Łączna liczba wyświetleń

Chciałbyś dołączyć do ekipy Księgi Baśni? Nabór znów otwarty! Po więcej informacji zajrzyj tutaj:
KLIK.

25.06.2016

[53] Nowe blogi

Przypominamy o  możliwości nominowania blogów z czerwcowych aktualizacji!

Aby przenieść się na bloga, kliknij w obrazek.

Krwawy Szlak Uczuć
Fan fiction -> Harry Potter -> Inne | trwające | autor: Mee Lord

Jestem zafascynowany krwią. Tym jak biegnie po moim nadgarstku, spływa w dół. Lubię czuć na końcu języka jej dziwny smak, otacza moje zmysły. Dlaczego kocham krew? Bo zawsze towarzyszy jej ból, który ratuje przed Złem. 
Mówi, że chce uciec. Zazdroszczę mu, on ma możliwość, chociaż nie, nie ma. Obaj tkwimy tutaj sami, jedyni, związani, bez możliwości wydostania się z otchłani samotności i bólu. Jego jasne włosy są słońcem w świecie bez słońca. 
Ta historia jest o mnie. O tym jak toksyczny stałem się dla innych. I o moim lekarstwie, lepszym nawet od osławionego bólu.

 Pokonać przeznaczenie
Fan fiction -> Harry Potter -> Dawne Czasy | trwające | autor: E.M.S

Sabrine Grich to niezwykle potężna czarownica. O jej przyszłości mówi wiele przepowiedni. Jednak ona za wszelką cenę pragnie udowodnić, że jest kowalem własnego losu. Czy uda jej się pokonać przeznaczenie?
Albus Dumbledore zabrał jej serce i sumienie. Zniszczył to, co najbardziej kochała. Czy Sabrine pokona swoją dumę i wstąpi w szeregi Czarnego Pana, by wraz z nim zgładzić ich wspólnego wroga?
Jedna z przepowiedni mówi, że zginie z rąk ukochanego. Czy tak się stanie? Jest to bardzo prawdopodobne. Szczególnie, że zakochała się w samym Lordzie Voldemorcie.
Jest sama. Za wrogów ma dwóch potężnych przeciwników: Albusa Dumbledora i przeznaczenie. Czy uda jej się zatryumfować?

 Change Your life
Fan fiction -> Dziewczyna poznaje świat | trwające | autor: Black Rainbow

Życie młodej Annabeth zmieniło się o 360 stopni.
Zmiany w życiu to najważniejsza część jej działania.
Myślała, że już nic jej nie zaskoczy, a jednak.
Tracąc przyjaciół i przeprowadzając się do małego miasteczka
w Pensylwanii Annabeth odnajduje siebie i poznaje całą prawdę.

Wszyscy mówili, że magia i wszystko z nią związane nie istnieje.
Myślała, że te bajki, które opowiadała jej mama - nigdy nie staną się prawdą.
Nie zdała sobie sprawy z tego, że to były ostrzeżenia.
Ostrzeżenia przed czymś wielkim.

Cavaletti
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Cavaletti

Wyobraźmy sobie jakąś dziewczynę, około dziewiętnastoletnią. Już? Przechodzimy dalej. Obok niej stoi koń. Siwa szkapa, jaką zwykle można spotkać. Teraz wyobraźmy sobie pięciu jej przyjaciół. Z końmi. Wszyscy wchodzą do tajemniczego portalu. A co tam znajdą? Tego dowiesz się sam/a.
Cały świat tworzy prawie dwunastoletnia dziewczyna, ze stosem książek w pokoju i dwuletnim doświadczeniem. Dziewczyna, która dnia nie przeżyje bez komputera.

Przeciwność
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Carmille Epimetheus

Beztroskie zapomnienie.
Ożywienie wspomnień.
Skutek?
Rozpacz.
Cierpienie.
Nieświadomość niebezpieczeństwa.
Koniec?
Mrok.
Ciemność.
I brak powrotu.

Dopóki walczysz, nie jesteś przegranym
Fan fiction -> Gwiazdy i fani | trwające | autor: Candy.

Uwielbiam pracę detektywa. Odczuwam euforię kiedy trzymam w dłoni pistolet i szukam poszlak. Żyję na krawędzi, ale nie przeszkadza mi to. Świat. Ludzie go zepsuli. Co chwila ktoś umiera lub dowiaduje się o tym, że za kilka lat odejdzie. Zamachy w, których ktoś musi zginąć z powodu czyjejś głupoty. Nie chcę żyć w strachu, skulona pod kocem czekając aż zabiją mnie. Dlatego wybrałam taką pracę. Łapię i uwalniam ludzi od częściowego zła świata. Walczę i walczyć będę do końca. O to ja. Samantha Johnons.

Five Nights at Freddy's
Fan fiction -> Gry | trwające | autor: Karla Pisarka

„Freddy Fazbear Pizza”, wesoła restauracja dla dzieci, z animatronikami - człowiekopodobnymi robotami, którzy zabawiają dzieci swoimi przysmakami, piosenkami i historyjkami, a rodzice myślą, że to personel przebrany za zwierzęta. Jednakże prawda jest inna.
Przekonałam się o tym na własnej skórze, jako nowy strażnik nocny. Szybko niewinna i spokojna praca zmieniał się w istny horror. Horror nietypowy, gdyż prześladują mnie właśnie animatroniki. Każdy ma inne uosobienie i każdy inne powody, aby doprowadzić mnie do zawału serca. Najbardziej jednak daje mi się we znaki Foxy - zauroczony we mnie pirat, który jest przy mnie niemalże na każdym kroku i robi wszystko, aby mnie uwieść.
To historia, w której poznaję mroczne sekrety tej restauracji, a jeden wybór przesądza o całym moim życiu. Wszystko to jeden, wielki horror!

W mroku światłości
Fantastyka -> Fantasy | trwające | autor: Winter Blackrose

Za kratami ludzkich ograniczeń, gdzie śmiertelne oko nie sięga, za siedmioma wrotami piekieł i za niezliczonymi przeszkodami, stojącymi na drodze każdego człowieka, czai się w mroku jedna samotna dusza, czekająca na nasze przybycie.
Opowieść o dziewczynie innej niż wszystkie. 
O tej, która w mroku nocy wolała skrywać swój uśmiech, nie łzy.

Everything is because of you
Romans | trwające | autor: Ariel21

Ona to młoda studentka rozpoczyna kolejny rok nauki na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Jest skromna i cicha. Bardzo ciężko pracuje, aby się utrzymać. On to wykładowca, który w rzeczywistości wykładowcą nie jest. Czy pomimo różnicy wieku zakochają się w sobie i pokonają wszystkie przeciwności losu?

We could be heroes...
Fan fiction -> Percy Jackson | trwające | autor: Golden Girl

Percy myślał, że widział już wszystko. Kiedy ucieka przed jednym z potworów po Central Parku przypomina sobie o swoim życiu jeszcze przed wojną z Kronosem... O tym jak bardzo wpakował się po uszy. A potem ratuje go ona i stwierdza że jednak było warto. Jednak nie wszystko jest takie proste.
Miał zaplanowaną przyszłość w Nowym Rzymie zaraz po zdaniu matury, ale coś poszło nie tak. Jak zawsze. Zderzenie z rzeczywistością jest o wiele gorsze.
Z niewiadomych przyczyn Rzymianie nie chcą ich widzieć u siebie w Obozie Jupiter... Jeżeli Percy wraz z Annabeth myśleli, że gorzej być nie może nie wiedzieli jeszcze jednej, bardzo ważnej rzeczy.
Jedna z bogiń znika w tajemniczych okolicznościach, a razem z nią zaczyna wszystko się walić. Percy będzie musiał po raz kolejny uratować Świat. Bez żadnego cholernego dziękuję.


Ilość dodanych blogów: 10
Ilość usuniętych blogów: 5
Ilość blogów w katalogu: 107
- Dramat: 1
- Fan Fiction: 66
- Fantastyka: 23
- Kryminał: 4
- Obyczajowe: 3
- Romans: 5
- Zbiory opowiadań: 5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy