowe blogi

Aby przejść na bloga, kliknij w obrazek.

Smocza opowieść
Fan fiction > Harry Potter > Czasy Harry'ego | trwające |  Martwiała

„Nie jesteś zabójcą.”
Co by było, gdyby Draco Malfoy na Wieży Astronomicznej zgodził się na propozycję Dumbledore’a i trafił pod opiekę Zakonu Feniksa? Czy ta decyzja go uratuje? Czy uda mu się pokonać klątwę śmierciożerczej przeszłości? Czy Zakon poradzi sobie bez swojego założyciela i w porę odkryje szpiega, który ukrywa się w jego szeregach? I wreszcie, czy Harry Potter pokona Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać, skoro tym razem wszystko potoczyło się inaczej?
Alternatywa siódmego tomu. Opowieść o wojnie. Opowieść o życiu, śmierci i miłości. Opowieść o tym, jak decyzja jednego nastolatka może zmienić bieg historii. Smocza opowieść.
PS Nigdy nie łaskocz śpiącego smoka!


Pozory lubią mylić
Fan fiction >  Anime & Manga | trwające | Asiek

Co by było, gdyby Naruto i jego ekipa wylądowali w zwykłym świecie? 
Gdyby byli zwykłymi uczniami, takimi jak ja czy ty?
Nuda, prawda?
A co powiesz, kiedy dowiesz się, że nie są oni tak grzeczni, jak się wydaje?
Nielegalne wyścigi. Wojny gangów. Imprezy do białego rana.
To tylko niektóre z ich zainteresowań.
W dzień normalni nastolatkowie, w nocy zorganizowana grupa przestępcza poszukiwana przez policję.
Chcesz dowiedzieć jak to wszystko się zaczęło?
Dlaczego mroczna strona Tokio ich pochłonęła?
Jak to wszystko się zakończy?
Wejdź i sprawdź, to proste!
Opowiadanie pełne akcji i humoru, każdy znajdzie coś dla siebie.


Bo istnieją układy zapisane w gwiazdach
Fantastyka > Paranormal romance | trwające | Koneko

Sherry Heyward po pięciu latach wraca do San Francisco, odnawia przyjaźń z dawnym sąsiadem i poznaje jego przyjaciół. Niczego nieświadoma wywołuje w jednym z nich silne emocje. Już po pierwszym spotkaniu Milesa i Sherry znikąd pojawiają się czerwone róże. Niedługo potem dziewczyna znajduje pamiętnik, którego tajemnicza autorka opisuje podobne zjawisko – wszędzie znajduje herbaciane róże; a Miles zaczyna się dziwnie zachowywać.
Jaki związek ma zachowanie chłopaka z magicznymi kwiatami i dziennikiem? Do kogo należał ów pamiętnik? I najważniejsze, czy ta dwójka młodych ludzi ma szansę na poważny związek?


BLOCKBUSTER
Fantastyka > Science-fiction | trwające | Anaya Tyrell

ŚWIAT SIĘ ZMIENIŁ. RZĄDZĄ NIM RASOWCY, NADNATURALNE ISTOTY BARDZO RZADKO POSIADAJĄCE JAKIEKOLWIEK MORALNE ZAHAMOWANIA. MORDUJĄ, HANDLUJĄ NARKOTYKAMI I NIE OBCHODZI ICH NIC OPRÓCZ ICH SAMYCH.
WŚRÓD NICH JEST SASHA, W SUMIE NICZYM SIĘ NIE RÓŻNIĄCA. JEDNAK ONA MA SWÓJ SŁABY PUNK- RODZINĘ. GDY JEJ MŁODSZY BRAT NIE KONTROLUJĄC SWEJ WILKOŁACZEJ STRONY ZABIJA ALFĘ SWOJEJ WATAHY, JEST ZMUSZONY UCIEKAĆ PRZED WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI DO GANGU DEMON KINGA. PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SIEJĄCEJ GROZĘ POSTACI W ZDEGENEROWANYM ŚWIECIE CHICAGOWSKIEJ MAFII. SASHA NIE POZWALA MU JEDNAK STACZAĆ SIĘ SAMA I POSTANAWIA ZACIĄGNĄĆ SIĘ DO GANGU WRAZ Z NIM, ROZPOCZYNAJĄ NIEBEZPIECZNĄ, NAMIĘTNĄ RELACJĘ Z PIERWOTNYM WAMPIREM, DEMON KINGIEM. JEDNAK TA RELACJA OD POCZĄTKU NIE MOGŁA PROWADZIĆ DO NICZEGO INNEGO, JAK DO NIEUSTAJĄCEJ GRY, POŻĄDANIA I... ŚMIERCI.


This is Wonderland, you know?
Fan fiction > Alicja w Krainie Czarów | trwające | Autumn Llyon

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak jest w Krainie Czarów? Na pewno żyją tam magiczne zwierzęta i rosną ogromne rośliny. A zatem, teraz tak: czy kiedykolwiek chciałbyś tam trafić? Bo Jo Parker nie. Jednakże, jak to często w bajkach bywa, trafiła tam. I okazało się, że wcale nie będzie miała tam łatwego życia.
Wraca Szalony Kapelusznik. Ktoś w końcu musi pomóc Jo poznać całą Krainę Czarów. Dziewczyna spotyka Białą Królową. Niestety, szykuje się wielka bitwa. Czy ktoś zdoła uwolnić Krainę Czarów od złych klątw?
Ilość dodanych blogów: 5
Ilość usuniętych blogów: 45
Ilość blogów w katalogu: 144
- Dramat (4)
- Fan fiction (77)
- Fantastyka (34)
- Humor (1)
- Kryminalne (3)
- Obyczajowe (4)
- Romans (13)
- Sensacyjne (2)
- Zbiory opowiadań (6)

1 komentarz:

  1. Bardzo dziękuję za opublikowanie reklamy mojego bloga! :)
    Pozdrawiam,
    Martwiała

    [smocza-opowiesc.blogspot.com]

    OdpowiedzUsuń

Netka Sidereum Graphics