Łączna liczba wyświetleń

Chciałbyś dołączyć do ekipy Księgi Baśni? Nabór znów otwarty! Po więcej informacji zajrzyj tutaj:
KLIK.

19.01.2016

Romans

Amor de primavera
 autor: Katja

Różniło ich dziewięć lat, status społeczny, zainteresowania, kręgi znajomych, charaktery.
Połączyła miłość do fizyki, wina, dobrej muzyki i siebie nawzajem.
Los im powiedział, że nie mogą być razem.
Ale oni rzucili losowi wyzwanie.
Wygrali?

 Autorskie opowiadania homoerotyczne
https://written-by-leslie.blogspot.com/
autor: Leslie
 W świecie Marcela nie zawsze było kolorowo. Właściwie to było całkiem na odwrót: życie bez przerwy kopało pod nim dołki, a ten, niczego nieświadomy, wpadał w nie za każdym razem. Tak było i w te wakacje, kiedy zapożyczył się i żył beztrosko do czasu aż nie trzeba było oddać kasy – kasy, której oczywiście nie miał. Wydawałoby się, że gorzej już być nie mogło, jednak na jego drodze niespodziewanie pojawił się prześladowca z gimnazjum, który gotów był ponownie zrujnować mu życie oraz jego kuzyn – jedyne wybawienie z całej tej chorej sytuacji; promyczek nadziei, pozwalający uwierzyć Marcelowi w szczęśliwe zakończenie, a jakby tego było mało, przyprawiający go o szybsze bicie serca.
 
"Czas jest zdobyczą. Mija szybko. Wykorzystaj życie, dopóki jest Ci dane."
autor: Mrs.Cross

"Oblicze prawdy opowiada o losach dwojga młodych ludzi, który poznali co to ból i cierpienie. Opowieść mówiąca o zdradzie, trudnych wyborach, przyjaźni - zarówno tej prawdziwej, jak i fałszywej. Christopher Carraway i Catherine Ayars poznali również co to znaczy prawdziwa miłość. Udowodnili, jak wiele można dla niej poświęcić, jak wiele można zaryzykować. Pokazali, ile można znieść dla miłości i szczęścia.
Ich miłość była nieskazitelna, a oni byli jednością.
Niestety, przyjdzie im wybierać pomiędzy życiem a śmiercią."

Czy mogę Cię chcieć?
https://youreyeslooklost.blogspot.com/
autor:|Natola

Ludzie, którzy nie spotykali się przypadkiem.
Pojawiła się też miłość, która miała być silniejsza niż wszystko, a miała smutny koniec.
Czy podczas ponownego spotkania będzie można uratować, to co przepadło?
Czy można wygrać z przeznaczeniem, które już zdecydowało, jak potoczy się ta historia?
  Girl with the orchid tattoo
http://orchidtattoo.blogspot.com/ 
  Autor: A.

Ivy King to bestia. Zamknięta w zamczysku, samotna, chociaż otoczona ludźmi, którzy ją kochają. Ona jednak nie potrafi się otworzyć. Po błędach młodości, z bliznami przypominającymi jej o słabościach, chciała skupić się na karierze i zająć czymś myśli.
Niespodziewanie w jej życiu pojawia się ktoś, kto wyrywa ją ze strefy komfortu. Bezwiednie mu na to pozwala. Jednak gdy uświadamia sobie co się dzieje... Wszystko zaczyna się walić, a ona sama siada by opisać swoją historię.

 Hymn for the missing

https://hymn-for-the-missing.blogspot.com/
  Autor: Malusiaa Herondale

Lily Steward to zagubiona 19-latka, która w kilka chwil straciła wszystko, na czym jej zależało. Kto by pomyślał, że jeden telefon może tak namieszać? Jej życie już nigdy nie będzie wyglądać tak samo.
I can't help fallin' in love with You
http://blank-mind-ff.blogspot.com/
 autor: Lilyanne Balor
ON
Kiedyś kochał. Teraz żyje swoją karierą. Rozpędza się i nie umie wyhamować, czuje, że traci sens. Ale nie chce przestać. Jedna chwila, jeden wypadek, by wszystko runęło. Próbuje poskładać swoje wspomnienia, przypomnieć sobie swoje dawne życie i odnaleźć szczęście. Nie dopuszcza do siebie myśli o swoim dawnym ja.

ONA
Kocha od wielu lat, bezskutecznie trwając w pustce. Czerń i biel, bez odcieni szarości. Nie potrafi zapomnieć. Jedna chwila, jeden wypadek, by jej serce pękło. Pojawia się droga do szczęścia, przez fałsz i zakłamanie. Zależy jej za bardzo, by się tego nie podjąć. Boi się, ale ma nadzieję. Czuje, że tym razem to ona ukształtuje jego miłość. 
Niewinne Grzechy: Piękna i Bestia
autor: CM Pattzy

Niewinna dziewczynka i zgorzkniały mężczyzna — czy taki związek ma jakąkolwiek szansę? Delikatna, krucha i nieznająca świata istotka kontra gruboskórny, dumny i arogancki facet po przejściach. Wielka willa przeciw zaniedbanej kawalerce. Pieniądze w zestawieniu z pustymi kieszeniami. Jej niewinność na równi z jego grzechami. To przecież nie mogło się udać. 

Not all those who wander are lost.
autor: A.

Aurora jest na pozór dziewczyną jak każda inna: studiuje, ma znajomych, z którymi stara się spotykać jak najczęściej. Jest też typową introwertyczką, która preferuje samotne wieczory aniżeli dzikie imprezy. Mimo całkiem poukładanego życia, czegoś jej brakuje.
Wszystko się zmienia, gdy poznaje Christophera: starszego od niej, nowojorskiego prawnika, który fascynuje ją i intryguje. Nic jednak nie idzie tak jak powinno: ona nie chce ograniczać swojej wolności i rezygnować z dotychczasowego życia, on chciałby zbudować trwały związek, co jest niemożliwe gdy druga połówka ciągle wyjeżdża i ryzykuje swoje życie.

Stracone uczucie
autor: Katarzyna Anonim


"Rok temu moje życie było niemalże idealne. Miałam kochającą rodzinę, życzliwych przyjaciół, nienaganne oceny i plany... Jednak czy można zaplanować przyszłość?
U mnie wystarczyła chwila. Jedna sekunda żeby zmienić mój los w istne piekło niszcząc wszystko co miałam. Straciłam matkę, popadłam w depresję i psychicznie zniknęłam ze świata żywych. Nie reagowałam na żadne bodźce gubiąc się w wyimaginowanym świecie wolnym od bólu. Traciłam proste, ludzkie odruchy. Nie piłam, nie jadłam, wegetowałam, gdy w tym czasie każdy odwracał się ode mnie plecami. Wiedziałam, że nie czeka mnie już nic pięknego i bezkresnego.
A przynajmniej myślałam tak póki nie spotkałam jego."

  Rock Penetrowany Pędzlem
https://slodki-swiat-yaoi.blogspot.com/

Autor:  Kunoichi
 Kaien i Kot to najlepsi kumple. Gdy jeden rzyga, drugi trzyma mu włosy. Grają rocka i marzą o dzikich orgiach z fanami. I trochę o sławie.
Wszystko się zmienia, gdy Kaien poznaje artystę malarza, Senju, który rysuje mu okładkę płyty. I nie tylko. Obaj odkrywają tajniki rozkoszy „tylnej”. Kot natomiast spotyka tajemniczego, w ch*j przystojnego dupka, Rena, który wciąga go w świat BDSM.
Sława, trasy koncertowe, napalone fanki - tyle pokus i zero silnej woli. Senju ma hipomanię, Kaien walczy z przerośniętym ego, a Kot rozkochuje w sobie chłodnego Rena. Czy będą mieli jaja, żeby się ujawnić? Co na to fani? A psychofani? Trójkąty? Inne figury geometryczne? Sex-shoty? To tutaj.
Treść +18

shadow of you.
autor: A.

Evelyn ma wszystko: bogatych rodziców, świetlaną przyszłość, grono oddanych przyjaciół, wiernego kota, który umila jej deszczowe popołudnia. Ma też depresję. Przed wszystkimi gra najszczęśliwszą osobę na świecie. Kiedy jednak wraca do swojego mieszkania tuż przy Central Parku, ściąga maskę i w końcu jest sobą: zagubioną outsiderką ze złamanym od lat sercem. Usilnie próbuje sprostać wszelkim wymaganiom i osiągnąć postawione sobie cele. Ale jak je realizować, gdy nie widzi się sensu we wszystkim co się robi?
Gdy wydaje jej się, że w miarę poukładała sobie wszystko w głowie pojawia się ktoś, kto znowu wywraca jej życie do góry nogami.

Słuchając dźwięku ciszy
autor: Magdalena

Trzy kobiety i trzy z pozoru odrębne historie, splatające się w wielowątkową opowieść o przeciwnościach losu, uporze i sile dążenia do szczęścia.

Cykl „Słuchając dźwięku ciszy” to słodko-gorzkie opowieści, snute przez samotne młode kobiety. Każda z nich pragnie szczęścia, jednak by móc je w pełni osiągnąć, musi zmierzyć się z wciąż na nowo pukającą do drzwi przeszłością. Każda z nich może również spełnić swoje najskrytsze marzenia pod warunkiem, że uważnie wsłucha się w ciszę, tak, by móc usłyszeć szept swojego serca. Bo właśnie to czasem serce a nie rozsądek wie, co jest dla nas najlepsze.


Tylko Stella
http://opowiadania-pelci.blogspot.com/ 
autor: Pelcia
Stella Harrison umiera po środku kuchni swojego syna. Po jej śmierci czwórka rodzeństwa Harrisonów znajduje list oraz pamiętniki matki. Poznaj razem z nimi szalone życie Stelli, która mimo przeciwności losu, za długiego i niewyparzonego języka, robienia 101 gaf dziennie, ciągłego przewracania się oraz pakowania w kłopoty, okropnego ojca i długo letniego friendzonu, pozostała do końca życia uśmiechniętą i zdrowo zakręconą kobietą, która szła przez życie jak burza. Daj się zauroczyć tajemniczemu Londynowi, seksownemu Madrytowi i urokliwej wiosce zabitej dechami. Przeczytaj historię życia, która równie dobrze mogłaby być Twojej mamy, ale jest jej wstyd ją opowiedzieć.
Zapraszam.
Mam nadzieję, że pokochacie Stellę z całego serca.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy