19.01.2016

Zbiory opowiadań

 Inna Sfera
autor: Allz

Blog poświęcony autorskim opowiadaniom. Możesz znaleźć tutaj głównie tematykę postapokaliptyczną z zombie w roli pobocznej, ale także urban fantasy, nieco mniej realistyki. Czy odważysz się zobaczyć Inną Sferę? 
Rozdziały pojawiają się rzadko.

Myśli Maou
http://mysli-maou.blogspot.com/
autor: Maou
 Blog zawiera opowiadania poruszające trudną tematykę, zmuszające do refleksji. Obecnie publikowane są dwie historie. Jedna z nich zawiera treści na temat homofobi, druga natomiast opowiada sytuację pewnej dziewczyny zakochanej w swoim nauczycielu. Po więcej informacji zapraszam do opisów opowiadań na samym blogu.
Myszy i ludzie
autor: Gall

Zbiory opowiadań różnorakiej tematyki, łącząca się w jeden wspólny świat. Myśli i miniatury historii, od długich do krótkich.

Rzan tłumaczy i komentuje.
autor: Rzan.

Blog jest miejscem, w którym przerzucam wszystkie swoje dotychczasowe teksty i tłumaczenia. Znajdziecie na nim zarówno fanfiction do Harry'ego Pottera, głównie Severus/Remus, Draco/Hermiona, Fred/George, teksty o założycielach - pairingowe i bezpairingowe, czy też miniaturki do anime, tj. Bleach, One Piece, Yu-Gi-Oh!. Nie mogę również nie wspomnieć o swoich własnych tekstach do fandomu muzycznego, j-rockowego - the GazettE czy alice nine.

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie chcesz znaleźć trochę fluffu, angstu, komedii albo tekstu, który zmusi Cię do myślenia to zapraszam serdecznie do siebie! 

Rzeka Opowieści 
autor: Sovbedlly

Lubisz czytać? Interesują Cię krótkie nowele? Wejdź do zaczarowanej rzeki i daj się jej ponieść! Rzeka Opowieści to zbiór krótkich opowiadań na różne tematy. Każdy znajdzie coś dla siebie! 
Rozdziały pojawiają się rzadko.

short stories
autor: Koneko

Zbiór krótkich, około dziesięcio-rozdziałowych opowiadań oraz one shotów z różnych gatunków. Znajdziesz tu romanse, thrillery, teksty fantasy, jak i fanfiction z universum HP.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Theme by Lydia | Land of Grafic