25.01.2017

[134] KONKURS URODZINOWY

(c) Alessa
Witajcie!
Od kilku dni w grafiku widniała informacja o tym poście. Myślę, że niektórzy to zauważyli i go wyczekiwali. Z jakiej okazji konkurs? A z takiej, że 13 lutego Księga Baśni obchodzi swoje pierwsze urodziny. W związku z tym chcemy rozdać przynajmniej jedną książkę.
PS. Wpadnijcie na Instagrama Księgi  (klik)

REGULAMIN
1. W konkursie może wziąć udział każda osoba, której blog przynależy do katalogu. Zgłaszać można się również w trakcie trwania konkursu.
2. W konkursie musi wziąć udział przynajmniej osiem osób. Jeśli liczba uczestników nie będzie wystarczająca, konkurs zostanie anulowany.
3. Aby potwierdzić chęć uczestnictwa w konkursie, należy napisać pod tym postem komentarz brzmiący "Biorę udział.", dodając tytuł swojego bloga oraz kategorię, w której został umieszczony. Dodając komentarz o tej treści, zgadzasz się na publikację swojej pracy lub jej fragmentów w obrębie Księgi Baśni po ogłoszeniu wyników.
4. Osoba biorąca udział w konkursie zobowiązana jest umieścić w widocznym miejscu na swoim blogu grafikę konkursową (można również opublikować ją w osobnym poście lub pod rozdziałem), która będzie przekierowywać do tego posta.
5. Minimalna objętość pracy konkursowej musi wynosić jedną stronę czcionką 'Times New Roman' rozmiar 12. Nie ma maksymalnej granicy objętości.
6. Praca nie może być nigdzie wcześniej publikowana.
7. Nie wysyłamy nagród poza granice Polski.
8. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedną pracę. 
9. Warunki, które musi spełnić tekst, aby praca została zaakceptowana:
- tematyka pracy musi być w choć minimalnym stopniu związana z baśniami lub szeroko pojętą fantastyką
- w tekście musi pojawić się słowo urodziny lub narodziny,  można odmienić je przez przypadki
- w tekście muszą pojawić się  co najmniej cztery z ośmiu słów kluczy dowolnie odmienione przez przypadki (prosimy o pogrubienie ich w nadesłanym tekście): 

 1. siła
 2. napój
 3. ogromny potwór
 4. mleczna czekolada
 5. minotaur
 6. pluszowy kot
 7. inteligencja
 8. księga
NAGRODY
To pewnie ten fragment posta, na który czekaliście. W puli nagród jest pięć książek. Jeśli liczba uczestników przekroczy 20 do wygrania będą dwie z nich, jeśli 30, będzie można wygrać trzy, itd. Dodatkowo, każdy z uczestników konkursu może liczyć na reklamę swojego bloga.
Oto lista nagród książkowych:
Kliknijcie w tytuł, a zostaniecie przeniesieni na lubimyczytac.pl

1. Rywalki - Kiera Cass
2. Demi-Monde. Zima - Rod Rees
3. Impuls - Eve Silver
4. Niemy strach - Graham Masterton
5. Los - Katarzyna Szelenbaum

Ostatnia książka jest kontynuacją. Kupowałam ją wczoraj i wzięłam złą pozycję.

OCENA PRAC
Każda praca będzie oceniana przez pięć osób, które przyznają jej punkty (maksymalna ilość to 10 od każdej osoby). Z przyznanych ocen zostanie wyciągnięta średnia arytmetyczna, której wynik będzie liczbą ostatecznie uzyskanych punktów.
Prace nie będą oceniane na podstawie tego co lubimy, a czego nie. Jeśli otrzymam pracę o JB, którego nie lubię, nie zostanie ona na starcie odrzucona przeze mnie. Liczy się poprawność, logika, a nawet graficzny układ tekstu. 


NADSYŁANIE PRAC
Prace można przysyłać od momentu opublikowania posta do 28.02.2017 godz. 23:59 w formacie .docx lub .doc. Prosimy jednak o to, by nie przysyłać ich na sam koniec terminu, ponieważ wydłuży to czas oczekiwania na wyniki.
W zgłoszeniu podajcie swój nick (ten, pod którym zgłosiliście swój blog). 
Zgłoszenia należy wysłać na email ksiega.basni.katalog@gmail.com

Przed wysłaniem zgłoszenia, proszę upewnić się, że dodaliście komentarz, o którym mowa w punkcie trzecim regulaminu.


OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Ogłoszenie wyników powinno nastąpić maksymalnie tydzień po zakończeniu konkursu. Konkretna data zależy tylko od tego, czy pod koniec terminu dostaniemy jakieś prace. Informacje odnośnie przekazania nagród zwycięzcom zostaną podane w poście z wynikami.


Po kliknięciu w button zostaniecie przekierowani na witrynę imgur. Pobierajcie grafikę stamtąd w celu zachowania najlepszej jakości. ;)

7 komentarzy:

 1. Kurcze, zgłosiłabym się, ale odstrasza mnie górnej granicy prac, szczególnie przy takim temacie, gdzie można popłynąć. No i min. 8 osób zaraz po odwieszeniu działalności katalogu? Boję się, że tyle może się nie zebrać :( Muszę jeszcze się zastanowić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Biorę udział.
  Tytuł: Bleeding Out
  Kategoria: Fantastyka/Fantasy

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorę udział.
  Zaginiona przeszłość
  Fantastyka/Science fiction

  OdpowiedzUsuń
 4. Pytanie - czy po ewentualnym napisaniu i wynikach będzie można już opublikować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, po wynikach można opublikować pracę. ;)

   Usuń
 5. Biorę udział
  Hogwart skuty lodem — Jelsa fanfiction
  Fanfiction

  Co prawda zaczęłam pisać już jakiś czas temu, ale wolałam się nie zgłaszać (bo jeszcze mogłabym zrezygnować). No, ale teraz zostały mi tylko poprawki, więc w najbliższym czasie wyślę pracę :D

  OdpowiedzUsuń

Netka Sidereum Graphics