07.07.2017

[193] Nowe blogi

Aby przejść na bloga, kliknij w obrazek.

 Magia pochodzi z Serca
Fan fiction -> Harry Potter -> Inne | trwające | Jennifer Aithne

Po upadku Lorda Voldemorta na świecie zapanował spokój. Rok po tym zdarzeniu grupka przyjaciół rozpoczęła naukę w Hogwarcie. Od tej pory spotykały ich przeróżne sytuacje. Jedne były niespodziewane i niosły ze sobą mieszane uczucia, a drugie, choć zaplanowane, nie zawsze okazywały się strzałem w dziesiątkę. Przed bohaterami cały czas stawiane są nowe wyzwania, którym tylko oni mogą podołać. Czy im się uda? Czy spokój jest tylko iluzją? Czy wszystko jest tylko snem? Jak wybrną z tych wszystkich kłopotów, przekonasz się zagłębiając się w opowieść.


New Beginning
Fanfiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | xemwiesx

Jeden dzień może zmienić całe twoje dotychczasowe życie. Jeden artykuł potrafi sprawić, że wszystko zacznie się walić. Jeden pocałunek umie na nowo ożywić w tobie miłość. Dwa słowa, które zostaną z tobą do końca. Po burzliwym rozstaniu z Ronem, do Hermiony odzywa się Ginny. Granger na nowo poznaje się z trójką byłych Ślizgonów, a z jednym z nich zaczyna łączyć ją coś wyjątkowego.


Miasto Mroku
Fantastyka -> Fantasy | trwające | Szymon Gibki

Kalifornijskie miasto Wildfire nigdy nie było zwyczajne, a jego mieszkańcy nigdy nie mogli do końca czuć się bezpiecznie. W Wildfire od niepamiętnych czasów znajdowały się wrota do piekieł, przez które potwory wszelakiej maści przedostawały się do naszego świata. Kiedy powraca prastara Ciemność, a moce Mroku zaczynają działać, życie siedemnastoletniego Daniela Swansona przewraca się do góry nogami. Chłopak z czasem odkrywa swoje magiczne zdolności i z ich pomocą próbuje chronić mieszkańców Wildfire. Razem z przyjaciółmi stawi czoła śmiertelnym niebezpieczeństwom, które czyha na nich na każdym rogu. 
Wkrocz do Miasta Mroku, a już nic nie będzie takie samo. 


Historia kilku przypadków
Obyczajowe | trwające | Akina Rei

Czasami jedno, z pozoru przypadkowe wydarzenie, przewraca do góry nogami całe, pracowicie ułożone i uporządkowane życie niejednej osoby, zupełnie jak "efekt motyla".
W tym opowiadaniu znajdziesz kilka z pozoru różnych historii, które w pewnych punktach się ze sobą splatają, tworząc mieszankę złożoną z łyżki tajemniczości, szczypty cudów z Nieba rodem, dziesięciu deko humoru i odrobinki egzotyki. Mam nadzieję, że ci się ono spodoba. ;)


Ilość dodanych blogów: 4
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 158
- Dramat (4)
- Fan fiction (85)
- Fantastyka (38)
- Historyczne (1)
- Humor (1)
- Kryminalne (3)
- Obyczajowe (6)
- Przygodowe (1)
- Romans (11)
- Sensacyjne (1)
- Thriller (1)
- Zbiory opowiadań (6)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics