18.01.2016

Gwiazdy i fani

Girl With Tattoo
autor: Jesica Evans

Jak wiele jesteś w stanie poświęcić dla najlepszego przyjaciela? Majątek? Innych znajomych? Własne życie? Czy byłbyś gotów postawić wszystko na jedną kartę i tyle samo oddać za zupełnie nieznaną osobę? Czy ciemne oczy, nieśmiały uśmiech i tatuaż zdołają przekonać Nialla do tego co powinien zrobić? A jego decyzja - podjęta pod wpływem wielu sprzecznych emocji - czy aby na pewno będzie właściwa? Jedno jest pewne. Nikt w Cork nie spotkał się wcześniej z taką historią.

I'm your nightmare
autor: Kidra94

Wszystko co do tej pory znałam i wszystko w co wierzyłam okazało się jednym wielkim snem. Teraz muszę od początku zmierzyć się z rzeczywistością i odróżnić prawdę od wytworów mojej wyobraźni.

 IMAGINY 5SOS


Blog może zawierać treści +18.
Imaginy 5sos to pierwszy polski blog z jednoczęściowymi opowiadaniami o członkach zespołu 5 Seconds of Summer. Możemy poszczycić się największą bazą one shotów o 5sos, napisanych przez kilkanaście autorek, z różnych gatunków. Jesteśmy pewne, że bez problemu znajdziesz coś idealnego dla siebie. :)
Posty pojawiają się rzadko.

 It's too late to say sorry |J.B|
autor: VougeTrisha
WATTPAD | ZWIASTUN

On - nie może poradzić sobie po "śmierci" ukochanej. Stara się wychować swoją córkę, jak najlepiej potrafi. Niestety nie może znaleźć dziewczyny, przy które czułby się tak, jak przy Sevilli.
Ona - po wyjściu z szpitala wyjechała do innego miasta. Tam przez 10 lat uczyła się żyć w nowej rzeczywistości.
Co stanie się, jeśli ta dwójka się spotka? Czy dawna miłość odnajdzie się nawzajem? Co stanie się, jeśli chłopak i bliscy dziewczyny dowiedzą się, że ona jednak żyje? Jaki udział w tym wszystkim będzie miała biologiczna matka jego dziecka? A może pojawi się ktoś nowy w życiu głównych bohaterów?
ZAKOŃCZONY

Mrok
autor: Lex May

Marisa Turner miała szczęśliwe dzieciństwo. Kochający rodzice spełniali wszystkie jej zachcianki. Mimo, iż rzadko przebywali w domu byli dla córki dobrymi rodzicami. Pewnej nocy wszystko się odmienia. Wracając do domu spóźniona, ponieważ długo przebywała u koleżanki przeżywa szok. Nie zastaje już swojego domu, lecz płonącą budowlę, z której nie ma już co zbierać. Jej rodzice opuścili ją na zawsze. Ale czy to był przypadek? A może ktoś pomógł im odejść z tego świata? Po ośmiu latach dziewczynie zaczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo. Czyżby sprawca nagle sobie o niej przypomniał? Czy znajdzie pomoc w osobie, którą wcześniej posądziła o zamordowanie jej bliskich? Znajdą wspólny język? Połączy ich chęć zemsty? 

No Control
autor: VougeTrisha

Co czujesz, gdy musisz opuścić bliskich? Selena doświadczyła tego nie raz. Najpierw straciła dwóch najlepszych przyjaciół, gdy obaj wyjechali do Europy. Teraz musi zmagać się z rozstaniem z Justinem. Czy przed rok gdy dziewczyna będzie w trasie naprawdę tak wiele może się zmienić w ich relacji? A może jednak dawna przyjaźń i uczucia z przeszłości nie poszły w zapomnienie?
ZAKOŃCZONE

Our Destiny
autor: Elliaze

Gabriela Adamczyk to prosta, zwariowana i otwarta dziewczyna. Jej marzeniem jest skończyć STUDIA na Politechnice Poznańskiej, a potem zacząć pracę w swoim zawodzie. Jednak zanim to nastąpi ma zamiar spędzić wspaniałe trzy miesiące w Notthingam gdzie mieszka jej starsza siostra. Przypadek sprawia, że na swojej drodze spotyka Thomasa Sangstera. Ten sam przypadek sprawia, że zaczynają się przyjaźnić, a potem zakochują się w sobie. Jednak Gabby zawsze powtarza, że szczęście jak szybko się pojawia, tak szybko znika. 
Nic nie jest łatwe, a już najbardziej związek zwykłej dziewczyny polskiego pochodzenia i sławnego aktora. 

Siła Słońca i Potęga Księżyca
autor: Just Juliet

Biel i czerń 
Śmiech i płacz
Miłość i nienawiść
Prawda i fałsz
Dzień i noc
Słońce i księżyc
Życie i śmierć
Niebo i piekło
Anioły i demony
Dobro i zło
Za pomocą słów, niebo i piekło toczą walkę o nasze istnienie.

Strach
http://strach-fanfiction.blogspot.com/
autor: Nathalee xxx
"I zrobił coś, co zmieniło jego życie w istne piekło.

Jednak nawet spotkanie z diabłem nie było w stanie go zniszczyć. Dlaczego?

Bo nie czuł już strachu. Nie było o co się bać. Miał ostatnią kartę, którą wykorzystał i jedyne, co mu pozostało to po prostu przetrwać."

Michael trafia do jednego z najcięższych więzień w Australii. Mimo zbrodni, którą popełnił, w jego sercu wciąż gościła niezaspokojona żądza zemsty. Czy uda mu się ją okiełznać, a zarazem wbić się w rytm tego miejsca?

You are my poison, Justin.
http://youaremypoison-jbff.blogspot.com/
autor: Alex i Pam Lam

On ma kochającą rodzinę/Ona wychowuje się w domu dziecka
On jest zakochany bez wzajemności/Ona nie wie co to miłość
On nie chce ukazywać swoich emocji/Ona jest uczuciowa
On jest rozrywkowy/Ona jest cicha
On jest przerażający/Ona jest przyjacielska
On jest artystą/Ona lubi ludzi z pasją
On jest dupkiem/Ona jest romantyczką
On jest Justinem Bieberem/Ona będzie jego siostrą

Co stanie się, gdy tych dwojga zamieszka pod jednym dachem ?
Czy sprawdzi się stwierdzenie, że „Przeciwieństwa się przyciągają” ?

Zamaskowana
Autor: Ew

Gdzie ona za dnia jest zwykłą studentką, a po nocach DJ-em uwielbianym przez tłumy, a on jedną jej wersję kocha, a drugą – nienawidzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics