Łączna liczba wyświetleń

Chciałbyś dołączyć do ekipy Księgi Baśni? Nabór znów otwarty! Po więcej informacji zajrzyj tutaj:
KLIK.

29.06.2016

[55] Nowe posty

If u Seek Amy

Autor: Olga
Kategoria : Obyczajowe

Część III rozdział VI - róża.
" (...) Podeszła do drzwi i otworzyła je. Nikogo nie zauważyła ale miała już zamknąć drzwi , spojrzała w dół. Zauważyła różę. Białą różę. Od razu przestraszyła się i położyła dłoń na swoich ustach. Taką różę zawsze lubiła Amy. Rozejrzała się czy nikogo nie ma na korytarzu. Zaraz wyszła i podbiegła do schodów, może ktoś tam będzie. Jednak na nic. Od razu się przeraziła. Podbiegła znowu do tej róży. W pewnym momencie drzwi się otworzyły i podskoczyła. Odwróciła się i zobaczyła w tym momencie Chada.
- Boże, Chad.. dostanę zawału. - Powiedziała zaraz brunetka próbując uspokoić swój przyspieszony oddech.
- Co się stało? Wszystko w porządku? - Spytał spokojnie Chad podchodząc do niej i zauważył białą różę. - Róży się zlękłaś? - Brunetka od razu spojrzała na niego wystraszona.
- To od Ciebie? - Spytała zaraz i oparła rękę o drzwi. (...)

Melodia Metalu

Autor: Czarna Herbata
Kategoria: Fan fiction, Avengers

Dwa - Mężczyzna w lustrze
 Jak dobrze pamiętał swoje własne spojrzenie w wielkim lustrze. Kobieta miała około czterdziestu lat, cel numer sześć. Tańczyła najpiękniejszy taniec, jaki w życiu widział, stąpając lekko na puentach. Wtedy się tym nie zachwycał. Wszedł do pomieszczenia i strzelił, gdy ta skłoniła się nieistniejącej widowni. Wyszedł, nie wydając z siebie żadnego dźwięku.
Teraz nie mógł nie wyczuć ironii tej sytuacji. Oto zakończyła balet swojego życia, białą tiulowa sukienka namokła burgundem. Zginęła na koniec, zupełnie jak Odetta. Nie wiedział, skąd to porównanie. Kim, do cholery, jest Odetta?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy