19.01.2016

Crossover

Hogwart skuty lodem — Jelsa fanfiction
autor: OliSz

Elsa Vintersen to ambitna uczennica, utalentowana czarownica. Niestety, w Hogwarcie nie ma żadnej bliskiej osoby. Uczniowie szkoły uważają ją za zarozumiałą, sztywną snobkę. Dziewczyna musi radzić sobie ze swoimi niesamowitymi zdolnościami, które przysparzają jej wiele problemów.
Jack Frost uważa Hogwart za swój drugi dom. Uwielbia rozrabiać, grać w quidditcha i nie uczyć się. Chłopak ze względu na swój status krwi, wielokrotnie wdaje się w sprzeczki z grupką Ślizgonów. W Hogwarcie ma być zorganizowany Turniej Trójmagiczny. Czy chłopak zgłosi swą kandydaturę w tym niebezpiecznym wydarzeniu?

Mroźny Hogwart - Jelsa
autor: Kasia Owczarek

Czternastoletnia Ela Wright zaczyna naukę w Hogwarcie. Spotyka tam Jacka Frosta, przyjaciela z dawnych lat. Jest on jednym z legendarnych Strażników Marzeń. Chcąc chronić dziewczynę, zostawił ją, kiedy mieli po dwanaście lat. Chłopak nie wie jednak, że niezwykła moc Elsy przebudziła się po siedmiu latach, kiedy to wspomnienia dziewczyny zostały zmodyfikowane. Razem będą musieli sprostać trudnym wyzwaniom, niekoniecznie związanym ze studiowaniem magii w Hogwarcie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics