Łączna liczba wyświetleń

Chciałbyś dołączyć do ekipy Księgi Baśni? Nabór znów otwarty! Po więcej informacji zajrzyj tutaj:
KLIK.

20.02.2016

[3] Nowe blogi

Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.


Vis vim vi pellit
Fan Fiction -> Percy Jackson | trwające | autor: Sajdi

Po wojnie z Matką Ziemią nastał spokój. Przynajmniej pozornie. Bo małymi kroczkami, ktoś znów chce zagrozić Olimpowi. Obóz Jupiter nagle znajduje się w centrum wydarzeń - czy pretor Zhang postąpi jak na dowódce przystało czy może... da się ponieść emocjom? Co w Nowym Rzymie robi Jackson i Valdez? Ktoś ukradł odnowione Księgi Sybilińskie... kogo za to ukarać? No i czy... śmiertelniczka sprawdzi się w roli nowego Augura? 

Życie a śmierć - Lily i James
Fan Fiction -> Harry Potter -> Czasy Huncwotów | trwające | autor: Tigraria sk

- Co... Co ty tu robisz? - zapytałam ocierając z policzków ślady łez.
- Przyszedłem sprawdzić jak się trzymasz - powiedział chłopak, patrząc na mnie łagodnym wzrokiem - Usłyszeć coś takiego... To musiało być trudne... Nie powinnaś być teraz sama.
- Ale chyba wyraźnie powiedziałam, że nie chcę cię widzieć - odparłam ostro.
- Ale Lily...
- Żadnych ale. To również twoja wina. Gdyby nie ty, to wszystko by się nie wydarzyło. A teraz... Znów straciłam swojego starego przyjaciela. I straciłam zaufanie do ciebie - powiedziałam ze szczerym bólem, patrząc Jamesowi prosto w oczy.

Chłopak nieznacznie się skrzywił, ale potem wstał i ruszył w stronę drzwi. Wiedziałam, że nie będę w stanie patrzeć, jak przekracza próg mojego pokoju i wyjdzie. Jednocześnie tego chciałam i nie mogłam tego znieść. Właśnie dlatego, po prostu znów się położyłam usiłując powstrzymać nową falę łez.

187 dni
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Angel ♥

Co byś zrobił, gdybyś się dowiedział, że pozostało ci nie wiele czasu? 
Spełniłbyś marzenia?
Zrobił coś szalonego? 
A może wręcz odwrotnie? Coś cholernie głupiego?
Lub... wyznałbyś miłość? 
Możesz wszystko, ale powiem ci... nie zrobiłbyś nic.
A wiesz dlaczego?
Bo za nim się obejrzysz będzie za późno.

187 dni.
Wygrasz lub przegrasz.
Twój czas powoli dobiega końca.
Streszczaj się.
Powodzenia.


Nowa w Hogwarcie
Fan Fiction -> Harry Potter -> Nowe pokolenie | trwające | autor: Gabsone nene

Dlaczego?
Dlaczego Eleonora jest taka... inna? Dlaczego boi się innych ludzi, czarodziei? Dlaczego dopiero po tylu latach jedzie do Hogwartu? Dlaczego nie wie, że nie jest do końca sobą?
Dlaczego Roxanne zawsze wpakowuje się w kłopoty? Dlaczego tak bardzo kocha smoki? Dlaczego decyduje się na wyjazd do rumuńskiego Rezerwatu? Dlaczego zakochuje się w niewłaściwym chłopaku?
Dlaczego Tamara wciąż gra? Udaje kogoś innego? Zakłada maski? Dlaczego boi się być sobą? Dlaczego musi być zawsze twarda? Dlaczego jest taka samotna?
Dlaczego los splótł ich wszystkich ze sobą? Norę, Albusa, Roxie, Tamarę? Freda, Jamesa, Rose, Scorpiusa? Notta, Hugona, Lily, Blaise'a? Julesa, Elenę, Cristiana? Chrisa, Joss, Lucy?
Dlaczego?


Mrok
 Fan Fiction -> Gwiazdy i fani | trwające | autor: Lex May

Marisa Turner miała szczęśliwe dzieciństwo. Kochający rodzice spełniali wszystkie jej zachcianki. Mimo, iż rzadko przebywali w domu byli dla córki dobrymi rodzicami. Pewnej nocy wszystko się odmienia. Wracając do domu spóźniona, ponieważ długo przebywała u koleżanki przeżywa szok. Nie zastaje już swojego domu, lecz płonącą budowlę, z której nie ma już co zbierać. Jej rodzice opuścili ją na zawsze. Ale czy to był przypadek? A może ktoś pomógł im odejść z tego świata? Po ośmiu latach dziewczynie zaczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo. Czyżby sprawca nagle sobie o niej przypomniał? Czy znajdzie pomoc w osobie, którą wcześniej posądziła o zamordowanie jej bliskich? Znajdą wspólny język? Połączy ich chęć zemsty? 

Everyone makes mistakes.
Fan Fiction -> Violetta | trwające | autor: Golden Flower

Ludmiła to wredna, czasem zamknięta w sobie nastolatka. Jest taka, ponieważ boi się, że ktoś ją zrani. Jest cały czas pod presją i okiem matki. Zawsze musi być najlepsza. Jednakże coś po jakimś czasie zmienia się...

Skrzydła u ramion
Fan Fiction -> Harry Potter -> Czasy Huncwotów | trwające | autor: Spark

James ma swój cel.
A nawet kilka. Umówić się z Lily, zdobyć puchar quidditcha, zaostać aurorem... Kiedy dochodzi do masowych pogromów mugolaków, priorytety Jamesa ulegają zmianie. Najwyższa pora dorosnąć i wziąć sprawy w swoje ręce.
Syriusz nienawidzi swojego dziedzictwa. 
Ma dość tego, że ludzie postrzegają go przez pryzmat nazwiska. Najchętniej zacząłby życie od nowa, z dala od wystawnych przyjęć i szemranych interesów. W miejscu, gdzie tak znaczy tak, a nie znaczy nie. 
Remus walczy z własnym demonami. 
Jest odmieńcem. To cud, że znalazł kilku przyjaciół, którzy zaakceptowali to, że co miesiąc zmienia się w potwora. Dopóki jest w Hogwarcie jego przemiany są kontrolowane i nie musi martwić się przyszłością. Co zrobi kiedy nadejdzie czas, aby opuścić mury szkoły? Przecież nikt nie zatrudni wilkołaka...
Lily ma jasny plan na przyszłość. 

Chce skończyć Hogwart i zacząć pracować jako uzdrowicielka. Tam przyjmują tylko najlepszych. Musi się jeszcze wiele nauczyć i poprawić oceny. Tylko jak to zrobić, kiedy pół szkoły prędzej złamie swoją różdżkę, niż pomoże s z l a m i e?Ilość dodanych blogów: 7
Ilość blogów w katalogu: 16
- Fan Fiction: 14
- Fantastyka: 2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy