Łączna liczba wyświetleń

Chciałbyś dołączyć do ekipy Księgi Baśni? Nabór znów otwarty! Po więcej informacji zajrzyj tutaj:
KLIK.

19.01.2016

Zbiory opowiadań

Blue Oneshots
http://blue-oneshots.blogspot.com/
 Autor: Blue 
Blog poświęcony historiom różnego gatunku, objętości, przekazu, fandomu. Znajdziesz tu psychologiczne miniaturki bawiące się twoim pojęciem istniejącego świata; odprężysz nerwy przy słodkim przekomarzaniu zakochanych par; jeśli zasugerujesz, stworzę uniwersum fantasy, w którym każdy powymiera. Próbuję wszystkiego zaledwie skinieniem palca na klawiaturze komputera – ty także możesz tego spróbować, wchłaniając powstające przeze mnie słowa.


Myśli Maou
http://mysli-maou.blogspot.com/
autor: Maou
 Blog zawiera opowiadania poruszające trudną tematykę, zmuszające do refleksji. Obecnie publikowane są dwie historie. Jedna z nich zawiera treści na temat homofobi, druga natomiast opowiada sytuację pewnej dziewczyny zakochanej w swoim nauczycielu. Po więcej informacji zapraszam do opisów opowiadań na samym blogu.
Myszy i ludzie
autor: Gall

Zbiory opowiadań różnorakiej tematyki, łącząca się w jeden wspólny świat. Myśli i miniatury historii, od długich do krótkich.

"Noc zabije nas nie mieczem, lecz jaśminem i konwalią!" ~B. Leśmian
  Autor: Shana
JZbiór różnych krótkich i długich opowiadań, o odmiennych tematykach. Od tego, co myślę, że dzieje się w niebie, do realnego życia, z przyziemnymi problemami. Już od jakiegoś czasu myślałam, aby coś takiego stworzyć, bo niektóre pomysły nie pasowały mi do mojego opowiadania, tak więc tu mogę je realizować.
Rozdziały pojawiają się rzadko.
ZAWIESZONE 

Opowiadania Pana Kota
https://historie-pana-kota.blogspot.com/
Autor: Pan Kot

 Cześć. Tutaj Pan Kot. Mam zaszczyt zaprosić się na swojego bloga, gdzie znajdziesz opowiadania o różnej tematyce. Będą treści związane z fantastyką, obyczajowymi historiami, a także romansami. Wszystko dla ciebie. Możesz też za miseczkę mleka zamówić u mnie opowiadanie specjalnie dla ciebie. Z dedykacją i historią jaką pragnies

Opowieści Jurka Blogpasterza
https://jurekblogpasterz.blogspot.com/
Autor: Jurek Blogpasterz

Opowieści Jurka Blogpasterza - obecnie realizowane "Czternaście fibul", opowiadanie fantasy dziejące się w równoległym wymiarze. W planach inne opowiadania fantasy, przygodowe, historyczne etc.
Rzan tłumaczy i komentuje.
autor: Rzan.

Blog jest miejscem, w którym przerzucam wszystkie swoje dotychczasowe teksty i tłumaczenia. Znajdziecie na nim zarówno fanfiction do Harry'ego Pottera, głównie Severus/Remus, Draco/Hermiona, Fred/George, teksty o założycielach - pairingowe i bezpairingowe, czy też miniaturki do anime, tj. Bleach, One Piece, Yu-Gi-Oh!. Nie mogę również nie wspomnieć o swoich własnych tekstach do fandomu muzycznego, j-rockowego - the GazettE czy alice nine.

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie chcesz znaleźć trochę fluffu, angstu, komedii albo tekstu, który zmusi Cię do myślenia to zapraszam serdecznie do siebie! 

Rzeka Opowieści 
autor: Sovbedlly

Lubisz czytać? Interesują Cię krótkie nowele? Wejdź do zaczarowanej rzeki i daj się jej ponieść! Rzeka Opowieści to zbiór krótkich opowiadań na różne tematy. Każdy znajdzie coś dla siebie! 
ZAWIESZONE


Wrota Wyobraźni
Autor:Mari Kim

Zbiór one shotów, głównie w mrocznych klimatach pełnego przemocy, gdzie zło i dobro mieszają się, tworząc różne odcienie szarości. Bo nie wszystko jest takie proste i przejrzyste. W każdym z nas może być cząstka bestii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy