13.09.2016

[104] Nowe blogi

Przypominamy o  możliwości nominowania blogów z sierpniowych aktualizacji oraz o głosowaniu na blog lipca!
Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.


Just move on 
Dramat | trwające | autor: Yuki Boshi.

Dorastanie jest ciężkie, a tym bardziej, gdy przyjaciele odwracają się do ciebie plecami. Masz za sobą jak ci się wydaje tysiące przeprowadzek, które świadczą o bolesnych zmianach, jednak najbardziej bolesne jest to, gdy stajesz w jednym miejscu. Nie wiesz gdzie należysz, co ze sobą zrobić czy jak znowu rozmawiać z ludźmi. Kirze wydaje się, że właśnie to przeżyła, ale czy to na pewno najbardziej bolesne chwile?

Cztery smoki z Xiaolin
Fan fiction -> Xiaolin Showdown | trwające | autor: Kippller

Czworo nastolatków zostało wybranych, by stać się smokami żywiołów, którzy będą chronić świat za wszelką cenę. W klasztorze wylewają siódme poty na treningach, ale dzięki temu są w stanie rywalizować ze złą stroną Heylin o magiczne przedmioty o jakich to człowiek nie śnił. Nasi wojownicy opuścili rodziny, by przyjechać do tego klasztoru, dlatego muszą teraz dać z siebie wszystko... już za niedługo dowiedzą się na co przystanęli i jaki ciężar noszą na swoich barkach.

MUNIETTE. uczy widza, uszy słyszą, a serce? Serce i tak swoje wie.
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Huncwotów | trwające | autor: Muniette vel Psyche.

James. Wcześniej dostrzegł tę miłość. Pokochał ją i wiedział, że żadnej innej nigdy nie będzie. Pragnął ją czcić, wielbić i chronić. Tego ostatniego nie udało mu się dopilnować.
Lily. Opierała się długo. Nie chciała tego. Nie chciała jego. Gdy jednak uległa, dostrzegła, że nie mogłaby sobie wybrać nikogo lepszego. On był doskonały. Już zawsze mieli być razem.
Ale zawsze to termin niezbyt precyzyjny, a ich bajka skończyła się zbyt szybko...
To byli nie tylko oni. Istnieli tez inni. Światełka nadziei pośród rozpaczy ciemności, gdy świat przechylał się na stronę zła. Syriusz, który nigdy tak naprawdę się nie zakochał. Remus pragnący poznać, czym jest szczęście. Marlena, która wcale nie zamierzała walczyć. Mary próbując znaleźć nadzieję, gdy istniała tylko rozpacz i inni - Dorcas, Frank, Alicja. Walczyli, próbowali. Żyli niczym niknące błyski jasnego światła, oddając walce samych siebie.
I on. Zapomniany bohater, podwójny agent, który zbyt późno zrozumiał, po której chciałby naprawdę być stronie.
Historia pokolenia Huncwotów, które walczyło dzielnie. Aż do samego końca.

Tale as old as time
Fan fiction -> Harry Potter -> Nowe pokolenia | trwające | autor: poznyluty

Życie w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart nigdy nie zamiera - wciąż napływają nowi uczniowie, którzy z rozpieszczonych przez rodziców pierwszoroczniaków wyśmiewanych przez starszych studentów stają się siódmoklasistami, mającymi pełnię praw i górującymi nad "podrostkami". Koło wciąż się toczy, aż do znudzenia. 
Wśród uczniów jednak bywają wyjątki - osobowości tak barwne i charakterystyczne, że ciężko nie zatrzymać się nad nimi dłużej: potomkowie sławnych czarodziejów, którzy zasługi dla całego świata magii mają wpisane już na zawsze w karty historii. Ich dzieci tak jak oni sami wcześniej odkrywają tajemnice czarodziejskiego życia w Hogwarcie i być może nie raz będą musiały stawić czoła złu, które nigdy nie śpi...

 Niepewność uczuć
Fan fiction -> Sport | trwające | autor: Karolinetta

Czy istnieje przyjaźń damsko-męska? Kornelia, Maniek i Bartek są najlepszymi przyjaciółmi, nie wyobrażają sobie bez siebie życia i spędzają razem każdą chwilę. Jednak czy to na pewno tylko przyjaźń? Czy może już kochanie? Czy zdecydują się poświęcić przyjaźń dla miłości? Czy może miłość dla przyjaźni? Jak bardzo zagubią się we własnych uczuciach? Historia o trójce młodych ludzi wystawionych na ciężką próbę. 

Oko za oko, aż wszyscy oślepną.  
Dramat | trwające | autor: Wiśnia.

Historia z zupełnie innego świata. Jedno spotkanie, które przewróci życie Justina i Blair do góry nogami. Problem polega na tym, że wraz z rozwojem ich znajomości narasta rywalizacja pomiędzy gangami, do których ta dwójka należy. Czy przyjaźń, rodzina i interesy okażą się silniejsze niż miłość? Czy członkowie gangu zaakceptują fakt, że jeden z nich związał się z ich wrogiem? 

Karmel
Romans | trwające | autor: marlon

Christian Parker uczęszcza do szkoły z internatem dla bogaczy. Nie należy on jednak do najlepszych uczniów, a przez swoich rówieśników postrzegany jest jako podrywacz. Kiedy Christianowi kończą się pieniądze, postanawia założyć się z kolegami o to, że w ciągu kilku miesięcy uda mu się umówić z najzdolniejszą dziewczyną w szkole — Wilmą.

 Igrzyska Elizabeth Ardier
Fan fiction -> Igrzyska Śmierci | trwające | autor: Elliaze

Do udziału w 72 Igrzyskach Śmierci zostaje wylosowana Elizabeth Ardier – niczym nie wyróżniająca się mieszkanka Dystryktu 4. Pech sprawia, że do tych samych Igrzysk zostaje wylosowany chłopak, którego ona doskonale zna – Felix Cohen, jej najlepszy przyjaciel. Co będzie w stanie zrobić Elizabeth, by wrócić cała i zdrowa do swojego domu? Jak tegoroczne Igrzyska wpłyną na wszystkich oraz czy przyniosą jakiekolwiek zmiany? I najważniejsze: kto w tym roku zostanie kolejnym triumfatorem?

Naucz mnie żyć.
Romans | trwające | autor: Newtie.

Estera to dziewiętnastolatka, której świat zawalił się na głowę. W przeciągu roku, straciła jedyną bliską jej sercu osobę, przyczyniła się do śmierci najlepszej przyjaciółki i została bez dachu nad głową. Na domiar złego, dziewczyna nie zdała matury, co przechyliło czarę goryczy, a marzenia o lepszej przyszłości, prysnęły jak bańka mydlana. Załamana dziewczyna, za namową swojego kuzyna, Kuby, postanawia wyjechać do Londynu, aby tam spróbować ułożyć sobie życie na nowo. W Anglii Estera czuje się wyobcowana. Nowe miasto, brak pracy, kończące się oszczędności i koszmary przeszłości, zaczynają ją przytłaczać. Gdy wszystko zaczyna się sypać, Estera spotyka Logana. Czy chłopak z zupełnie innego środowiska, będzie w stanie ją zrozumieć? Czy jedno spotkanie może zmienić ich życie?

"- Daj mi trzydzieści dni - szepnął chłopak patrząc mi prosto w oczy. - Jeśli po tym czasie, nadal będziesz chciała to zrobić, nie powstrzymam Cię.
- Jak w miesiąc, chcesz zmienić moje życie? - spytałam odwracając wzrok.
- Zaufaj mi - powiedział cicho i chwycił mnie za dłoń - Nauczę Cię żyć."Ilość dodanych blogów: 9
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 160
- Dramat: 4
- Fan Fiction: 92
- Fantastyka: 30
- Hobby: 1
- Kryminał: 5
- Obyczajowe: 4
- Romans: 17
- Sensacyjne: 1
- Zbiory opowiadań: 6

1 komentarz:

  1. Stalker przybywa na ratunek. Na blog sierpnia, nie lipca, kochana. :D

    OdpowiedzUsuń

Netka Sidereum Graphics