31.07.2017

[203] Nowe blogi

Aby przejść na bloga, kliknij w obrazek.

We find yourself
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | Lirveni A.W

Gdy druga bitwa o Hogwart dobiegła końca, Hermiona Granger wraca do szkoły magii i czarodziejstwa. Niestety powrót na siódmy rok nie okazuje się być wcale takim łatwy. Zakon Feniksa powraca, aby wymierzyć sprawiedliwość pozostałym śmierciożercom. Dziewczyna zostaje przydzielona do ważnej misji, w której musi odegrać kluczową rolę i nie może pozwolić sobie na porażkę. Obowiązki prefekta naczelnego też nie mogą zostać zaniedbane, a towarzystwo Dracona Malfoy’a jej w tym nie pomaga. Czy Zakon Feniksa odniesie sukces, a może jednak porażkę? Jak zmieni się nastawienie dwójki odmiennych ludzi zmuszonych przebywać w swoim towarzystwie?
Przekonajcie się sami czytając Los płata figle! 


"Noc zabije nas nie mieczem, lecz jaśminem i konwalią!" ~B. Leśmian
Zbiór opowiadań | trwające | Shana

JZbiór różnych krótkich i długich opowiadań, o odmiennych tematykach. Od tego, co myślę, że dzieje się w niebie, do realnego życia, z przyziemnymi problemami. Już od jakiegoś czasu myślałam, aby coś takiego stworzyć, bo niektóre pomysły nie pasowały mi do mojego opowiadania, tak więc tu mogę je realizować.


Widmo Przeszłości
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | Vivianne Peverell

Co by się stało, gdyby ktoś cofnął się w czasie do pamiętnej nocy w domu Potterów i zabił Czarnego Pana, zanim z jego ust padło znamienne „Avada Kedavra”? Czy zmieniony bieg zdarzeń, rzeczywistość, w której Voldemort jest tylko legendą, a Śmierciożercy oglądają świat zza krat Azkabanu, okaże się wymarzonym Elizjum? Czy bohater z jednego świata w innym również okaże się bohaterem?
Co by się stało, jeśli wybralibyśmy inaczej? Ten jeden raz? Zakłócili porządek, zmienili bieg zdarzeń. Czy nie warto ingerować, jeżeli zwycięstwo nie jest pewne, zaś zło zbyt potężne? Czy nie warto podjąć walki z samym Czasem? Może to porwanie się z motyką na słońce, ale przynajmniej niektórzy pożyją choć trochę dłużej. Jedno jest pewne — Czas bawi się świetnie. Łączy, co było rozłączone, rozdziela, co mówiło o sobie jako o "jedności". I ma jeszcze niejednego asa w rękawie. 


Projekt Griffin
Fantastyka -> Fantasy | trwające | Griffin

Połączenie fantasy, kryminału i romansu. O młodej dziewczynie, beztrosko idącej przez życie aż do momentu, gdy zostaje ono wywrócone do góry nogami. Zostaje brutalnie wrzucona do świata, gdzie mityczne stworzenia beztrosko przechadzają się po świecie, zło po raz kolejny wygrywa wojnę, bo się lepiej sprzedaje niż dobro, a lokalny uniwersytet nawiedza seryjny morderca. No i jak tu się skupić na nadchodzących testach, gdy po kampusie szlajają się agenci FBI, a na dodatek okazuje się, że twoja najlepsza przyjaciółka jest córką samego Króla Piekieł?


Chodzący przypadek
Fantastyka -> Fantasy | trwające | NotYourAverageWriter

Oskar był zwyczajnym studentem prawa, do czasu gdy przypadkowy facet zmienił go w wampira. Teraz do egzaminów, pracy, i problemów z kotem, dochodzą jeszcze problemy z ludźmi próbującymi wciągnąć go do ich tajemniczego stowarzyszenia, mimo iż usilnie im odmawia. No bo jak wytłumaczyć grupie gości w czarnych pelerynkach, że nie jest zainteresowany składaniem ofiar i polowaniem na ludzi, kiedy sesja wisi mu nad głową?


Inna Alternatywa
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Huncwotów | zakończone | Aleksandra Lestrange

Gdy życie przybiera nieoczekiwany tor, czasami trzeba udać się do ekstremalnych środków i postawić wszystko na jedną kartę. Oni tak zrobili. Zaryzykowali całym swoim życiem, by chociaż odrobinę odmienić własny los.

LUB

Co by było, gdyby Harry Potter, syn Remusa i córka Syriusza cofnęli się w czasie, by uchronić rodziców od niekoniecznej śmierci?

Krzyki naszych Serc
Fan fiction -> Harry Potter -> Czasy Harry'ego | trwające | Alex

Blaise Zabini i Ginny Weasley. Wrogowie, którzy po ostatecznej bitwie z Voldemortem powracają do Hogwartu, by dokończyć magiczną naukę. 
Czy wojna zmieniła ich na tyle, że będą w stanie się zaakceptować, polubić? A może poczują do siebie coś więcej? Czy mają szanse na szczęścię?
Blog opowiada o dwójce nastolatków, wkraczających w dorosły świat o ich marzeniach, planach i porażkach. 
A przede wszystkim o poszukiwaniu miłości, która niespodziewanie zawita do ich drzwi.


History of the Silver Master and the Green Ninja
Fan Fcition -> Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu | trwające | Kitty Sheksire

Lloyd spotyka na swojej drodze dziewczynę imieniem Delphi. To momentalnie wciąga go w spisek zdrajców Ninjago. Tymczasem z 
więzienia Evermoor uciekają niezwykle groźni przestępcy. Co się stanie jeśli Lloyd zacznie czuć 
miętę do mistrzyni indygo? Poznajemy nowych wrogów jak i sprzymierzeńców, nową, odbudowaną P.I.X.A.L oraz Cyrusa Borga z zupełnie innej perspektywy... Jednak czy uda im się pokonać odwieczne zło krainy Ninjago?


Szept ostrza
Przygodowe | trwające | Karolina

Wyprawy członków Gwardii Królewskiej, choć ryzykowne i wyczerpujące, zazwyczaj różnią się od siebie tylko w niewielkim stopniu. Zmianie ulega twarz człowieka, którego należy zabić, imię księżniczki wymagającej pomocy, waga dostarczanej przesyłki. Dlatego kiedy grupa młodych rycerzy zostaje wysłana na wschodnie ziemie, nie przypuszcza, że już wkrótce przyjdzie jej zmierzyć się z zagrożeniem znacznie wykraczającym poza to, do czego przygotowało szkolenie w Lagarze. 


Król
Fantastyka -> Fantasy | trwające | Vesna Might

Rainfall, niegdyś potężne królestwo Północy, dziś jest spustoszone przez minioną wojnę, a krew wiernych dynastii Tanvarenów żołnierzy i cywili nie zdążyła jeszcze wsiąknąć w ziemię. W Wenrille rozprzestrzenia się strach, nędza i cierpienie, ale nie chcemy wierzyć, że nie ma już dla nas nadziei, każdy kolejny krok przybliża bowiem Czarnego Ptaka do serca jego kraju. 
Jego czyny przyniosą kolejne zniszczenia, ale może po wszystkim znów będziemy wolni?


Ilość dodanych blogów: 10
Ilość usuniętych blogów: 0
Ilość blogów w katalogu: 172
- Dramat (4)
- Fan fiction (91)
- Fantastyka (42)
- Historyczne (1)
- Hobby (1)
- Humor (1)
- Kryminalne (4)
- Obyczajowe (6)
- Przygodowe (2)
- Romans (11)
- Sensacyjne (1)
- Thriller (1)
- Zbiory opowiadań (7)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Netka Sidereum Graphics