06.05.2017

[172] Nowe blogi

Aby przejść na bloga, kliknij w obrazek.

Lazurowy Naszyjnik
http://lazurowynaszyjnik.blogspot.com/
Fantastyka -> Fantasy | trwające | Eliz

Matka szesnastoletniej Elizabeth zostawia ją u dawnej przyjaciółki na czas wyjazdu. Dziewczyna zdezorientowana dziwnym zachowaniem matki i opiekunki postanawia dowiedzieć się, o co chodzi. Czy to, co kiedyś mówiła jej matka okaże się prawda? Czy Eliza odkryje ją wraz z nowymi przyjaciółmi?

Myśli Maou
http://mysli-maou.blogspot.com/
 Zbiory opowiadań | trwające | Maou

 Blog zawiera opowiadania poruszające trudną tematykę, zmuszające do refleksji. Obecnie publikowane są dwie historie. Jedna z nich zawiera treści na temat homofobi, druga natomiast opowiada sytuację pewnej dziewczyny zakochanej w swoim nauczycielu. Po więcej informacji zapraszam do opisów opowiadań na samym blogu.
 
 Zagubiona Historia
http://zagubiona-historia.blogspot.com/
 Fan Fiction --> Harry Potter --> Czasy Huncwotów | trwające | CanisPL

 Konsekwencje cofnięcia się w czasie o dwadzieścia lat ciągną się za mną aż do dzisiaj. Teraz, pisząc właśnie na starej kartce, staram się pozbyć przeszłości z mojej głowy.

Nigdy tak naprawdę nie sądziłam, że to będzie możliwe, aby zaprzyjaźnić się z tak dalekimi, a jednocześnie znajomymi mi ludźmi. James Potter i Syriusz Black pokazali mi, że wszystko jest możliwe, o ile się tego chce. Dlatego, stosując się do ich rad, próbuję przeć naprzód, nie oglądając się w tył. Próbuję zapomnieć o tym, co było kiedyś, choć wiem, że to niemożliwe.

Pewien etap mojej podróży skończy się, kiedy wyrzucę tę cholerną kartkę w ogień. Może dzięki temu będę w stanie powiedzieć "happy end". Jedno jednak mogę zapewnić – ta historia nie miała prawa zakończyć się szczęśliwie.

  „Ponad krańcem i ponad znów”
http://pirates-of-the-caribbean-cd.blogspot.com/
 Przygodowe | trwające | Danae Quinn

Porywający romans przygodowy; opowieść o miłości i zemście za odebranie wolności, przesycona zdumiewającymi zwrotami akcji, humorem oraz zmysłowością, której wydarzenia rozgrywają się w egzotycznej Turcji, eleganckich salonach XVIII-wiecznej Anglii i na spalonych słońcem Karaibach.
Nieustraszona Georgiana Ann Tregenna – swoista hrabina Monte Christo – pragnie osobiście wymierzyć sprawiedliwość barbarzyńcom pływającym pod piracką banderą: sprawcom jej wieloletniej niedoli. Przyrzekła sobie wypełnić czeluście piekielne potworami, czyli najeźdźcami Matanceros. Wydostała się z sułtańskiej niewoli, aby odnaleźć legendarną załogę „Czarnej Perły”. Mając za wiernego towarzysza Charlesa Huntera – zuchwałego marynarza – wkracza w świat rzezimieszków, gdzie musi zmierzyć się z huraganami, niesfornymi bandami, morskimi potworami tudzież licznymi klątwami. Wkrótce perypetie pięknej Georgiany i zawadiackiego kapitana Jacka Sparrowa przeplatają się, a wówczas bohaterka przybliża się do głęboko skrywanych tajemnic...
Przyjaciel czy wróg? Miłość czy nienawiść? Co jest prawdą a co kłamstwem? Jakiego sekretu strzegą duchy przeszłości?
 


Ilość dodanych blogów:4
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 153
- Dramat (4)
- Fan fiction (82)
- Fantastyka (35)
- Humor (1) 
- Kryminalne (3)
- Obyczajowe (5)
- Przygodowe (1) 
- Romans (14)
- Sensacyjne (2)
- Zbiory opowiadań (7)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics