Łączna liczba wyświetleń

Chciałbyś dołączyć do ekipy Księgi Baśni? Nabór znów otwarty! Po więcej informacji zajrzyj tutaj:
KLIK.

18.01.2016

Xiaolin Showdown

Inna Wersja
autor: Raylie 
Historia alternatywna kreskówki Xiaolin Showdown: wojownicy przegrywają pojedynek z księciem ciemności i muszą odtąd mu służyć. Jak odnajdą się w nowej rzeczywistości? Dużo psychologii, nieco filozofii, szczypta dramatu, walka o przetrwanie, upadek moralny, no i momenty +18. Dzieci niech się trzymają z daleka.
ZAKOŃCZONY


Las Smoka
http://las-smoka.blogspot.com/
Autor: Raylie
 Ogień, kamień, stal i beton – oto, co tworzyło biocenozę Państwa Środka. Zawodzeniem lasu nikt się nie przejmował, głowy mieszkańców zajmowały jak zawsze ważniejsze problemy. Na przykład przegrane bitwy z wojskami białych diabłów zza morza, susze dewastujące zboża, epidemie dziesiątkujące ludność, bunty wprowadzające chaos. Co najstraszniejsze: cesarz dynastii mandżurskiej – Syn Niebios – abdykował, ziemię zaś spowił opar wieku zdominowanego wojnami światowymi.
Najstarsze na ziemi cesarstwo upadło, dokładnie tak jak niegdyś las.

Wachlarz Uczuć
autor: Layali

Romans w zestawieniu z dramatycznymi zwrotami akcji, poruszający problematykę wpływów innych ludzi i uczuć na nasz los. Opowiadanie rozgrywa się na chińskim dworze, w Pałacu jakby nie z tego świata. Występują: zły Imperator, niewolnica-konkubina, przystojny generał. Treści +16/+18.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy